Nissan Townstar combi : Interior full dashboard in city center

DESIGN, KOMFORT A PRAKTIČNOST

Navrženo pro všechny životy, které vedete

Ze školy rovnou na sjezdovku. Zcela nový Nissan Townstar se zrodil pro dobrodružství. Objevte prostornou kabinu s kvalitním zpracováním a bezproblémovou konektivitou, která vás bude bavit a udrží v kontaktu, ať už vás srdce zavede kamkoli. Odvážný styl a poutavé detaily exteréru udělají stejně velký dojem i na lidi zvenčí.

TECHNOLOGIE

Zvykněte si na nový standard inovací

Zcela nový Nissan Townstar nastavuje nová měřítka pro třídu dodávek svými bezpečnostními systémy, konektivitou a asistenčními funkcemi, které se obvykle nacházejí pouze v osobních vozidlech. Objevte snadnější, bezpečnější a příjemnější cestování pro každého.

1/2 PANORAMATICKÝ KAMEROVÝ SYSTÉM

Parkujte s jistotou. Díky monitoru výhledu kolem vozu je manévrování v malých prostorech hračka. Díky 360° pohledu na vozidlo a volitelnému zaměření na přední obrubník nebo na zadní část se vám bude zdát, že i v těch nejtěsnějších městských ulicích se snadno pohybujete.¹

Nissan Townstar combi : NissanConnect console with camera views for top & from rear

1/2 APPLE CARPLAY® & ANDROID AUTO™ ³

Zůstaňte v kontaktu se svým světem odkudkoli. Kompatibilita s Apple Carplay® a Android auto™ ⁵ vám umožní přístup ke zprávám, hudbě a aplikacím ve vašem chytrém telefonu.

Nissan Townstar combi :  Close up visual of the NissanConnect Screen with AppleCarPlay on
Nissan Townstar combi : Dynamic 7/8 rear driving on road with seaside in the background

POHONNÉ JEDNOTKY

Poháněno pokrokovým myšlením

Objevte sebevědomý výkon s působivou účinností. Úsporný benzinový motor zcela nového Nissanu Townstar splňuje nejnovější emisní normy Euro6D a je vybaven technologií ECO mode pro optimální spotřebu paliva. ⁷

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Přizpůsobte si jej po svém

Od nosičů kol a střešních boxů až po ochranné přepážky a sítě na zavazadla - vytvořte si dokonalého partnera na cesty s příslušenstvím, které ochrání a personalizuje váš zcela nový Nissan Townstar a učiní jej skutečně váš. ⁸

1/2 Střešní box

S řadou střešních boxů různých velikostí můžete ještě více zvýšit praktičnost.

Nissan Townstar combi : roof box open and parked on a parking place next to lake or sea side

1/2 Střešní nosiče

Snadno převezete větší nebo delší předměty a uvolníte místo v kabině.

Nissan Townstar combi : Roof bars

1/2 Tažná zařízení

S volitelným odnímatelným tažným zařízením získáte funkčnost, když ji potřebujete, a čistý a bezproblémový vzhled, když ne.

Nissan Townstar combi : TOWBAR REMOVABLE

1/2 Vložka do zavazadlového prostoru

Jedna strana této snadno vyjímatelné vložky je z odolného veluru, druhá je ze snadno čistitelné gumy - ideální pro přepravu domácích zvířat nebo třeba zabláceného zahradního odpadu.

Nissan Townstar combi :  Trunkliner
Nissan Townstar combi :  LCV RANGE WITH TOWNSTAR ICE AND TOWNSTAR EV AS HEROES

UŽITKOVÉ DODÁVKY A VOZIDLA

Nissan dodávky pro každého

Díky výkonným motorům, robustní konstrukci a chytrým asistenčním technologiím si můžete vybrat dodávku Nissan, která bude vyhovovat právě vašemu podnikání.

¹ Neměli byste se spoléhat pouze na komfortní funkce řidiče. Některé funkce nemusí fungovat za všech podmínek a okolností. Platí pro ně rychlostní a jiná omezení. O podmínkách týkajících se technologií Nissan se informujte u svého prodejce Nissan nebo na www.nissan.cz. 

² Funkce ProPILOT není k dispozici pro všechny výbavy a pohony. ProPILOT je vyspělou technologií pro podporu řidiče, avšak nedokáže zabránit kolizím. Systém ProPILOT je určen pro použití pouze na dálnicích (s protisměrnými pruhy oddělenými bariérami) a vyžaduje, aby řidič věnoval pozornost dopravní situaci a měl ruce na volantu ("Eyes On/Hands On"). Řidič je povinen udržovat pozornost, řídit bezpečně, dodržovat rychlost a bezpečnou vzdálenost s ohledem na stav vozovky a měl by být vždy schopný vůz ovládat.

³ Funkce budou k dispozici pro zcela nový model Townstar EV s elektropohonem uvedený na trh v roce 2022.

⁴ Pro používání této funkce budou zákazníci potřebovat účet Google. Bezplatné služby (Nissan na Google Assistant, Historie jízdy a analýza, Pomoc a asistence Nissan, Asistence při poruše, Stav vozidla, Správce baterie - pouze pro elektromobily) jsou k dispozici zdarma po dobu 7 let v závislosti na modelu a/nebo třídě. Další informace získáte u svého prodejce Nissan nebo na telefonním čísle 800 23 23 23 či e-mailové adrese zakaznickalinka@nissan.cz. 

⁵ Apple CarPlay a Android Auto jsou k dispozici zdarma v závislosti na modelu a/nebo stupni výbavy. Další informace získáte u svého prodejce Nissan nebo na telefonním čísle 800 23 23 23 či e-mailové adrese zakaznickalinka@nissan.cz. 

⁶ Mapy a Aktuální dopravní informace, Služby dálkového ovládání a Chytrá upozornění jsou placené služby, ale u způsobilých vozidel vybavených službami NissanConnect jsou po dobu 3 let zdarma. Více informací naleznete na stránce vybaveného vozidla, kterou naleznete zde, nebo v brožuře k vozidlu. Další informace získáte u svého prodejce Nissan nebo na telefonním čísle 800 23 23 23 či e-mailové adrese zakaznickalinka@nissan.cz. 

⁷ Bude upraveno podle specifik trhu. Spotřeba energie (Wh/km): kombinovaná 180- 206; kombinované emise CO2 (g/km): 0. Nulové emise CO2 během jízdy.

⁸ Zobrazené příslušenství je standardní a/nebo volitelné pouze u vybraných tříd. Mohou být účtovány dodatečné náklady.

Obrázky a popisy slouží pouze pro ilustraci. Na některých fotografiích jsou vozidla, která neodpovídají specifikacím určeným pro český trh a neznázorňují konkrétní model, výbavu nebo nabídku.