Uvedené údaje a ceny jsou pouze pro informační účely a nemohou být považovány za návrh smlouvy. Nissan si vyhrazuje právo ke změně zde uvedených informací bez předchozího varování. Pro informace o cenách se prosím obraťte na Autorizovaného dealera Nissan. Uvedená výbava může být na přání. Kožená sedadla (kombinace kůže a jiných materiálů v případě technických či konstrukčních omezení). Zobrazení jsou pouze ilustrativní.

*Zobrazení jsou pouze ilustrativní. Data a údaje uvedené v této reklamě jsou určené výlučně k informačním účelům a nemohou být považovány za návrh smlouvy. Uvedené ceny včetně DPH se mohou změnit v důsledku změny sazby daně z přidané hodnoty. Pro informace o aktuálních cenách a dalších podmínkách se prosím obraťte na autorizované dealery Nissan.

Nissan Qashqai: Uvedená cena se vztahuje ke stupni výbavy DIG-T 140 Visia, bez balíčku 10leté záruky.
Nissan Juke: Uvedená cena se vztahuje ke stupni výbavy DIG-T 110 Visia, bez balíčku 10leté záruky.
Nissan X-Trail: Uvedená cena se vztahuje ke stupni výbavy DIG-T 160 DCT Visia. Balíček 10 leté záruky lze dokoupit za příplatek.
Balíček 10leté záruky zahrnuje záruku výrobce, poskytovanou společností NISSAN na dobu 3 let nebo na 100 000 km (podle toho, co nastane dříve), a pojištění technických závad, poskytované společností NISSAN International Insurance Ltd. Pojištění technických závad se vztahuje na dobu trvání (+ 7 let navíc k záruce výrobce) a/nebo počet najetých kilometrů (+ 50 000 km) nad rámec doby trvání a počtu najetých kilometrů zahrnutých v záruce výrobce tak, jak je stanoveno v pojistné smlouvě; doba trvání a počet najetých kilometrů tedy celkově v rámci balíčku činí 10 let a maximálně 150 000 km (podle toho, co nastane dříve). Podrobné informace o krytí doby trvání a počtu najetých kilometrů v rámci rozšířené záruky vám poskytnou naši autorizovaní prodejci. Podrobný popis produktu a podmínky naleznete ve všeobecných pojistných podmínkách, které jsou k dispozici na webových stránkách www.nissan.cz.

Nissan Qashqai: kombinovaná spotřeba 7,0-7,3 l/100 km, kombinované emise CO2 158-164 g/km.
Nissan Juke: kombinovaná spotřeba 5,9-6,4 l/100 km, kombinované emise CO2 134-146 g/km.
Nissan X-Trail: kombinovaná spotřeba 8,1-8,5 l/100 km, kombinované emise CO2 184-193 g/km