BUĎTE V KONTAKTU Help: Potvrzuji, že jsem si přečetl Právní informace – Všeobecné podmínky, a to výslovně včetně ustanovení týkajících se osobních údajů, a tímto uděluji svůj souhlas se zpracováním mých osobních údajů k účelům a za podmínek specifikovaných v těchto Právních informacích a pověřuji společnost Nissan, její Autorizované dealery a Autorizované opravce, aby mi zasílali materiály přímého marketingu týkající se výrobků a služeb Nissan, a to jak prostřednictvím pošty tak i elektronické pošty, a kontaktovali mne za účelem marketingových průzkumů.

Potvrzením tohoto požadavku budete kontaktováni spol. Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. organizační složka.

ŽIVOT S ELEKTROMOBILEM

Jízda s elektromobilem, jako je Nissan LEAF,
může skutečně změnit váš život.
A to nejen díky tomu, kolik ušetříte za benzín.

VŠE O NOVÉM NISSANU LEAF, TESTOVÁNO MAJITELI

Vše o novém Nissanu Leaf, testováno majiteli

Nízká provozní cena? Ano. Dojezd zvýšen na 250 km. Ano. Nulové emise? Ano. Sledujte majitele vozů Nissan Leaf z celé Evropy, jak probírají jejich výhody na cestě po jižní Francii. Sledujte, jak jim na cestě do Col de Turini vyhovuje 5 sedadel, prostorný interiér, moderní design a plynulý a tichý elektrický provoz a poznejte výhody vozů Nissan LEAF.

ZKUŠEBNÍ JÍZDY

DNEŠNÍ ELEKTROMOBILY


NOVÁ TVÁŘ ELEKTROMOBILŮ

Technologie elektromobilů zaznamenala v posledních letech velký pokrok. Je nyní zábavnější, praktičtější a cenově dostupnější. Elektromobily jako Nissan LEAF jsou napájeny stejným druhem lithium-iontových baterií jako mobilní telefony nebo notebooky.
Elektromobily už dávno nevypadají excentricky. Mohou být dokonale praktické a prostorné. Vlastnictví elektromobilu má oproti vozu se spalovacím motorem jasné výhody. Elektromobily nevydávají žádný hluk a vibrace a vyznačují se podstatně nižšími provozními náklady.

DUCH ELEKTROMOBILU


PLYNULÁ, VZRUŠUJÍCÍ, POHODLNÁ, HOSPODÁRNÁ A EKOLOGICKÁ JÍZDA

Dnešní Nissan LEAF nabízí dynamiku, točivý moment a dálniční rychlost srovnatelnou s tradičními vozy se spalovacím motorem… s několika velkými rozdíly: elektromobily jsou tišší, levnější a nemají ŽÁDNÝ dopad na životní prostředí.
Lehčí panely karosérie a vylepšená aerodynamika se starají o vyváženou a vzrušující jízdu, aniž by to bylo na úkor prvků zvyšujících pohodlí, jako jsou posilovač řízení nebo klimatizace. Dnešní elektromobily se navíc nabízejí v různých velikostech. Dokonce už existují i elektrické dodávky, jako např. Nissan e-NV200!

ELEKTROMOBILY USNADŇUJÍ ŽIVOT


Vezměte život do svých rukou s novým Nissanem LEAF.

S ELEKTROMOBILEM JE ŽIVOT BEZ STAROSTÍ

Díky dobíjení přes noc (kdy je elektřina levnější) budete mít s elektromobilem po ránu vždy plně nabité baterie.
Už žádné neplánované (a drahé) zastávky na čerpacích stanicích, žádné dráždivé zplodiny z výfuku při startování v garáži. Klimatizaci a dobíjení můžete ovládat na dálku z chytrého telefonu nebo počítače, takže vše bude připraveno na jízdu – stejně jako vy. Satelitní navigace vás po cestě přesně informuje o potřebě energie k dojezdu do cíle a o nejbližších dobíjecích stanicích – takže někdy můžete svůj elektromobil nechat dobít během nákupu! – navíc elektromobily často parkují bezplatně.

POSLECHNĚTE SI MYŠLENKY MAJITELE NISSANU LEAF


 

Jeden z nejznámějších britských hlasatelů Mark Goodier měl to štěstí usednout za volant prvního Nissanu LEAF na klasické anglické předzahrádce.
Zde vypráví o tom, co pro něj znamená vlastnictví a řízení Nissanu LEAF.