Nissan Townstar combi : 3/4 FRONT with family going to the beach with Townstar Combi parked

Nissan Townstar Combi s 5 sedadly

SCROLL TO EXPLORE

Nissan Townstar Combi parked front of the summer house with family

PROČ JEZDIT ELEKTROMOBILEM?

Proč jezdit elektromobilem?

Zcela nový elektrický Nissan Townstar je vhodný nejen pro rodinu ale i pro podnikání. Jeho působivý kombinovaný dojezd až 283 km vás udrží na cestách i v těch nejdelších dnech a díky pohonu s nulovými emisemi ¹ ² budete mít jistotu v každé části města ³.

Nissan Townstar combi is charging front of the summer house

DESIGN, POHODLÍ A PRAKTIČNOST

Přizpůsobí se vašemu životnímu stylu

Od spěchu do školy až po dovolenou na lyžích. Zcela nový Nissan Townstar se zrodil ze smyslu pro dobrodružství. Objevte prostornou kabinu s kvalitním zpracováním a bezproblémovou konektivitou, která vás bude bavit a spojovat, ať už vás vaše cesta zavede kamkoli. Odvážný styl a poutavé detaily působí zvenčí ohromujícím dojmem.

TECHNOLOGIE

Zvykněte si na nový standard inovací

Zcela nový Nissan Townstar nastavuje nová měřítka ve třídě dodávek - s bezpečnostními systémy, konektivitou a užitnými vlastnostmi, které jsou běžně k dispozici pouze v osobních automobilech. Objevte snadnější, bezpečnější a příjemnější cestování!

1/2 - 360° PARKOVACÍ KAMERA

Parkujte s důvěrou! Díky 360° parkovací kameře je manévrování v malých prostorech hračka. Díky 360° záběru vašeho vozidla a volitelnému zaměření na přední obrubník nebo zadní pohled se snadno zorientujete i v těch nejtěsnějších městských ulicích ⁴.

Nissan Townstar combi :  NissanConnect console with camera views for top & from rear

1/2 - PROPILOT ASSIST

Sledujte vozidlo před vámi v nastavené vzdálenosti, zastavujte a znovu se rozjíždějte s proudem dopravy a udržujte dodávku uprostřed jízdního pruhu - Nissan ProPILOT Assist ⁵ vám s tím vším pomůže, aby byla jízda bezpečnější a snazší ⁴.

Nissan Townstar combi : Proplilot

1/2 - APPLE CARPLAY® & ANDROID AUTO™

Zůstaňte v kontaktu se svým světem, ať jste kdekoli. Díky kompatibilitě s Apple CarPlay® a Android Auto™ ⁶ máte přístup ke zprávám, hudbě a aplikacím ve svém chytrém telefonu.

Nissan Townstar  Combi : Close up visual of the NissanConnect Screen

1/2 - NAVIGACE

Vždy najdete nejrychlejší cestu. NissanConnect Infotainment vás informuje o aktuálních dopravních informacích ⁷, alternativních trasách a dalších informacích.

Nissan Townstar Combi: NissanConnect screen with a part of the dashboard

MOTORY A TECHNICKÉ INFORMACE

Najděte ten, který vám sedne

Vyberte si nový Nissan Townstar Combi, který vyhovuje vašim potřebám.

1/2 ROZMĚRY A NOSNOST

Díky 1,8 m dlouhému nákladovému prostoru, který lze sklopením zadních sedadel prodloužit až na 3,05 m, můžete snadno uložit i delší zavazadla.

Nissan Townstar Combi Interior Cargo

Záruka výrobce 5 let nebo 160 000 km ⁸

Nissan nabízí standardní 5letou celoevropskou záruku výrobce na celou řadu dodávek, takže můžete mít klid na dlouhá léta.

Nissan Townstar Combi 5 warranty LOGO
Nissan Townstar Combi3/4 rear  driving on the road

POHONY

Poháněn nadčasovostí

Objevte sebevědomý výkon s působivou účinností! Úsporný benzinový motor zcela nového Nissanu Townstar splňuje nejnovější emisní normy Euro6D a je vybaven technologií ECO Mode pro optimální úsporu paliva. ⁹

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Přizpůsobte si jej tak, aby vám co nejlépe vyhovoval

Vytvořte si dokonalého společníka na cesty s příslušenstvím, které ochrání a přizpůsobí váš nový Nissan Townstar tak, aby byl skutečně váš - od nosičů kol a střešních boxů až po blatníky a sítě na uchycení nákladu. ¹⁰

1/2 - STŘEŠNÍ BOX

Zvyšte praktičnost svého vozu ještě více, vyberte si z našich střešních boxů různých velikostí!

Nissan Townstar combi :  roof box open and parked on a parking place next to lake or sea side

1/2 - STŘEŠNÍ NOSIČE

Snadno tak převezete větší nebo delší předměty a uvolníte si místo v kabině.

Nissan Townstar combi : Roof bars

1/2 - TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

S odnímatelným tažným zařízením máte možnost připojit přívěs když ho potřebujete, a čistý vzhled, když ho nepotřebujete.

Nissan Townstar combi :  TOWBAR REMOVABLE

1/2 - OCHRANNÁ VLOŽKA DO ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU

Jedna strana této snadno vyjímatelné vložky je z odolného veluru, druhá je ze snadno čistitelné gumy - ideální pro přepravu domácích zvířat nebo zabláceného zahradního odpadu.

Nissan Townstar combi : Trunkliner
Nissan Passenger car - Range

UŽITKOVÁ VOZIDLA A DODÁVKY

Užitková vozidla Nissan pro každého

Díky výkonným motorům, robustní konstrukci a inteligentním asistenčním technologiím pro řidiče si jistě vyberete ten správný model Nissan, který bude vyhovovat vašim firemním potřebám.

Často kladené otázky

arrow-icon

¹ Údaje o dojezdu pocházejí z laboratorních testů v souladu s právními předpisy EU a slouží k porovnání různých typů vozidel. Údaje nejsou specifické pro konkrétní vozidlo a nejsou součástí nabídky. Údaje nemusí nutně odrážet skutečné jízdní výsledky. Oficiální výsledky může ovlivnit volitelná výbava, údržba, chování řidiče a netechnické faktory, jako jsou povětrnostní podmínky. Údaje vycházejí z nového celosvětově harmonizovaného zkušebního cyklu pro lehká vozidla (WLTP).

² Spotřeba energie (Wh/km): kombinovaná 180-206; kombinované emise CO2 (g/km): 0. Nulové emise CO2 během jízdy.

³ K dispozici u elektrické verze zcela nového modelu Nissan Townstar, který bude uveden na trh v roce 2023. 

⁴ Nespoléhejte se pouze na komfortní funkce řidiče! Některé funkce nemusí fungovat za všech podmínek. Platí rychlostní a jiná omezení. Informace o podmínkách používání technologií Nissan získáte u svého prodejce Nissan.

⁵ Systém ProPILOT Assist je k dispozici pro omezenou řadu vozidel. ProPILOT Assist je pokročilá asistenční technologie pro řidiče, která však nemůže zabránit kolizi. Systém ProPILOT Assist je určen pouze pro použití na dálnicích s rozdělenými jízdními pruhy s pohledem upřeným na silnici/ruce na volantu. Řidič je povinen zůstat ve střehu, dodržovat rychlostní limity, jezdit bezpečně rychlostí odpovídající stavu vozovky a být schopen vždy převzít kontrolu nad vozidlem.

⁶ Apple CarPlay a Android Auto jsou k dispozici zdarma, v závislosti na modelu a/nebo kategorii. Další informace získáte u svého prodejce Nissan nebo u týmu Hello Nissan.

⁷ Mapy & Live Traffic, Služby dálkového ovládání a Chytrá upozornění jsou placené služby, ale pro způsobilá vozidla vybavená službami NissanConnect jsou po dobu 3 let zdarma. Pro více informací navštivte stránku vybaveného vozidla zde nebo si prohlédněte brožuru vozidla. Další informace získáte u svého prodejce Nissan nebo u týmu Hello Nissan.

⁸ 5 let / 160 000 km (podle toho, co nastane dříve) Záruka výrobce na řadu LCV Neomezený počet ujetých kilometrů na lak, originální díly a příslušenství Nissan, silniční asistenci a záruky na korozi.Další podrobnosti získáte u svého prodejce Nissan.

⁹ Emise CO2 a spotřeba elektrické energie se v jednotlivých zemích liší.

 ¹⁰ Zobrazené příslušenství je standardní a/nebo volitelné pouze pro vybrané modely. Mohou být účtovány dodatečné náklady.Příslušenství a další výbava namontovaná zákazníkem může ovlivnit uváděné údaje o dojezdu vozu. [11] Na originální příslušenství Nissan se vztahuje záruka v délce 3 roky/100 000 km (podle toho, co nastane dříve), pokud bylo instalováno prodejcem Nissan nebo servisem Nissan před dodáním vozidla nebo během záruční doby na nové vozidlo. Mimo záruční dobu nového vozidla se na originální příslušenství namontované třetí stranou nebo zákazníkem vztahuje pouze 12měsíční/neomezený počet ujetých kilometrů záruka společnosti Nissan na originální díly a příslušenství.

Obrázky a popisy mají pouze informativní charakter. V některých případech nemusí fotografie představovat konkrétní model, kategorii nebo nabídku. Výbava může být v závislosti na verzi k dispozici jako standardní výbava nebo pouze jako výbava na přání (za příplatek).