NISSAN LEAF

CHCETE-LI DOSTÁVAT NOVINKY O NISSANU LEAF, JSTE TADY SPRÁVNĚ! STAČÍ VYPLNIT ÚDAJE A KLIKNOUT NA TLAČÍTKO „DEJTE MI VĚDĚT”. ANO, JE TO TAK JEDNODUCHÉ.

LIMITOVANÁ EDICE NISSANU LEAF 3.ZERO E+

Nissan LEAF

Inteligentní jízdní prvky zahrnují pokročilou asistenci při řízení ProPILOT* a pedál e-Pedal™ pro případ, že se budete potřebovat dostat snadněji domů.
Inteligentní výkon nabízející dojezd až 385 km** a tři jízdní režimy.
Inteligentní integrace s vaším chytrým telefonem, aby se vám vaše cesty vešly do dlaně.

Vaše jméno by mělo obsahovat pouze písmena.

Vaše příjmení by mělo obsahovat pouze písmena.

K čemu potřebujeme, abyste nám sdělili své osobní údaje?

Když společnosti Nissan Sales CEE Kft. - organizační složka sdělíte své osobní údaje, bude moci jako správce údajů vyřizovat vaše žádosti (zejména prostřednictvím našich prodejců), zasílat vám příslušné informace o našich vozech a službách, měřit výkon prodejních a poprodejních služeb, provádět průzkumy spokojenosti a zlepšovat naše produkty a služby a zasílat vám po vašem výslovném předchozím souhlasu na míru upravenou reklamu na naše vozy a související služby.

S kým je sdílíme?

Jako nezávislý správce údajů omezujeme sdílení vašich osobních údajů na prodejce společnosti Nissan, poskytovatele služeb a další subjekty v rámci skupiny Nissan Group. Z tohoto důvodu mohou být sdíleny mimo Evropský hospodářský prostor. Přijali jsme však veškerá nezbytná opatření na jejich ochranu.

Vaše práva

Své osobní údaje můžete obdržet ve strukturovaném, standardním formátu. Dále můžete vznést námitku proti zpracování svých osobních údajů nebo požádat o jejich omezení, změnu či utajení.

Své rozhodnutí o zpracování svých osobních údajů můžete kdykoli změnit. Stačí zaslat e-mail společnosti czechrep@nissan-services.eu

Jsme rádi, že patříte mezi naše návštěvníky. Rádi bychom vás požádali o některé osobní údaje. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás prvořadou prioritou:

Své rozhodnutí můžete kdykoli změnit pomocí odkazu pro zrušení odběru ve sděleních. Další informace o ochraně osobních údajů ve společnosti Nissan naleznete po kliknutí sem.

* Povinná pole

*Funkce ProPILOT je k dispozici pouze v některých vozidlech. ProPILOT představuje technologii Advanced Drive-Assist, ale nemůže zabránit nehodám. Funkce ProPILOT je určena k použití pouze na dálnicích (oddělených bariérou) a vyžaduje pozornost řidiče a ruce na volantu. Řidič je povinen být ostražitý, řídit bezpečně a mít vozidlo vždy pod kontrolou.

**Údaje o dojezdu jsou čerpány z laboratorního testování v souladu s legislativou EU a jsou uvedeny pro srovnání mezi různými typy vozidel. Informace nevypovídají o konkrétním vozidle a nejsou součástí nabídky. Údaje nemusí odrážet skutečné výsledky při jízdě. Oficiální výsledky může ovlivnit volitelná výbava, údržba a jiné než technické faktory (např. povětrnostní podmínky). Údaje za vozidla označená hvězdičkou (*) byly určeny na základě nového testovacího cyklu WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure) a upraveny pro účely srovnání podle ekvivalentu údaje NEDC.