¹ Neměli byste se spoléhat pouze na komfortní funkce řidiče. Některé funkce nemusí fungovat za všech podmínek a okolností. Platí pro ně rychlostní a jiná omezení. O podmínkách týkajících se technologií Nissan se informujte u svého prodejce Nissan nebo na www.nissan.cz. 

² Funkce ProPILOT není k dispozici pro všechny výbavy a pohony. ProPILOT je vyspělou technologií pro podporu řidiče, avšak nedokáže zabránit kolizím. Systém ProPILOT je určen pro použití pouze na dálnicích (s protisměrnými pruhy oddělenými bariérami) a vyžaduje, aby řidič věnoval pozornost dopravní situaci a měl ruce na volantu ("Eyes On/Hands On"). Řidič je povinen udržovat pozornost, řídit bezpečně, dodržovat rychlost a bezpečnou vzdálenost s ohledem na stav vozovky a měl by být vždy schopný vůz ovládat.

³ Funkce budou k dispozici pro zcela nový model Townstar EV s elektropohonem uvedený na trh v roce 2022.

⁴ Pro používání této funkce budou zákazníci potřebovat účet Google. Bezplatné služby (Nissan na Google Assistant, Historie jízdy a analýza, Pomoc a asistence Nissan, Asistence při poruše, Stav vozidla, Správce baterie - pouze pro elektromobily) jsou k dispozici zdarma po dobu 7 let v závislosti na modelu a/nebo třídě. Další informace získáte u svého prodejce Nissan nebo na telefonním čísle 800 23 23 23 či e-mailové adrese zakaznickalinka@nissan.cz. 

⁵ Apple CarPlay a Android Auto jsou k dispozici zdarma v závislosti na modelu a/nebo stupni výbavy. Další informace získáte u svého prodejce Nissan nebo na telefonním čísle 800 23 23 23 či e-mailové adrese zakaznickalinka@nissan.cz. 

⁶ Mapy a Aktuální dopravní informace, Služby dálkového ovládání a Chytrá upozornění jsou placené služby, ale u způsobilých vozidel vybavených službami NissanConnect jsou po dobu 3 let zdarma. Více informací naleznete na stránce vybaveného vozidla, kterou naleznete zde, nebo v brožuře k vozidlu. Další informace získáte u svého prodejce Nissan nebo na telefonním čísle 800 23 23 23 či e-mailové adrese zakaznickalinka@nissan.cz. 

⁷ Bude upraveno podle specifik trhu. Spotřeba energie (Wh/km): kombinovaná 180- 206; kombinované emise CO2 (g/km): 0. Nulové emise CO2 během jízdy.

⁸ Zobrazené příslušenství je standardní a/nebo volitelné pouze u vybraných tříd. Mohou být účtovány dodatečné náklady.

Obrázky a popisy slouží pouze pro ilustraci. Na některých fotografiích jsou vozidla, která neodpovídají specifikacím určeným pro český trh a neznázorňují konkrétní model, výbavu nebo nabídku.