Nissan Micra Around View Monitor in Action

VÍCE JISTOTY.

VÍCE KONEKTIVITY.Nissan Micra Intelligent Lane Intervention

INTELIGENTNÍ SYSTÉM UPOZORNĚNÍ NA VYBOČENÍ Z JÍZDNÍHO PRUHU

Tento systém detekuje, zda nevybočujete z jízdního pruhu, aniž byste signalizovali změnu směru jízdy. Poskytuje vám výstrahu a pak aktivuje brzdy, aby vás opatrně navedl zpět do pruhu, kam patříte. 

 

 

 Upozorňuje vás 

 Aktivuje brzdy, aby udržel váš vůz v jízdním pruhu

Inteligentní systém nouzového brzdění Nissan Micra

INTELIGENTNÍ NOUZOVÉ BRZDĚNÍ

Inteligentní systém nouzového brzdění monitoruje vaši rychlost a vzdálenost mezi vámi a vpředu jedoucím vozidlem a informuje vás, pokud je nutné zpomalit. Systém může rovněž aktivovat asistenta nouzového brzdění a automaticky přibrzdit, aby vám pomohl zabránit čelní kolizi. Když detekuje chodce na přechodu, může vás zastavit.

Systém automatického přepínání dálkových světel Nissan Micra

SYSTÉM AUTOMATICKÉHO PŘEPÍNÁNÍ DÁLKOVÝCH SVĚTEL

V noci můžete vidět lépe, aniž byste oslňovali ostatní řidiče. Systém automatického přepínání dálkových světel zapne dálkové světlomety, když je potřebujete, a přepne zpět na tlumené, jakmile před vámi detekuje jiné vozidlo 


Nissan Micra Around View Monitor Parking

Inteligentní panoramatický kamerový systém

POHLED Z PTAČÍ PERSPEKTIVY NA JAKÉKOLIV MÍSTO

V této třídě exkluzivní inteligentní panoramatický kamerový systém AVM Nissanu Micra se s využitím čtyř kamer stará o to, aby parkování a manévrování ve stísněných prostorech byla hračka. Nabízí vám pohled z ptačí perspektivy na vaše vozidlo a jeho okolí a také volitelně dělenou obrazovku s detailními záběry na příď, záď a boky vozu, abyste si nijak nepoškodili kola.

 

 

 4 kamery

 

 Pohled z ptačí perspektivy

Systém rozeznávání dopravních značek Nissan Micra

Inteligentní rozpoznávání dopravních značek

Micra usnadňuje dodržování předpisového omezení rychlosti. Systém rozpoznávání dopravních značek detekuje značky podél vozovky a zobrazuje rychlostní limity na digitálním informačním displeji. 

Systém sledování mrtvého úhlu Nissan Micra

Hlídání mrtvého úhlu

Změna jízdních pruhů bez nejistoty. Tento systém sleduje prostor mrtvého úhlu vozidla a poskytuje vám včasnou výstrahu, pokud detekuje, že se zde pohybuje jiné vozidlo. 


Obrázek asistenta rozjezdu do kopce Nissan Micra

Asistent rozjezdu do kopce

Když se potřebujete rozjet v příkrém kopci, vždy je za vámi nějaké vozidlo příliš blízko, až vám to není příjemné. Naštěstí asistent rozjezdu do kopce brání rozjetí vozu dozadu. Systém drží několik sekund aktivované brzdy a poskytuje vám tak čas, abyste v klidu přešlápli nohou z brzdového pedálu na plynový. 

 

 

 Podrží v kopci brzdy aktivované

 

 Podrží brzdy aktivované po dobu 2 sekund

Obrázek inteligentní kontroly pohybu karoserie vozu Nissan Micra

Inteligentní kontrola pohybu karoserie

Nerovnost vozovky? Jaká? Inteligentní kontrola pohybu karoserie automaticky přibrzdí a nastaví krouticí moment motoru tak, aby pomohl jízdu zpříjemnit.

Obrázek inteligentního sledování dráhy vozu Nissan Micra

Inteligentní sledování dráhy vozu

Užívejte příjemně konejšivé zatáčky s řízením, které je tak lehké. Inteligentní systém sledování dráhy vozu čte přesně situaci na vozovce a v případě potřeby přibrzdí samostatně každé kolo, aby vám pomohl řídit vůz a držet jej v optimální dráze v každé zatáčce.