Zůstaňte ve spojení

Potvrzením tohoto požadavku budete kontaktováni spol. Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. organizační složka.

SLEDOVAT NA

JEŠTĚ VYSPĚLEJŠÍ
A PROPRACOVANĚJŠÍ


Dokonalý supervůz byl právě znovu vylepšen. Nissan GT-R MY15 spojuje to nejlepší ze sportovního výkonu a luxusní jízdy. Model MY15 přináší nejnovější prvky v oblasti pohodlí bez kompromisů.

DESIGN EXTERIÉRU

SPORTOVNÍ KAROSERIE

Elegantní sportovní karoserie nově propracovaného vozu Nissan GT-R je ještě atraktivnější a její koeficient aerodynamického odporu se může srovnávat s koeficientem vystřelené kulky! Dokonalou aerodynamiku navíc podporuje také podvozek vozu, takže se můžete vsadit, že tohle bude vaše životní jízda.

DESIGN INTERIÉRU

NAPROSTÉ POHODLÍ, ŽÁDNÉ ÚSTUPKY

Ať už se pohybujete na horách, na závodišti nebo prostě jen v okolí svého bydliště, chceme, abyste si jízdu užívali naplno. Ovládání vozu Nissan GT-R MY15 je vyladěno  k dokonalosti a hluk i vibrace v kabině jsou minimální. Jízda je zcela plynulá a vy se můžete v klidu soustředit na řízení a prožitek.

VYLEPŠENÉ NÁPRAVY

PROLEŤTE KAŽDOU ZATÁČKOU

Díky vylehčeným nápravám vozu Nissan GT-R je potřeba méně úprav směru a vy se budete cítit bezpečněji a stabilněji i v ostrých zatáčkách nebo nerovném terénu. Upravili jsme nastavení ECU i přizpůsobování tlumičů. Každá jízda je tak nyní maximálně plynulá a bez nárazů.

MOTOR A VÝKON

DOKONALÁ ZÁVODNÍ TECHNOLOGIE, DOKONALÉ SPORTOVNÍ AUTO

Každý motor vozů GT-R z vylehčených, ale odolných slitin hliníku a hořčíku montuje jediný mechanik v místnosti bez prachu a s kontrolovanou teplotou. Důkladné testování zajišťuje, že vůz GT-R je připraven podat skvělý výkon na ulici i na závodišti.