DALŠÍ FUNKCE CARWINGS

PŘIDEJTE SVŮJ MOBILNÍ TELEFON PRO JEŠTĚ LEPŠÍ PŘIPOJENOU MOBILITU

Aplikace NissanConnect EV pro iPhone a Android usnadňuje správu vašeho elektromobilu. Přímo na obrazovce chytrého telefonu umožňuje zkontrolovat úroveň nabíjení, začít nabíjení, zapnout nebo vypnout ovládání klimatizace, zkontrolovat odhadovaný dojezd vozidla a mnoho dalšího.

DIGITÁLNÍ ZVUK

Veškeré skladby ve svém telefonu, včetně online služeb přenosu hudby, můžete používat prostřednictvím obrazovky systému informací a zábavy po jeho připojení pomocí USB nebo Bluetooth.

EFEKTIVNĚJŠÍ JÍZDA

Díky podrobným informacím o spotřebě energie z akumulátoru, efektivitě jízdy, dojezdu atd. vám vozidlo neustále během jízdy poskytuje podrobné údaje a pomáhá vám tak vytěžit maximální počet kilometrů z každého nabití.

PLÁNOVAČ TRAS CARWINGS

CARWINGS a plánovač tras vám poskytuje informace o nabíjecích stanicích v blízkosti vozidla a umožňuje vyhledat nejlepší trasu k nejbližší z nich. Místa jsou aktualizována každé tři měsíce, nebo si je můžete stáhnout ručně a získat tak nejnovější informace. V ojedinělých případech, kdy nabitá kapacita bude nižší než 15 %, systém stáhne informace o nejbližších nabíjecích stanicích ve vaší blízkosti a automaticky vás k některé z nich bude navigovat.

ZÁZNAM CEST

Záznam cest vám pomáhá při každodenních jízdách tím, že vám umožňuje sledovat takové informace, jako je spotřeba energie a projížděné trasy (aktualizované každý den), stejně jako váš styl jízdy a spotřebu elektrické energie. Tyto informace pak můžete použít k tomu, abyste uzpůsobili svůj styl jízdy.

HODNOCENÍ

Podívejte se, jak si vedete ve srovnání s jinými řidiči ve světě podle mnoha různých kritérií. Hodnocení jsou denní, týdenní nebo měsíční. Registrujte se v aplikaci Hodnocení ve světě a budete si moci užívat přátelskou celosvětovou konkurenci ostatních vlastníků elektromobilů.

VIRTUÁLNÍ EKOLOGICKÉ STROMY

Podívejte se, jak řidiči elektromobilů Nissan pomáhají snížit emise oxidu uhličitého ve vaší zemi a po celém světě a to porovnáním počtu stromů, které by byly potřeba k absorbování stejného množství CO2.