Asistenční a Bezpečnostní technologie

Technologie, které usnadní každou jízdu a vstupují do hry, když potřebujete pomoc.

Užijte si jízdu díky systému ProPILOT s funkcí Navi-Link

ProPILOT s funkcí Navi-Link¹

Nissan QQ Propilote  2D illustration

Nyní si můžete užít méně stresující a klidnou jízdu. Systém ProPILOT² funkcí Navi-Link vám nejen pomůže udržet předem nastavenou vzdálenost a držet se uprostřed vašeho jízdního pruhu. Tím, že systém využívá mapy TomTom®, dokáže předvídat určité situace, zatáčky, křižovatky či sjezdy a přizpůsobit rychlost tak, aby jízda byla dokonale plynulá. Dokonce dokáže upravit rychlost podle dopravních značek.

¹ Neměli byste se spoléhat pouze na pomocné funkce pro řidiče. Některé funkce nemusejí fungovat ve všech podmínkách a za všech okolností. Platí rychlostní a jiná omezení. Ohledně podmínek týkajících se technologií Nissan se prosím obracejte na svého prodejce vozů Nissan nebo navštivte stránku www.nissan.cz

² Funkce ProPILOT je k dispozici u omezeného typu vozidel. ProPILOT je vyspělou technologií pro podporu řidiče, avšak nedokáže zabránit kolizím. Systém ProPILOT je určen pro použití pouze na dálnicích (s protisměrnými pruhy oddělenými bariérami) a vyžaduje, aby řidič věnoval pozornost dopravní situaci a měl ruce na volantu. Řidič je povinen udržovat pozornost, řídit bezpečně, dodržovat rychlost a bezpečnou vzdálenost s ohledem na stav vozovky a měl by být vždy schopný ovládat vůz.

³ Head-up displej neboli projekce informací na čelní sklo je komfortní funkce, která zobrazuje klíčové informace v zorném poli řidiče, který tak může věnovat plnou pozornost řízení vozidla.

Obrázky a popisy slouží pouze pro ilustraci. Na některých fotografiích jsou vozidla, která neodpovídají specifikacím určeným pro český trh a neznázorňují konkrétní model, výbavu nebo nabídku. Vyobrazené funkce nemusejí být dostupné, nemusejí být součástí standardní výbavy nebo mohou být pouze jako volitelná výbava (za příplatek).