Zůstaňte ve spojení

Potvrzením tohoto požadavku budete kontaktováni spol. Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. organizační složka.

INTERIÉR VOZU NISSAN GT-R

Nissan GT-R MY 2017 nabízí vyšší komfort při jízdě. Vůz GT-R, vyrobený z vysoce kvalitních materiálů pro ještě sportovnější a přitom elegantnější jízdu, nabízí vyšší pohodlí, nižší hluk a vibrace, a zlepšuje tak spojení mezi člověkem a strojem.

Design a charakteristické rysy interiéru – Nissan GT-R

ŽÁDNÉ KOMPROMISY

Sedadla potažená kůží

Přední sedadla Recaro® potažená kůží jsou bezesporu navržena pro maximální výkon. Tato polstrovaná sportovní sedadla vás dokonale udrží na místě a výřezy v sedáku u sedadla řidiče umožňují pohodlné pohyby nohou. Charakteristická černá kůže s červenými akcenty udržuje váš interiér ve vysokých otáčkách.

Sedadlo řidiče, které je nastavitelné v 8 směrech, zajišťuje pohodlné ovládání prakticky pro každého, kdo ve voze GT-R® usedne za volant.

Obložení interiéru z uhlíkových vláken a broušeného kovu v černé barvě

Interiér vozu GT-R® se pyšní úhledným obložením z uhlíkových vláken a broušeného kovu v černé barvě, které zvýrazňuje ergonomický, moderní design kabiny vysoce výkonného sportovního vozu.

Díky výrazným prvkům v interiéru, jako jsou kožený volant, hlavice řadící páky a rukojeť záchranné brzdy, se agresivní vnější vzhled zrcadlí i uvnitř vozu.

UDRŽUJTE NA ZÁVODNÍ DRÁZE SVÉ SKÓRE

UNIKÁTNÍ HERNÍ ROZHRANÍ

Nastavte si obrazovku palubního počítače tak, abyste měli k dispozici právě ty informace, které jsou relevantní pro váš osobní styl jízdy.
Na displeji si můžete nechat zobrazit například teplotu oleje, tlak oleje nebo plnicí tlak.
Řidič si může nakonfigurovat 6 funkcí, mezi které patří mnoho užitečných informací o mechanických parametrech: teplota vody, přední točivý moment, míra distribuce...
Zrychlení G. Při zobrazení na velké paletě se rovněž zobrazuje historie za posledních 20 sekund a v případě, že dojde k překročení nastaveného limitu G, změní graf barvu na červenou, a upozorní tak řidiče.

VNITŘNÍ ROZMĚRY vozu Nissan GT-R

Sedadla potažená kůží – Nissan GT-R