BUĎTE V KONTAKTU Help: Potvrzuji, že jsem si přečetl Právní informace – Všeobecné podmínky, a to výslovně včetně ustanovení týkajících se osobních údajů, a tímto uděluji svůj souhlas se zpracováním mých osobních údajů k účelům a za podmínek specifikovaných v těchto Právních informacích a pověřuji společnost Nissan, její Autorizované dealery a Autorizované opravce, aby mi zasílali materiály přímého marketingu týkající se výrobků a služeb Nissan, a to jak prostřednictvím pošty tak i elektronické pošty, a kontaktovali mne za účelem marketingových průzkumů.

Potvrzením tohoto požadavku budete kontaktováni spol. Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. organizační složka.

ZÁRUKA A
ASISTENČNÍ SLUŽBY PRO NISSAN LEAFZjistěte více o záruce, údržbě a servisu pro Nissan LEAF

Obrázky jsou pouze ilustrační. V některých případech fotografie zobrazují vozidla jiných
specifikací a nereprezentují konkrétní model, stupeň výbavy či nabídku.
Zobrazené prvky výbavy nemusí být dostupné, případně mohou být omezeny na vybrané stupně výbavy.

NISSANCONNECT EV

NISSANCONNECT EV

NISSANCONNECT EV

NA PALUBĚ

 

Obohaťte svůj mobilní život díky NissanConnect EV, který je standardem pro verze Acenta a vyšší. Nabízí funkce jako hands-free, streamování hudby, USB rozšířené rozeznávání hlasu. Kromě toho zahrnuje navigační systém se 7" displejem, který zobrazuje body zájmu, např. restaurace a bankomaty.

 

PROSTŘEDNICTVÍM VAŠEHO SMARTPHONU

 

"Pomocí aplikace NissanConnect EV, můžete načasovat nebo spustit proces nabíjení, sledovat stav vaší baterie a dojezd nebo můžete spustit vytápění vozu nebo klimatizaci, když je vozidlo připojené k nabíječce - ušetříte tak energii na další jízdu

SERVIS

Servis pro Nissan LEAF

SERVIS

Ať už potřebujete vyřídit technickou prohlídku nebo něco opravit, je důležité udržovat váš vůz v dokonalém stavu, aby spolehlivě fungoval a měl co nejmenší provozní náklady. A nikdo nezná váš Nissan tak dobře jako my.
Naši vyškolení technici znají vozy Nissan skrz naskrz a používají výhradně originální díly Nissan, aby zajistili optimální kondici a spolehlivost vašeho vozu.

ZÁRUKA

Nissan LEAF warranty

ZÁRUKA

Všechno máte pokryté. A na delší dobu, než si myslíte. Věříme, že si budete chtít nechat svůj Nissan dlouho. Proto jsme nastavili záruku na tři roky nebo 100 000 km. A abyste si mohli být jisti, že váš vůz bude vypadat hezky i po letech, dáváme standardně tříletou záruku na lak a dvanáctiletou na prorezivění. Něco jako kdyby vaše auto dostalo lázně zdarma.

Nissan LEAF warranty extension

NEMĚJTE O ELETROMOBILU ŽÁDNÉ POCHYBY

ZÁRUKA 8 LET NA KAPACITU BATERIE

Nad rámec standardní 3 leté záruky nabízí LEAF záruku Nissan EV na 5 let / 100 000 km na pohonný systém. Záruka se vztahuje na elektrické komponenty vozidla - vysokonapěťovou baterii, elektrický motor, jednotku měniče, řídící jednotku vozidla, redukční převodovku, jednosměrný měnič napětí, palubní nabíječku a konektor, nabíjecí kabel. Nissan LEAF navíc nabízí novou silnější 30kWh baterii, na kterou se vztahuje záruka na 8 let/ 160 000km. Ta v sobě zahrnuje záruku na ztrátu kapacity baterie o více než 25% - 9 z 12 článků zobrazených na displeji palubního počítače - po dobu 5 let / 100 000km, podle toho, co nastane dříve. Pořiďte si Nissan LEAF a pociťte sílu budoucnosti.

YOU+NISSAN CARE

NÁHRADNÍ VOZIDLO ZDARMA

Slibujeme, že pokaždé, když bude vaše auto v servisu, dealer Nissan vám nabídne řešení vaší mobility navržené tak, aby vyhovovalo vašim potřebám. Objednejte se s předstihem a my vám zaručujeme, že pro vás bude připraveno náhradní vozidlo až do konce opravy. Na vybraných servisních místech máme k dispozici dokonce i elektromobily. Pokud nepotřebujete náhradní vozidlo, dealer Nissan vám může nabídnout jiné řešení dopravy.