*Dostupnost některého příslušenství, náhradních dílů či služeb závisí na místních možnostech a skladových zásobách.

 

Všechny ceny jsou v Kč. Ceny jsou vždy uvedeny jako ceny bez DPH a ceny obsahující 21% DPH. Obsah tohoto ceníku odráží stav platný v době vydání. NISSAN Sales CEE Kft. Si vyhrazuje právo ke změně zde uvedených informací bez předchozího varování. Tento ceník je platný od 01/07/2017 do odvolání nebo vydání nového ceníku. Uvedená data jsou pouze pro informační

účely a nebudou považována za návrh smlouvy. Uvedené ceny včetně DPH se mohou změnit v důsledku změny sazby daně z přidané hodnoty. Pro informace o aktuálních cenách a dalších podmínkách se prosím obraťte na autorizované dealery Nissan. Ceny příslušenství nezahrnují cenu montáže a materiálu použitého k montáži na vozidlo.

Fleetová sleva je platná pouze pro následující kategorie: (1) jakoukoliv společnost, která je registrována a nebo má potvrzenou žádost o zapsání do OR u příslušného soudu, nebo (2) registrovanou živnost s platným oprávněním. Nabídka platí u participujících dealerů.

 

Nabídka je určená pouze pro podnikatele a firmy. Nissan Finance znamená financování poskytované společností RCI Financial Services, s. r. o.