Chytrá síla pro svět v pohybu

Qashqai nabízí dva pohony, které využívají odborné znalosti Nissanu v oblasti elektrických vozidel, čímž zajišťují strhujícího výkonu při snížení emisí CO2.

Cesta za efektivitou nikdy nebyla tak vzrušující

Mild hybrid

Nissan QQ engine visual in transparent driving car

Výkon plný nadšení

Výkon plný nadšení

Výkon plný nadšení

Mild-hybridní technologie dokazuje, že se i lepší hospodárnosti vašeho SUV můžete při jízdě i dobře bavit. Mild-hybridní systém disponuje lithiovou baterií, která uchovává energii získanou během brzdění. Motor se pak díky této uložené energii může při nízké rychlosti (pod 30 km/h) vypnout nebo zastavit, čímž šetří palivo a celkově snižuje emise CO2¹. Navíc byl na výrobu dveří, kapoty a blatníků použit hliník, čímž se snížila váha vozu a zlepšil jeho výkon.

¹ Spotřeba energie (Wh/km): kombinovaná 180–206; emise CO2 – kombinovaná (g/km): 0. Nulové emise CO2 při jízdě. > Zadní jednotka karoserie bude přizpůsobena na základě specifik trhu.

² e-POWER bude k dostání na jaře 2022

Obrázky a popisy slouží pouze pro ilustraci. Na některých fotografiích jsou vozidla, která neodpovídají specifikacím určeným pro český trh a neznázorňují konkrétní model, výbavu nebo nabídku. Vyobrazené funkce nemusejí být dostupné, nemusejí být součástí standardní výbavy nebo mohou být pouze jako volitelná výbava (za příplatek).