E-NV200 EVALIA

Vstupte do klubu

Chcete-li dostávat novinky o voze Nový Nissan E-NV200 EVALIA, jste tady správně! Stačí vyplnit údaje a kliknout na tlačítko „dejte mi vědět“. Ano, je to tak jednoduché.

Vaše jméno by mělo obsahovat pouze písmena.

Vaše příjmení by mělo obsahovat pouze písmena.

Ochraně vašich osobních údajů věnujeme mimořádnou pozornost.

K čemu potřebujeme, abyste nám sdělili své osobní údaje?

Když společnosti Nissan Sales CEE Kft. - organizační složka sdělíte své osobní údaje, bude mocijako správce údajů vyřizovat vaše žádosti (zejména prostřednictvímnašich prodejců), zasílat vám příslušné informace o našich vozech aslužbách, měřit výkon prodejních a poprodejních služeb, provádětprůzkumy spokojenosti a zlepšovat naše produkty a služby a zasílat vámpo vašem výslovném předchozím souhlasu na míru upravenou reklamu na naševozy a související služby.

S kým je sdílíme?

Jako nezávislý správce údajů omezujeme sdílení vašich osobních údajů na prodejce společnosti Nissan, poskytovatele služeb a další subjekty v rámci skupiny Nissan Group. Z tohoto důvodu mohou být sdíleny mimoEvropský hospodářský prostor. Přijali jsme však veškerá nezbytná opatření na jejich ochranu.

Vaše práva

Své osobní údaje můžete obdržet ve strukturovaném, standardním formátu. Dále můžete vznést námitku proti zpracování svých osobních údajů nebopožádat o jejich omezení, změnu či utajení.

Své rozhodnutí o zpracování svých osobních údajů můžete kdykoli změnit.Stačí zaslat e-mail společnosti czechrep@nissan-services.eu.

Jsme rádi, že patříte mezi naše návštěvníky. Rádi bychom vás požádali o některé osobní údaje. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás prvořadou prioritou:

Své rozhodnutí můžete kdykoli změnit pomocí odkazu pro zrušení odběru ve sděleních. Další informace o ochraně osobních údajů ve společnosti Nissan naleznete po kliknutí sem.

* Povinná pole