Nissan Micra

Nyní se slevou až 185 000 Kč

a zimními pneumatikami zdarma!

Vyhledat prodejce

Všichni prodejci v našem seznamu


Toto jsou všichni prodejci v České republice

filtrovat

Podívejte se na hodnocení našich dealerů.

V rámci dealerské sítě Nissan nepřetržitě sledujeme spokojenost našich zákazníků po zakoupení vozu nebo po jeho údržbě.

Zjistěte více o hodnocení [[1]]


Zobrazení jsou pouze ilustrativní. Data a údaje uvedené v této reklamě jsou určené výlučně k informačním účelům a nemohou být považovány za návrh smlouvy. Nabídka je platná pro vozy registrované do 10.10.2019.

 

Kombinovaná spotřeba paliva 6,5-6,8 l, kombinované emise CO2 171-179 g/km. Uvedená cena se vztahuje k verzi Nissan X-Trail Visia dCi 150.

*Uvedené hodnoty spotřeby paliva a emisí jsou v souladu s platnými evropskými předpisy. Tyto hodnoty byly získány za využití testu WLTP. WLTP je nový test pro měření spotřeby paliva a emisí CO2. Vždy porovnávejte hodnoty pouze s vozidly, které byly testovány stejnými technickými postupy. Skutečné hodnoty se při jízdě v reálném světě mohou lišit v závislosti na několika faktorech, mezi které patří povětrnostní podmínky, jízdní návyky, zatížení vozidla a jakékoliv příslušenství instalované na vozidlo po jeho registraci. Dostupnost vyobrazených motorizací může být omezena z důvodu změny nabídky motorů společnosti Nissan. Dostupnost a datum dodání si ověřte u svého dealera značky Nissan.