PODROBNÉ VLASTNOSTI SYSTÉMU NISSANCONNECT EV

Přidejte svůj mobilní telefon pro ještě lepší připojenou mobilitu

Mobilní aplikace NissanConnect EV pro telefony iPhone a Android usnadňuje ovládání vašeho elektromobilu kdykoliv máte spojení. Nástroje pro kontrolu úrovně nabíjení, spuštění nabíjení, zapnutí nebo vypnutí ovládání klimatizace, kontrolu odhadovaného dojezdu vozidla a mnoho dalšího máte přímo ve své kapse.

Plánování trasy a vyhledání vozu

Sada jednoduchých nástrojů pro zlepšení každé jízdy. Naplánujte si trasu, ​ nebo ​​vyhledejte nejbližší nabíjecí stanici. Systém si dokonce pamatuje, kde jste vozidlo zaparkovali.

Digitální zvuk

Veškeré skladby ve svém telefonu, včetně online služeb přenosu hudby, můžete používat prostřednictvím obrazovky systému informací a zábavy po jeho připojení pomocí USB nebo Bluetooth.

Plánovač trasy NissanConnect EV

NissanConnect EV a plánovač trasy vám poskytuje informace o nabíjecích stanicích v blízkosti vozidla a umožňuje vyhledat nejlepší trasu k nejbližší z nich. Místa jsou aktualizována každé tři měsíce, nebo si je můžete stáhnout ručně a získat tak nejnovější informace. V ojedinělých případech, kdy nabitá kapacita bude nižší než 15 %, systém stáhne informace o nejbližších nabíjecích stanicích ve vaší blízkosti a automaticky vás k některé z nich bude navigovat. 

Záznam cest

Záznam cest vám pomáhá při každodenních jízdách tím, že vám umožňuje sledovat takové informace, jako je spotřeba energie a projížděné trasy (aktualizované každý den), stejně jako váš styl jízdy a spotřebu elektrické energie. Tyto informace pak můžete použít k tomu, abyste uzpůsobili svůj styl jízdy.

Hodnocení

Podívejte se, jak si vedete ve srovnání s jinými řidiči ve světě podle mnoha různých kritériích. Hodnocení jsou denní, týdenní nebo měsíční. Registrujte se v aplikaci Hodnocení ve světě a budete si moci užívat přátelskou celosvětovou konkurenci.

Virtuální ekologické stromy

Podívejte se, jak řidiči elektromobilů Nissan pomáhají snížit emise oxidu uhličitého ve vaší zemi a po celém světě.

Připomínka údržby vozidla

Až se budete blížit počtu najetých kilometrů, kdy bude čas na pravidelnou údržbu, obdržíte upozornění na webovém portálu You+Nissan a v aplikaci NissanConnect EV.

Připomenutí zapojení

Uložte si oblíbené dobíjecí stanice a vůz vás upozorní, když budete v jejich blízkosti a měli byste vozidlo dobít.

Upozornění: Zapínání/vypínání ohřívače akumulátoru

Upozornění na zapnutý ohřívač akumulátoru.