OBJEVTE NABÍDKU UŽITKOVÝCH VOZŮ NISSAN

Získejte skvělého hráče pro podporu vašeho podnikání!
Díky konstrukci, technologickým řešením a bohaté výbavě užitkových vozů Nissan bude nyní každý váš den bezpečnější a efektivnější. Pro všechny modely se vznětovými a zážehovými motory platí záruka Nissan na 5 let nebo 160 000 km.

Nissan e-NV200

Nejekonomičtější, 100% elektrická dodávka Nissan znovu dodá sílu vašemu podnikání.

Nissan NV200 VAN

Unikátní konstrukce maximalizuje výhody většího užitného prostoru a zároveň chrání nejdůležitější komponenty vozu. Zvýšená řidičská pozice spolu s chytrými technologiemi zajišťují vaši bezpečnou jízdu.

Nissan NT400 CABSTAR

Extrémně pevná konstrukce žebřinového rámu, poháněná Japonským dieselovým motorem, dělá z tohoto spolehlivého vozu pracovní nástroj bez kompromisů. Snadná výměna nástavby spolu se zvětšením užitného nákladového prostoru. Snadno dostupný přídavný pohon vám zajistí neomezené možnosti pro vaše podnikání.

NOVÝ NISSAN NAVARA

Silný jako vždy, schopnější než kdykoliv předtím.

*Vítěz ceny International Pick-Up of The Year 2016

Záruka na 5 let / 160 000 km (podle toho, co nastane dříve). Podrobnější informace o podmínkách, omezeních a výlukách záruky najdete v záruční knížce. Zobrazení jsou pouze ilustrativní. Data a údaje uvedené v této reklamě jsou určené výlučně k informačním účelům a nemohou být považovány za návrh smlouvy. Kombinovaná spotřeba 6.4-7.0 l/100 km, kombinované emise CO2 169-183 g/km.

SILNÝ TÝM PRO VAŠE PODNIKÁNÍ

Unikátní 5 letá tovární záruka dělá z užitkových vozů Nissan nejlepší hráče ve třídě. Zvolte Nissan, zvolte spolehlivost!

NÁŠ TÝM

Seznamte se s nabídkou užitkových vozů Nissan!

ZADNÍ PARKOVACÍ KAMERA

Kdo je šikovnější? Fotbalista nebo Nissan NV200? A co kdyby to NV200 zvládl pozpátku?

1+1=2

2 standardní Euro palety nejsou problém!

DYNAMICKÁ JÍZDA

Řada užitkových vozů Nissan ví, jak spojit příjemné s užitečným. Užívejte si lepší obratnosti, neuvěřitelně tichého chodu a obrovské síly, aniž byste opustili kancelář!

TO SPRÁVNÉ NAPĚTÍ

Až budete potřebovat, e-NV200 vám vždy dodá energii.

NAJÍT NEJBLIŽŠÍ DEALERSTVÍ NISSAN