S pokročilými funkcemi a aplikacemi systému NissanConnect si nyní můžete přehrávat hudbu, navigovanou trasu a sledovat co se děje ve světě. Jednodušší plánování trasy prostřednictvím aplikace Google Send To Car, navigace, hudba, zabezpečení, vyhledávání v okolí, to všechno vám zpříjemní cestování.

Vlastnosti systému NissanConnect

DALŠÍ FUNKCE SYSTÉMU NISSANCONNECT

PŘIPOJENÍ MOBILNÍHO TELEFONU

Připojení Bluetooth® s kompatibilním chytrým telefonem zahrnuje přístup k seznamu kontaktů, takže je snadné telefonovat přímo prostřednictvím systému informací a zábavy.

INTUITIVNÍ ROZHRANÍ

Antireflexní dotyková obrazovka a softwarová tlačítka usnadňují přístup k funkcím, které potřebujete na cestách. Hardwarová tlačítka poskytují okamžitý přístup k většině běžných funkcí a zvyšují rychlost, pohodlí a bezpečnost ovládání.

POKROČILÁ NAVIGACE

Dynamická navigace s podrobnými pokyny zaručuje bezpečnější a lépe informované řízení, protože zahrnuje celou řadu funkcí, například výstrahu před zatáčkami a omezeními rychlosti, zobrazení výjezdů a navádění v jízdních pruzích.

VYLEPŠENÝ AUDIO SYSTÉM

Digitální rádio DAB, internetové rádio a přenos hudby prostřednictvím vybrané aplikace, Bluetooth® / USB konektivita, zobrazení obalů alb.

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

Systém NissanConnect přináší do vašeho vozidla svět informací. Informace o místě zájmu, dopravě, parkování a palivu, plus zprávy a aktualizace ze sociálních sítí.