Mám ve svém voze Nissan navigační systém. Mám oprávnění k používání programu Nissan MapCare™?

Nabídka platí pro kompletní řadu Nissan s vestavěným systémem NissanConnect (kromě 370Z a řady užitkových vozů, kromě Nissan eNV200 a Nissan Navara) a vozy vyrobené od 1. května 2016 a dále (1. června 2016 pro vozy Nissan Juke a 1. listopadu 2016 pro vozy Nissan Navara). Nabídka neplatí pro skladované vozy vyrobené před 1. květnem 2016 (1. červnem 2016 pro vozy Nissan Juke a 1. listopadem 2016 pro vozy Nissan Navara).  

Nemám oprávnění k používání programu Nissan MapCare™, jak si mohu objednat aktualizaci map?

Máte oprávnění k použití jednorázové aktualizace map a přitom máte na výběr ze 2 možností.
Můžete navštívit náš internetový obchod Nissan, ale budete muset mapu nainstalovat do své navigace. Jedná se o snadnou operaci a postup je dostupný pro každý produkt.
Můžete si jej také objednat přímo u prodejce, který vše provede za vás.

Mohu sám aktualizovat systém Nissan MapCare™?

Jako součást programu Nissan MapCare™ je aktualizace prováděna prodejcem. Nejprve se ujistí, že nabídka pro vůz platí, a poté podle toho pokračuje. Celý proces je prováděn zcela bezplatně.

Kolikrát si mohu nechat provést aktualizaci navigačního systému v rámci programu Nissan MapCare™?

Program Nissan MapCare™ zahrnuje maximálně 3 aktualizace map – jednou ročně, až do konce 4. roku vozidla.

Kdo mě informuje, že je k dispozici nová aktualizace v rámci programu Nissan MapCare™?

Váš prodejce vás kontaktuje, až bude nová aktualizace k dispozici. Ujistěte se, že jste registrováni v portálu YOU+ (portál majitelů vozů Nissan) a máte vyplněny všechny kontaktní údaje. Je rovněž možné se proaktivně dotázat svého prodejce, zda je nová aktualizace pro vaše vozidlo k dispozici.

Řeší společnost Nissan s tímto programem Nissan MapCare™ skutečné potřeby?

V průměru se každým rokem změní 15 % všech silnic a míst zájmu (point of interests, POI). Jednotlivé aktualizace map jsou obvykle značně drahé, proto se o vás společnost Nissan stará po dobu 4 let.

Co se stane, když vozidlo prodám?

Oprávnění k využívání programu je založeno na čísle VIN. Proto se program automaticky přenáší na nového majitele, což zvyšuje cenu vozidla (v rámci 3 aktualizací po první 4 roky).

Koupil jsem ojeté vozidlo se systémem NissanConnect. Jak mohu zajistit, aby program Nissan MapCare™ byl platný pro mé vozidlo?

Budete se muset dotázat svého prodejce, zda číslo VIN vašeho vozidla poskytuje oprávnění k jeho použití a kolik zbývajících aktualizací ještě máte. Váš prodejce zajistí,  abyste byli zadáni do systému pro nové aktualizace.

Pokud jsem promeškal aktualizaci programu Nissan MapCare™, mohu zpozdit program o jeden rok?

Ne, pokud jste promeškali aktualizaci mapy v jednom roce, není možné požádat o další rok.