*Splátka úvěru včetně havarijního pojištění a povinného ručení.

 

Výše uvedené výpočty ukazují reprezentativní příklad na základě dané nabídky.  Pro více informací a individuální nabídku, prosím, kontaktujte svého dealera.

Dostupnost některého příslušenství, náhradních dílů či služeb závisí na místních možnostech a skladových zásobách.

Všechny ceny jsou v Kč. Ceny jsou vždy uvedeny jako ceny bez DPH a ceny obsahující 21% DPH. Obsah tohoto ceníku odráží stav platný v době vydání. NISSAN Sales CEE Kft.si vyhrazuje právo ke změně zde uvedených informací bez předchozího varování. Tento ceník je platný od 01.04.2017 do odvolání nebo vydání nového ceníku. Uvedená data jsou pouze pro informační účely a nebudou považována za návrh smlouvy. Uvedené ceny včetně DPH se mohou změnit v důsledku změny sazby daně z přidané hodnoty. Pro informace o aktuálních cenách a dalších podmínkách se prosím obraťte na autorizované dealery Nissan. Ceny příslušenství nezahrnují cenu montáže a materiálu použitého k montáži na vozidlo.

Fleetová sleva je platná pouze pro následující kategorie: (1) jakoukoliv společnost, která je registrována  a nebo má potvrzenou žádost o zapsání do OR u příslušného soudu, nebo (2) registrovanou živnost s platným oprávněním. Nabídka platí u participujících dealerů.

Nabídka Financování Smart: cena vozu 492 000,- Kč, délka úvěru 60 měsíců, výše úvěru 295 200,- Kč, poplatek za uzavření smlouvy 0,- Kč, výpůjční úroková sazba 0 % p. a., RPSN včetně havarijního pojištění 7,9 %, měsíční splátka 4 920,- Kč, měsíční splátka včetně havarijního pojištění a povinného ručení 6 449,- Kč, celkové platby za vozidlo včetně havarijního pojištění a povinného ručení 583 740,- Kč. Nissan Finance znamená financování poskytované společností RCI Financial Services, s. r. o.

**Dostupnost některého příslušenství, náhradních dílů či služeb závisí na místních možnostech a skladových zásobách.

 

Všechny ceny jsou v Kč. Ceny jsou vždy uvedeny jako ceny bez DPH a ceny obsahující 21% DPH. Obsah tohot 01.04.2017 do odvolání nebo vydání nového ceníku. Uvedená data jsou pouze pro informační účely a nebudou považována za návrh smlouvy. Uvedené ceny včetně DPH se mohou změnit v důsledku změny sazby daně z přidané hodnoty. Pro informace o aktuálních cenách a dalších podmínkách se prosím obraťte na autorizované dealery Nissan. Ceny příslušenství nezahrnují cenu montáže a materiálu použitého k montáži na vozidlo.

 

Fleetová sleva je platná pouze pro následující kategorie: (1) jakoukoliv společnost, která je registrována  a nebo má potvrzenou žádost o zapsání do OR u příslušného soudu, nebo (2) registrovanou živnost s platným oprávněním. Nabídka platí u participujících dealerů.

Nabídka Financování Smart: cena vozu 478 500,- Kč, délka úvěru 60 měsíců, výše úvěru 287 100,- Kč, poplatek za uzavření smlouvy 0,- Kč, výpůjční úroková sazba 0 % p. a., RPSN včetně havarijního pojištění 7,9 %, měsíční splátka 4 785,- Kč, měsíční splátka včetně havarijního pojištění a povinného ručení 5 770,- Kč, celkové platby za vozidlo včetně havarijního pojištění a povinného ručení 537 600,- Kč. Nissan Finance znamená financování poskytované společností RCI Financial Services, s. r. o.