BUĎTE V KONTAKTU Help: Potvrzuji, že jsem si přečetl Právní informace – Všeobecné podmínky, a to výslovně včetně ustanovení týkajících se osobních údajů, a tímto uděluji svůj souhlas se zpracováním mých osobních údajů k účelům a za podmínek specifikovaných v těchto Právních informacích a pověřuji společnost Nissan, její Autorizované dealery a Autorizované opravce, aby mi zasílali materiály přímého marketingu týkající se výrobků a služeb Nissan, a to jak prostřednictvím pošty tak i elektronické pošty, a kontaktovali mne za účelem marketingových průzkumů.

Potvrzením tohoto požadavku budete kontaktováni spol. Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. organizační složka.

NISSAN LEAF
360° INTERIÉR
Objevte všechny dostupné druhy čalounění Nissanu LEAF

NISSAN LEAF
360° INTERIÉR
Objevte všechny dostupné druhy čalounění Nissanu LEAF

NOVÝ PALUBNÍ SYSTÉM NISSANCONNECT EV

BUĎTE V KONTAKTU

Víme, že si přejete být neustále v obraze, proto je to v novém voze Nissan Leaf ještě jednodušší. Nový palubní systém NissanConnect EV, k dispozici na verzích Acenta a Tekna, představuje nejmodernější rozhraní s vysoce kvalitní 5,8palcovou obrazovkou, na které si můžete vše snadno přiblížit či oddálit.
Díky tomuto ergonomickému displeji je vše doslova na dosah ruky i na cestách. NissanConnect EV nabízí systém hands-free volání, streaming audia a DAB rádia, USB i rozeznání řeči. A pokud hledáte bankomat, restauraci nebo jiné zajímavé/důležité místo, odpověď najdete v navigačním systému. Zůstat v kontaktu se světem nebylo ještě nikdy tak snadné.

PROSTORNĚJŠÍ NEŽ DŘÍVE


POHODLNĚJŠÍ NEŽ DŘÍVE

Interiér nového Nissanu LEAF se může pochlubit podstatně větším prostorem i pohodlím a kvalitnějšími materiály.

Interiér nového Nissanu LEAF je úplně jiný než dříve. Doznal značných vylepšení, pokud jde prostor, pohodlí a kvalitu materiálů. S novou sadou čalounění si můžete vybrat dekory, které vám budou vyhovovat.
Usedněte za volant tohoto elektromobilu a prožijte evoluci. Nový LEAF nabízí sedadla s lepší oporou, možností výškového nastavení a novou přívětivou tkaninou. Stylovější vzhled dodá kožené čalounění. Vůz má navíc široký a prostorný zavazadlový prostor.

NÁDECH LUXUSU

Vkusný a elegantní tmavý interiér

Nový Nissan LEAF nabízí prostornější a komfortnější interiér než kdy předtím. V nabídce nechybí volitelný kožený interiér a tmavé čalounění. Vedle kůže a semiše se nabízí také perforované a dvojitě prošívané varianty čalounění v modré barvě.

VNITŘNÍ ROZMĚRY NISSANU LEAF

Nissan Leaf 5 seats
Left_wheel_0004_1
Left_wheel_0005_1b
Rozměry v mm
POČET SEDADEL 5
MAX. NOSNOST STŘECHY (kg) 75
NISSAN LEAF PLNÁ AUTONOMIE BATERIE (30 KWH) 199
ČELNÍ PLOCHA (m2) 2,31
ZAVAZADLOVÝ PROSTOR – MAX. DÉLKA (mm) 265 (Pevné sedadlo)
1409 (Sklopená sedadla)
1470 (Sklopená sedadla)
ZAVAZADLOVÝ PROSTOR – MAX. ŠÍŘKA (mm) 1409
ZAVAZADLOVÝ PROSTOR – MAX. VÝŠKA PO STROP (mm) 403
OBJEM ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU (VDA) (l) 370