Zůstaňte ve spojení

Potvrzením tohoto požadavku budete kontaktováni spol. Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. organizační složka.

Objevte legendu Nissan GT-RSeznamte se s příběhem Nissanu GT-R a zjistěte, jak se zrodila legenda

Nissan otevírá závodění všem!

Čekají na vás prestižní závody mistrovství světa FIA v kategorii GT1. Díky GT Academy otevírá Nissan svět závodění všem.

Hráči soutěžící s GT Academy se mohou stát skutečnými automobilovými závodníky a bojovat o úspěch na prestižních závodech mistrovství světa FIA v kategorii GT3. A GT-R je jednou z hvězd evropského programu Motorsport společnosti Nissan.

GT Academy – Nissan GT-R

PŘÍBĚH VOZU GT-R

Takumi - Nissan GT-R

Takumi. Duch pohostinnosti, který získal hmotný tvar.

Každý díl byl pečlivě navržen a vyroben s ohledem na zákazníka, který jej bude používat. To je duch Takumi, pěstovaný jako součást japonské tradice. Nissan GT-R má lidskou duši. Tento sportovní vůz by nikdy nemohl vzniknout v továrně, kde je místo pouze pro rozum.

Seznamte se s panem Kazutoshim Mizunem, tvůrcem Nissanu GT-R

Mizuno San, tvůrce Nissanu GT-R, se s námi podělil o svou vizi tohoto vysoce výkonného sportovního vozu: „Naším cílem bylo vytvořit vlajkovou loď, která bude propagovat naši technologii... současně jsme však chtěli vyvinout zcela nový typ supervozu. Supervozy byly vždy zaměřeny na vyspělé řidiče. Náš nový multifunkční supervůz však může rychle a obratně řídit téměř každý a na téměř každém typu povrchu.“

POSTAVEN, ABY PŘEKONÁVAL LIMITY

KNIHA REKORDŮ – Nissan GT-R

PŘEPISUJE KNIHU REKORDŮ

Závodní verze GT1 Nissanu GT-R byla poprvé testována v Evropě v roce 2009. Na stupně vítězů se v tomto roce dostala po vysilujícím 24hodinovém závodě Spa a v roce 2010 pak zvítězila na okruhu v Silverstone.

V roce 2011 získal Nissan GT-R titul na mistrovství světa FIA kategorie GT1.

V březnu 2012 Nissan GT-R Nismo GT3 shrábl vítězství v Blancpain Endurance Series v britském šampionátu GT

LEGENDA GT-R – Nissan GT-R

STAŇTE SE SOUČÁSTÍ LEGENDY GT-R

Nissan GT-R je více než pouze jeden z nejrychlejších víceúčelových supersporťáků na světě. Je to vášeň. Jsou to emoce. Vášeň a emoce jsou součástí každého vozu GT-R a pocítí je každý řidič, který otočí klíček v zapalování (nebo který dokonce jen zahlédne stojící vůz). Vzrušení narůstá. Legenda pokračuje. Je čas, abyste ji vyzkoušeli i vy.