Objevte Nový Nissan LEAF e+ 3.ZERO

Příští léto uvedeme na trh Nový Nissan LEAF e+ 3.ZERO, který se může pyšnit vyšším výkonem a sestavou s delším dojezdem. Pod kapotou má 217 koní a podle očekávání by měl nabídnout na jedno nabití dojezd až 385 km*. Inteligentní výkon, který vám nabídne víc možností a ještě větší dojezd. Výchozí cena od 1 199 000 Kč. To si rozhodně nesmíte nechat ujít. Registrujte se nyní pro zasílání novinek a navštivte naše dealerství pro objednání limitované edice Nissanu LEAF!

Limitovaná edice Nový Nissanu LEAF e+ 3.ZERO

Inteligentní jízdní prvky zahrnují pokročilou asistenci při řízení ProPILOT a technologie e-Pedal pro případ, že se budete potřebovat dostat snadněji domů.
Inteligentní výkon nabízející dojezd až 385 km* a tři jízdní režimy.
Inteligentní integrace s vaším chytrým telefonem, aby se vám vaše cesty vešly do dlaně.

Vaše jméno by mělo obsahovat pouze písmena.

Vaše příjmení by mělo obsahovat pouze písmena.

Ochraně vašich osobních údajů věnujeme mimořádnou pozornost.

K čemu potřebujeme, abyste nám sdělili své osobní údaje?

Když společnosti Nissan Sales CEE Kft. - organizační složka sdělíte své osobní údaje, bude moci jako správce údajů vyřizovat vaše žádosti (zejména prostřednictvím našich prodejců), zasílat vám příslušné informace o našich vozech a službách, měřit výkon prodejních a poprodejních služeb, provádět průzkumy spokojenosti a zlepšovat naše produkty a služby a zasílat vám po vašem výslovném předchozím souhlasu na míru upravenou reklamu na naše vozy a související služby.

S kým je sdílíme?

Jako nezávislý správce údajů omezujeme sdílení vašich osobních údajů na prodejce společnosti Nissan, poskytovatele služeb a další subjekty v rámci skupiny Nissan Group. Z tohoto důvodu mohou být sdíleny mimo Evropský hospodářský prostor. Přijali jsme však veškerá nezbytná opatření na jejich ochranu.

Vaše práva

Své osobní údaje můžete obdržet ve strukturovaném, standardním formátu. Dále můžete vznést námitku proti zpracování svých osobních údajů nebo požádat o jejich omezení, změnu či utajení.

Své rozhodnutí o zpracování svých osobních údajů můžete kdykoli změnit. Stačí zaslat e-mail společnosti czechrep@nissan-services.eu

Jsme rádi, že patříte mezi naše návštěvníky. Rádi bychom vás požádali o některé osobní údaje. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás prvořadou prioritou:

Své rozhodnutí můžete kdykoli změnit pomocí odkazu pro zrušení odběru ve sděleních. Další informace o ochraně osobních údajů ve společnosti Nissan naleznete po kliknutí sem.

* Povinná pole

*Údaje jsou vypočteny v souladu s nařízením WLTP Skutečné hodnoty se při normálním použiti liši v závislosti na mnoha faktorech jako například jízdní a dobíjeci návky teplota, jízdní povrch, stáří baterie, tlak v pneumatikách, údržba, váha nákladu atd.