3. března 2020, Praha – Dnešním dnem startuje program Budoucnost pod kontrolou japonské automobilové značky Nissan. Ta bude ode dneška poskytovat pro své vozy Qashqai, nový Juke a X- Trail unikátní balíček 10leté záruky. A to není vše!

Není to poprvé, co japonský automobilový gigant učinil podobně velký krok. Již dříve s modelem Qashqai Nissan v podstatě vytvořil kategorii crossover, s modelem Juke pak přišla kategorie kompaktních crossoverů, která je populární doposud.

V letošním roce Nissan přichází s dalším milníkem. Jako jediný na automobilovém trhu nabídne balíček 10leté záruky u všech modelů kategorie crossover. Nabídka zahrnuje záruku výrobce na 3 roky / 100 000 km a dalších 7 let / 50 000 km prodloužené záruky. Společnost se také zavazuje u každého crossoveru během prvních tří let poskytnout tři roční údržby zdarma. Provádět je bude kvalifikovaný personál kteréhokoli z autorizovaných prodejců či servisních partnerů Nissan s využitím výhradně originálních náhradních dílů a motorových olejů.

Noví majitelé crossoverů tak minimalizují na celé desetiletí neočekávané náklady na svůj automobil, navíc v případě prodeje automobilu lze záruku převést na dalšího majitele. Díky tomu bude možné modely Nissan prodávat výhodněji, než je tomu u vozů v podobném stavu a najetými kilometry.

V rámci nabídky budou crossovery Nissan k dispozici s inovativním financováním již od 3 699 Kč měsíčně včetně havarijního pojištění. Zákazník si současně bude moci vybrat, jak naloží se svým vozem po vypršení smlouvy.

„Nissan rád stojí v popředí inovací a desetiletá záruka na crossovery je na trhu absolutně bezkonkurenční koncept, kterým jsme v oblasti prodeje aut zcela přepsali dosavadní zvyklosti. Věříme v kvalitu a hodnotu našich aut, a proto jsme přišli s programem Budoucnost pod kontrolou. Věříme také, že desetiletá záruka v kombinaci se speciálním balíčkem údržby a zvýhodněnou nabídkou financování dokáže uspokojit více potřeb zákazníků najednou,“ uvedl při uvedení programu Viktor Molnár, generální ředitel společnosti Grand Automotive CE Ltd., regionální manažer společnosti Nissan pro střední Evropu. „Program Nissan Budoucnost pod kontrolou může být skvělým řešením nejen pro řidiče, kteří preferují jeden vůz na delší dobu, ale také pro ty, kteří ho chtějí každé čtyři až pět let vyměnit za nejnovější model."

Více o balíčku 10leté záruky od Nissanu, bezplatném balíčku údržby a výhodných možnostech financování najdete na nissan.cz/budoucnostpodkontrolou nebo u autorizovaných prodejců Nissan.