NEPOSTRADATELNÁ APLIKACE NISSANCONNECT EV

- Zajistěte si ideální teplotu ještě před nástupem do vozu.

- Kontrolujte svůj dojezd a stav baterie. 

- Nastavte dobíjení nového Nissanu LEAF mimo energetickou špičku.

- Najděte nejbližší dobíjecí stanice.

NASTAVTE SI ZPRÁVY, INFORMACE A ZVUK PODLE SEBE

TECHNOLOGIE, KTERÁ VÁS INFORMUJE I BAVÍ

Nechte si dojezd, stav nabití baterie, dobu dobíjení a všechny bluetooth zařízení zobrazit přesně ve formátu, který vám vyhovuje.

NASTAVITELNÝ DISPLEJ PŘINÁŠÍ VŠECHNY INFORMACE

PROPOJENÍ S APPLE CARPLAY®* NEBO ANDROID AUTO®*

Využijte funkce vašeho chytrého telefonu s Apple CarPlay®* nebo Android Auto®*. Po synchronizaci se vaše oblíbené aplikace objeví na obrazovce palubní desky nového Nissanu LEAF a snadno se dostanete k nejnovějším zprávám, informacím i zábavě, které nabízí.

PONOŘTE SE DO ZVUKU ENERGETICKY ÚSPORNÉHO AUDIO SYSTÉMU BOSE

Nechte se unášet neuvěřitelnou kvalitou zvuku a zároveň šetřete energií se šesti malými, lehkými a strategicky umístěnými reproduktory. Odborníci společnosti Bose připravili audio systém stejně úsporný jako nový Nissan LEAF.

Apple Carplay® a Android Auto®*

Mobilní integrace

Bluetooth

Hands-free volání

Port USB

Hudba a dobíjení

MODERNÍ BEZPEČNOSTNÍ PRVKY, DÍKY KTERÝM MÁTE KLID

TECHNOLOGIE PRO VAŠI BEZPEČNOST

Nový Nissan LEAF nabízí nejmodernější technologie, díky kterým můžete na silnici lépe reagovat na situaci a cítíte se bezpečněji. Další informace o novém Nissanu LEAF získáte ve specifikacích vozu.

PĚTIHVĚZDIČKOVÉ HODNOCENÍ BEZPEČNOSTI

EVROPSKÝ PROGRAM HODNOCENÍ NOVÝCH VOZŮ

V roce 2018 představila organizace Euro NCAP nové testy zaměřené na klíčové nehodové situace zahrnující vozidla, cyklisty a chodce. 

Nový Nissan Leaf získal hodnocení 93 % v oblasti bezpečnosti dospělých a 86 % v oblasti ochrany dětí. Díky pokročilým asistenčním systémům řidiče, kamerám a radarové technologii poskytující například funkci detekce chodců ztělesňuje nový Nissan Leaf uznávaný systém ProPILOT** společnosti Nissan. 

S maximálním, pětihvězdičkovým hodnocením bezpečnosti od organizace Euro NCAP mohou mít řidiči nového Nissanu Leaf bezpečnější a jistější zážitek z jízdy. 

 
*Apple CarPlay je aplikace poskytovaná společností Apple Inc. Apple je také ochrannou známkou společnosti Apple Inc. Požadavky zařízení Apple CarPlay: vyžaduje iAP2, iPhone 5 či novější model (konektor Lightning) a systém iOS 8.3 nebo novější a vyžaduje připojení přes USB. Pro seznam zemí, kde je aplikace dostupná, prosím navštivte tyto stránky:https://www.apple.com/cz/ios/feature-availability/#applecarplay-applecarplay

Android Auto je aplikace poskytovaná společností Google. Android Auto je kompatibilní pouze s telefony se systémem Android verze 5.0 (Lollipop) či vyšší a vyžaduje připojení přes USB. Pro seznam zemí, kde je aplikace dostupná, prosím navštivte tyto stránky: https://www.android.com/auto/. Společnost Nissan neodpovídá za škodu, ztrátu nebo zranění vzniklé v souvislosti s užíváním aplikací Apple CarPlay a Android Auto.
Z důvodů, které společnost Nissan nedokáže ovlivnit, nemusí být aplikace Apple CarPlay a Android Auto dostupné ve vaší zemi, nebo nemusí správně fungovat všechny jejich funkce. Společnost Nissan neodpovídá za nedostupnost nebo neúplnost funkcí aplikace Apple CarPlay a/nebo aplikace Android Auto ve vašem vozidle.

**Systém ProPILOT je dostupný jen u omezeného počtu modelů Nissan. ProPILOT je vyspělou technologií pro podporu řidiče, avšak nedokáže zabránit kolizím.
Systém ProPILOT je určen pro použití pouze na dálnicích (s protisměrnými pruhy oddělenými svodidly) a vyžaduje, aby řidič neustále věnoval pozornost dopravní situaci a měl ruce na volantu. Řidič je odpovědný za to, že je neustále ve střehu, jede bezpečně a kdykoli je schopen převzít kontrolu nad vozidlem.