NISSAN INTELLIGENT MOBILITY

NISSAN INTELLIGENT MOBILITY PŘINÁŠÍ ZCELA NOVÝ ZÁŽITEK Z ŘÍZENÍ[1]

NISSAN INTELLIGENT MOBILITY PŘINÁŠÍ ZCELA NOVÝ ZÁŽITEK Z ŘÍZENÍ[1]

NISSAN INTELLIGENT MOBILITY PŘINÁŠÍ ZCELA NOVÝ ZÁŽITEK Z ŘÍZENÍ[1]

Nissan Intelligent Mobility logo
[1] Neměli byste se spoléhat pouze na pomocné funkce pro řidiče. Některé funkce nemusejí fungovat ve všech podmínkách a za všech okolností. Platí rychlostní a jiná omezení. Podmínky týkající se technologií Nissan naleznete zde > > > https://www.nissan.co.uk/legal/terms-conditions.html#technology

[2] Pokud chcete používat NissanConnect, připojte mobilní telefon, pouze když je vozidlo bezpečně zaparkované. Aby bylo používání optimální, ujistěte se, že má vůz dobré síťové pokrytí.

[3] Pokud chcete používat NissanConnect, připojte mobilní telefon, pouze když je vozidlo bezpečně zaparkované. Používání systému musí být vždy v souladu s pravidly silničního provozu. Řidiči mohou systém používat, pouze pokud je to bezpečné. Uživatelé si musejí uvědomovat, že hands-free technologie může odvádět jejich pozornost od vozovky, což může vést ke ztrátě kontroly nad vozidlem.

Použité obrázky a popisy slouží pouze pro ilustraci. Na některých fotografiích jsou vozidla, která neodpovídají specifikacím určeným pro český trh a neznázorňují konkrétní model, výbavu nebo nabídku. Vyobrazené funkce nemusejí být dostupné, nemusejí být dostupné ve standardní výbavě nebo mohou být pouze jako volitelné příslušenství.

Dostupné funkce podle verze, ve standardní výbavě nebo jako volitelné příslušenství (za příplatek).