Podat stížnost

Seznam otevřete kliknutím

Identifikační kód vozidla VIN (17znakové sériové číslo) nám pomůže porozumět situaci a poskytnout vám nejlepší odpověď.

Děkujeme, že nepoužíváte větší množství znaků než 1500

Vaše jméno by mělo obsahovat pouze písmena.

Vaše příjmení by mělo obsahovat pouze písmena.

Uvedení těchto informací je nutné pro to, abychom mohli parcovat s Vaším požadavkem. Nebudeme vás kontaktovat za účelem komerčních sdělení, pokud jste nezvolili jinak.

Ochraně vašich osobních údajů věnujeme mimořádnou pozornost.

K čemu potřebujeme, abyste nám sdělili své osobní údaje?

Když společnosti Nissan Sales CEE Kft. - organizační složka sdělíte své osobní údaje, bude moci jako správce údajů vyřizovat vaše žádosti (zejména prostřednictvím našich prodejců), zasílat vám příslušné informace o našich vozech a službách, měřit výkon prodejních a poprodejních služeb, provádět průzkumy spokojenosti a zlepšovat naše produkty a služby a zasílat vám po vašem výslovném předchozím souhlasu na míru upravenou reklamu na naše vozy a související služby.

S kým je sdílíme?

Jako nezávislý správce údajů omezujeme sdílení vašich osobních údajů na prodejce společnosti Nissan, poskytovatele služeb a další subjekty v rámci skupiny Nissan Group. Z tohoto důvodu mohou být sdíleny mimo Evropský hospodářský prostor. Přijali jsme však veškerá nezbytná opatření na jejich ochranu.

Vaše práva.

Své osobní údaje můžete obdržet ve strukturovaném, standardním formátu. Dále můžete vznést námitku proti zpracování svých osobních údajů nebo požádat o jejich omezení, změnu či utajení.

Své rozhodnutí o zpracování svých osobních údajů můžete kdykoli změnit. Stačí zaslat e-mail společnosti czechrep@nissan-services.eu.

 

 

Jsme rádi, že patříte mezi naše návštěvníky. Rádi bychom vás požádali o některé osobní údaje. Ochrana vašich osobních údajů je pro nás prvořadou prioritou. Další informace o ochraně osobních údajů ve společnosti Nissan naleznete po kliknutí sem

* Povinná pole