Nissan Leaf interior showing man driving and centre console

ZAŽIJTE ZBRUSU NOVÝ INFORMAČNÍ A ZÁBAVNÍ SYSTÉM NISSANCONNECTNissan Electrify the World image

INICIATIVA ZA UDRŽITELNOST

Ve společnosti Nissan věříme v udržitelné zítřky a jsme přesvědčeni o tom, že jich můžeme dosáhnout jen tehdy, když začneme jednat dnes. Proto pracujeme na vývoji elektromobilních řešení, abychom budovali inteligentní města a vytvářeli budoucnost plnou inovací už dnes.

Nissan electric vehicle range

ELEKTROMOBILY NISSAN

Přidejte se k elektrické revoluci. Začněte jezdit v autě budoucnosti ještě dnes.
Novátorská řada 100% elektrických automobilů a dodávek značky Nissan nabízí prvotřídní výkon a špičkovou technologii, se kterými si vychutnáte jízdu bez emisí.

[1] Neměli byste se spoléhat pouze na pomocné funkce pro řidiče. Některé funkce nemusejí fungovat ve všech podmínkách a za všech okolností. Platí rychlostní a jiná omezení. Podmínky týkající se technologií Nissan naleznete zde > > > https://www.nissan.co.uk/legal/terms-conditions.html#technology

[2] Poskytnuté údaje jsou založeny na datech interního testování. Uvedené informace jsou orientační a nevztahují se na konkrétní vozidlo. Informace nepředstavují součást nabídky. Údaje se mohou lišit s ohledem na nejrůznější faktory, jako je nepovinná výbava, stav baterie, klimatizace, údržba, chování řidiče a další faktory netechnického charakteru, jako jsou povětrnostní podmínky, vybraná trasa atp. Skutečné výsledky se v běžném světě mohou lišit. Společnost Nissan si vyhrazuje zvláštní právo kalkulátor kdykoliv upravit.

[3] Abyste mohli používat aplikaci služeb NissanConnect, potřebujete mít uživatelský účet NissanConnect, zaregistrovat se a přihlásit na NissanConnect pomocí vašeho uživatelského jména a hesla. Chcete-li využívat bezplatnou aplikaci Nissan Connect, potřebujete chytrý telefon s kompatibilním operačním systémem iOS nebo Android a SIM kartou s datovým připojením podle stávající nebo samostatné smlouvy uzavřené mezi vámi a vaším poskytovatelem mobilních služeb. Všechny služby podléhají pokrytí mobilní sítí.

[4] Na reakce vozu a jeho používání může mít vliv špatný signál. Aby bylo používání optimální, ujistěte se, že má vůz dobré síťové pokrytí.


[5] Pokud chcete používat NissanConnect, připojte mobilní telefon, pouze když je vozidlo bezpečně zaparkované. Používání systému musí být vždy v souladu s pravidly silničního provozu. Řidiči mohou systém používat, pouze pokud je to bezpečné. Uživatelé musejí brát navědomí, že technologie hands-free může odvádět jejich pozornost od vozovky, což může vést ke ztrátě kontroly nad vozidlem.

Funkce jsou dostupné podle verze, ve standardní výbavě nebo jako volitelné příslušenství (za příplatek).

Použité obrázky a popisy slouží pouze pro ilustraci. Na některých fotografiích jsou vozidla, která neodpovídají britským specifikacím a neznázorňují konkrétní model, výbavu nebo nabídku. Vyobrazené funkce nemusejí být dostupné, nemusejí být dostupné ve standardní výbavě nebo mohou být pouze jako volitelné příslušenství.