NOVÝ NISSAN JUKE

NOVÝ NISSAN JUKE

Nenechte si nic ujít

CHCETE VĚDĚT VÍC? JSTE NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ! STAČÍ VYPLNIT FORMULÁŘ A KLIKNOUT NA MOŽNOST „ZASÍLAT INFORMACE“. NEJNOVĚJŠÍ ZPRÁVY O VOZECH NISSAN JUKE TAK BUDETE DOSTÁVAT JAKO PRVNÍ.

Vaše jméno by mělo obsahovat pouze písmena.

Vaše příjmení by mělo obsahovat pouze písmena.

K čemu potřebujeme, abyste nám sdělili své osobní údaje?

Když společnosti Nissan Sales CEE Kft. - organizační složka sdělíte své osobní údaje, bude moci jako správce údajů vyřizovat vaše žádosti (zejména prostřednictvím našich prodejců), zasílat vám příslušné informace o našich vozech a službách, měřit výkon prodejních a poprodejních služeb, provádět průzkumy spokojenosti a zlepšovat naše produkty a služby a zasílat vám po vašem výslovném předchozím souhlasu na míru upravenou reklamu na naše vozy a související služby.

S kým je sdílíme?

Jako nezávislý správce údajů omezujeme sdílení vašich osobních údajů na prodejce společnosti Nissan, poskytovatele služeb a další subjekty v rámci skupiny Nissan Group. Z tohoto důvodu mohou být sdíleny mimo Evropský hospodářský prostor. Přijali jsme však veškerá nezbytná opatření na jejich ochranu.

Vaše práva

Své osobní údaje můžete obdržet ve strukturovaném, standardním formátu. Dále můžete vznést námitku proti zpracování svých osobních údajů nebo požádat o jejich omezení, změnu či utajení.

Své rozhodnutí o zpracování svých osobních údajů můžete kdykoli změnit. Stačí zaslat e-mail společnosti czechrep@nissan-services.eu

Jsme rádi, že patříte mezi naše návštěvníky. Rádi bychom vás požádali o některé osobní údaje. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás prvořadou prioritou:

Své rozhodnutí můžete kdykoli změnit pomocí odkazu pro zrušení odběru ve sděleních. Další informace o ochraně osobních údajů ve společnosti Nissan naleznete po kliknutí sem.

* Povinná pole