Nissan Navara – 3/4 přední pohled před skladištěm s grafikou Inteligentní mobilita Nissan kolem vozu

NÁŠ NEJVÝKONNĚJŠÍ PICK-UP S PLNÝM NÁKLADEM POHODLÍ, VYSOKÉ UŽITNÉ HODNOTY A TECHNOLOGIÍ.
Vůz Nissan Navara se systémem inteligentní mobility Nissan transformuje způsob vašeho řízení. Ať už jste kličkujete městem, užíváte si otevřenou krajinu nebo táhnete přívěs, s Nissanem Navara je všechno jednodušší.

Logo Inteligentní mobilita Nissan
Nissan Navara – detailní záběr obrazovky ukazující inteligentní panoramatický kamerový systém

INTELIGENTNÍ PANORAMATICKÝ KAMEROVÝ SYSTÉM

Tohle místo bude vaše! Manévrování a parkování snadno a rychle s inteligentním panoramatickým kamerovým systémem a pohledem z ptačí perspektivy. Systém také usnadňuje zapojení přívěsu.  

Nissan Navara – ilustrace přední pohotovostního brzdění

AUTOMATICKÉ NOUZOVÉ BRZDĚNÍ

Přemýšlejte dopředu. Systém inteligentního nouzového brzdění [[54]] signalizuje potenciální riziko nárazu do vozu před vámi, a když ucítí, že se řidič snaží prudce zabrzdit, převede do brzdění výkon navíc.

Nissan Navara – za jízdy mimo silnici v horách

ASISTENT ROZJEZDU DO KOPCE

Kupředu! Asistent rozjezdu do kopce brání couvnutí při rozjíždění do kopce, což se nejvíc hodí na kluzkém povrchu mimo silnici. Jednoduše podrží brzdu dostatečně dlouho na to, abyste mohli přešlápnout z brzdy na plyn.*Apple CarPlay je aplikace poskytovaná společností Apple Inc. Apple je také ochrannou známkou společnosti Apple Inc. Požadavky zařízení Apple CarPlay: vyžaduje iAP2, iPhone 5 či novější model (konektor Lightning) a systém iOS 8.3 nebo novější a vyžaduje připojení přes USB. Pro seznam zemí, kde je aplikace dostupná, prosím navštivte tyto stránky:https://www.apple.com/cz/ios/feature-availability/#applecarplay-applecarplay

Android Auto je aplikace poskytovaná společností Google. Android Auto je kompatibilní pouze s telefony se systémem Android verze 5.0 (Lollipop) či vyšší a vyžaduje připojení přes USB. Pro seznam zemí, kde je aplikace dostupná, prosím navštivte tyto stránky: https://www.android.com/auto/. Společnost Nissan neodpovídá za škodu, ztrátu nebo zranění vzniklé v souvislosti s užíváním aplikací Apple CarPlay a Android Auto.


Z důvodů, které společnost Nissan nedokáže ovlivnit, nemusí být aplikace Apple CarPlay a Android Auto dostupné ve vaší zemi, nebo nemusí správně fungovat všechny jejich funkce. Společnost Nissan neodpovídá za nedostupnost nebo neúplnost funkcí aplikace Apple CarPlay a/nebo aplikace Android Auto ve vašem vozidle.