Systém NissanConnect s aplikacemi pro chytrý telefon – další vlastnosti

VOZIDLO NISSAN A VÁŠ CHYTRÝ TELEFON. V DOKONALÉ HARMONII.

Aplikace systému NissanConnect ve vašem chytrém telefonu umožňuje pohodlný přístup k výběru dalších aplikací. Jakmile je chytrý telefon připojen k vozidlu (prostřednictvím portu USB nebo rozhraní Bluetooth), tyto aplikace jsou přístupné prostřednictvím ovládacích prvků na volantu, dotykové obrazovky nebo rozpoznávání hlasu. Skutečná hands-free konektivita.

INTUITIVNÍ ROZHRANÍ

Antireflexní dotyková obrazovka, okamžitý přístup jedním tlačítkem k důležitým funkcím, to všechno dělá systém pohodlným a jednoduchým – zvyšuje to bezpečnost, protože můžete neustále sledovat vozovku.

GOOGLE SEND-TO-CAR

Díky funkci Google Send-to-Car můžete naplánovat následující den ještě předtím, než opustíte domov. Vyhledejte cíl své cesty, odešlete trasu přímo do vozu pomocí funkce Google Send To Car (pouze ve vybraných zemích) – a jste připraveni na cestu.

POKROČILÁ NAVIGACE

Družicová navigace s podrobnými pokyny a celá řada funkcí vám zajistí bezpečnost: výstrahy před zatáčkami a omezeními rychlosti, zobrazení výjezdů a navádění v jízdních pruzích.

VYLEPŠENÝ AUDIO SYSTÉM

Prostřednictvím vybraných aplikací můžete přenášet internetová rádia a hudbu, nebo připojit telefon prostřednictvím technologie Bluetooth® či USB a zpřístupnit si svou hudební knihovnu. Obrázky obalů alb a digitální rádio vaše zážitky z poslechu ještě vylepší.

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

Systém NissanConnect s aplikacemi pro chytrý telefon přináší hledání, informace o dopravě či parkování, sociální sítě, zprávy atd. přímo na vaši obrazovku. Příchozí zprávy si můžete nechat přečíst nahlas, abyste mohli očima stále sledovat vozovku.