NULOVÉ EMISE

SVĚTOVÁ JEDNIČKA 100% ELEKTRICKÝCH VOZŮ

Se 100% ELEKTROMOBILEM Nissan Leaf se zodpovědné a hospodárné cestování stává realitou. Je bezpečný i tichý a má jedinečný design, nízké provozní náklady a rozšířenou autonomii řízení.

TICHÁ VODA BŘEHY MELE

Plný točivý moment z nuly, dokonale tichý chod bez vibrací a nízko položené těžiště pro snadné ovládání. Proč na jízdu vozem Nissan Leaf čekat?

NÍZKÉ PROVOZNÍ NÁKLADY

Kupte si elektromobil a zamávejte nejen cenám benzínu. Konec bude i s výměnami oleje a drahými servisními prohlídkami. Nissan Leaf totiž nemá spalovací motor ani klasickou převodovku, takže v něm najdete mnohem méně pohybujících se součástí. To přináší výhodu naprosto minimální údržby. A s případným daňovým zvýhodněním není takovým výhodám ještě konec.

ZVÝŠENÝ DOJEZD

Na každé plné nabití získáte dojezd až 250 km (NEDC)*. Nový vůz Nissan Leaf využívá různé inovativní prvky pro prodloužení dojezdu, ale záleží také na vašem stylu řízení a podmínkách, ve kterých pojedete.*

VÍCE PROSTORU, VÍCE POHODLÍ.

U tohoto prostorného a pohodlného dynamického elektromobilu s technologií doslova na dosah ruky nemusíte slevit z žádných nároků.

VYŠŠÍ KOMFORT

Už prostorný interiér pro pět cestujících s vyhřívanými sedačkami je inovativní sám o sobě. Proč ale nejít ještě dál? Sedadla jsme částečně vytvořili z recyklovaných lahví. Jsou přitom stylová, moderní i pohodlná a do vozů Nissan Leaf se skvěle hodí – stejně jako inovativní elektromotor jsou totiž přínosem pro životní prostředí.

ENERGETICKY NENÁROČNÝ AUDIOSYSTÉM BOSE® AUDIO

S energeticky úsporným audio systémem Bose® (standardní vybavení verze Tekna) vás čeká zvuk dokonalé kvality. Jedná se o ultra lehký a kompaktní systém, který snižuje spotřebu energie téměř o 50 %. A protože byl vytvořen přímo pro vozy Nissan Leaf, zažijete zvuk jako v koncertní síni.

IPOD & USB

Připojení iPodů a USB považujeme za standard, takže budete mít sovou oblíbenou muziku stále na dosah ruky. Tak do toho – vyberte si podle nálady tu správnou hudbu.

ZŮSTAŇTE PŘIPOJENI

Ty nejlepší funkce systému NissanConnect můžete využívat přímo ve voze a přes chytrý telefon.

PANORAMATICKÝ KAMEROVÝ PARKOVACÍ SYSTÉM

Zjednodušte si parkování s obrácenou kamerou. Panoramatický kamerový parkovací systém je na verzi Tekna standardem a v zásadě vytváří pohled na vůz z ptačí perspektivy a promítá ho na LCD monitor na palubní desce. Výsledkem je rozhled ze všech stran, takže zaparkujete i na těch nejtěsnějších místech.

Z CHYTRÉHO TELEFONU

S aplikací NissanConnect EV si můžete naplánovat dobíjení či sledovat úroveň nabití a dojezd. Vůz lze také předehřát nebo předem vychladit, dokud je ještě připojený na dobíjení, a šetřit tak baterii.

Nissan QASHQAI vnější design

JAK DALEKO DOJEDETE?

OBJEVTE
Ceny a specifikace vozů Nissan QASHQAI

VYPOČÍTEJTE SI ÚSPORU

PODÍVEJTE SE

*Podle metodiky nového evropského jízdního cyklu (NEDC) ujede nový Nissan LEAF na jedno plné nabití 30 KWH baterie až 250 km. Skutečný dojezd se však může lišit v závislosti na stylu jízdy, stavu vozovky, využívání klimatizace a na dalších faktorech mimo naši kontrolu. (zadat skutečné hodnoty?)