ODVÁŽNĚJŠÍ JÍZDA ŽIVOTEM

CHYTŘEJŠÍ. BEZPEČNĚJŠÍ. JEDNODUŠŠÍ.Další užitečné prvky
ZŮSTAŇTE S NISSANEM LEAF V KONTAKTU POMOCÍ APLIKACE NISSANCONNECT EV

Díky aplikaci NissanConnect EV budete připojeni k udržitelné budoucnosti. Společnost Nissan neustále vyvíjí řešení elektromobility tak, aby udávala směr chytrým městům a vytvářela lepší svět. 

ZATOPTE SI NEBO ZAPNĚTE KLIMATIZACI NOVÉHO NISSANU LEAF

Chcete ideální teplotu ještě před nástupem do vozu? Připojte se pomocí aplikace, nastavte časovač a preferovanou teplotu.

ZKONTROLUJTE SI STAV BATERIE A DOJEZD

Na svém telefonu můžete sledovat aktuální úroveň dobití baterie a dojezd. Díky tomu budete přesně vědět, jak daleko můžete jet.

SVŮJ VŮZ NIKDY NEZTRATÍTE

Zapomněli jste, kde jste svůj nový Nissan LEAF zaparkovali? Podívejte se na přesnou polohu vozidla na mapě.

TECHNOLOGIE VEHICLE TO GRID

Technologie Vehicle to grid umožňuje propojit baterii nového vozu Nissan LEAF s vaší domácností. Nabijte baterii nového Nissanu LEAF nočním proudem, využijte ji jako zdroj energie přes den a vyhněte se dražším sazbám za elektřinu.

SYSTÉM SKLADOVÁNÍ ENERGIE

BUDOUCNOST DOMÁCÍ SPOTŘEBY ENERGIE

Systém skladování energie Nissan pro domácnosti dokonale ladí s designem nového Nissanu LEAF a přináší vám vynikající řešení potřeb elektromobilů, solárních panelů a uchovávání energie. K dispozici je i bez nabíječky elekromobilů.

Nissan LEAF – video galerie

Video

Nový Nissan LEAF – s technologií e-Pedal

zábava sešlápnutím pedálu

Nový Nissan LEAF – s technologií ProPILOT

Pokročilé jízdní technologie

Nový Nissan LEAF – s technologií ProPILOT Park

Parkování už nikdy nebude jako dřív

Nový Nissan LEAF – vylepšená aerodynamika

Jen proříznout vzduch

objevujte dále

*Uvedená dojezdová vzdálenost až 378 km byla stanovena na základě interního testování. Definitivní údaje budou k dispozici po dokončení schválení typu vozidla. Uvedená dojezdová vzdálenost nemusí odpovídat skutečným hodnotám dojezdu. Skutečný dojezd se liší v závislosti na mnoha faktorech, jako například styl jízdy, stav vozovky, venkovní teplota, používání klimatizace, stáří baterie, tlak v pneumatikách, údržba, váha nákladu atd.