NEPOSTRADATELNÁ APLIKACE NISSANCONNECT EV

- Zajistěte si ideální teplotu ještě před nástupem do vozu.

- Kontrolujte svůj dojezd a stav baterie. 

- Nastavte dobíjení nového Nissanu LEAF mimo energetickou špičku.

- Najděte nejbližší dobíjecí stanice.

NASTAVTE SI ZPRÁVY, INFORMACE A ZVUK PODLE SEBE

TECHNOLOGIE, KTERÁ VÁS INFORMUJE I BAVÍ

Nechte si dojezd, stav nabití baterie, dobu dobíjení a všechny bluetooth zařízení zobrazit přesně ve formátu, který vám vyhovuje.

NASTAVITELNÝ DISPLEJ PŘINÁŠÍ VŠECHNY INFORMACE

PROPOJENÍ S APPLE CARPLAY* NEBO ANDROID AUTO*

Využijte funkce vašeho chytrého telefonu s Apple CarPlay* nebo Android Auto*. Po synchronizaci se vaše oblíbené aplikace objeví na obrazovce palubní desky nového Nissanu LEAF a snadno se dostanete k nejnovějším zprávám, informacím i zábavě, které nabízí.

PONOŘTE SE DO ZVUKU ENERGETICKY ÚSPORNÉHO AUDIO SYSTÉMU BOSE

Nechte se unášet neuvěřitelnou kvalitou zvuku a zároveň šetřete energií se šesti malými, lehkými a strategicky umístěnými reproduktory. Odborníci společnosti Bose připravili audio systém stejně úsporný jako nový Nissan LEAF.

Apple Carplay a Android Auto*

Mobilní integrace

Bluetooth

Hands-free volání

Port USB

Hudba a dobíjení

MODERNÍ BEZPEČNOSTNÍ PRVKY, DÍKY KTERÝM MÁTE KLID

TECHNOLOGIE PRO VAŠI BEZPEČNOST

Nový Nissan LEAF nabízí nejmodernější technologie, díky kterým můžete na silnici lépe reagovat na situaci a cítíte se bezpečněji. Další informace o novém Nissanu LEAF získáte ve specifikacích vozu.

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ HODNOCENÍ BEZPEČNOSTI

EVROPSKÝ PROGRAM HODNOCENÍ NOVÝCH VOZŮ

V roce 2018 představila organizace Euro NCAP nové testy zaměřené na klíčové nehodové situace zahrnující vozidla, cyklisty a chodce. 

Nový Nissan Leaf získal hodnocení 93 % v oblasti bezpečnosti dospělých a 86 % v oblasti ochrany dětí. Díky pokročilým asistenčním systémům řidiče, kamerám a radarové technologii poskytující například funkci detekce chodců ztělesňuje nový Nissan Leaf uznávaný systém ProPILOT společnosti Nissan. 

S maximálním, pětihvězdičkovým hodnocením bezpečnosti od organizace Euro NCAP mohou mít řidiči nového Nissanu Leaf bezpečnější a jistější zážitek z jízdy. 

 
*Apple CarPlay je aplikace poskytovaná společností Apple Inc. a vyžaduje připojení přes USB. Tato aplikace není v České republice dostupná. Pro seznam zemí, kde je aplikace dostupná, prosím navštivte tyto stránky: https://www.apple.com/cz/ios/feature-availability/#applecarplay-applecarplay

Android Auto je aplikace kompatibilní s telefony se systémem Android verze 5.0 (Lollipop) či vyšší a vyžaduje připojení přes USB. Tato aplikace není v České republice dostupná. Pro seznam zemí, kde je aplikace dostupná, prosím navštivte tyto stránky: https://www.android.com/auto/faq/