Nissan Townstar Van - COVER VISUAL / 3/4 FRONT WITH DELIVERY MAN

Nissan Townstar Van s benzínovým i plně elektrickým pohonem

SCROLL TO EXPLORE

NIssan Townstar Van Interior dashboard and man is driving

PROČ ZVOLIT ELEKTROMOBIL

Elektrifikujte budoucnost vašeho podnikání

Zcela nový elektrický Nissan Townstar EV Van je skvělá volba pro vaše podnikání. Jeho působivý kombinovaný dojezd až 286 km¹ zvládne i ty nejdelší dny, zatímco jeho pohonné ústrojí s nulovými emisemi² vám umožní přístup do všech koutů města³.

Nissan Townstar Van : Driving visual in city center with Townstar EV and Townstar ICE

POHONY

Poháněno pokrokovým myšlením

Objevte jistý výkon a působivou efektivitu. Elektrické hnací ústrojí zcela nového Nissanu Townstar vám umožní užívat si jízdu bez emisí, zatímco jeho účinný benzinový motor splňující normu Euro 6D je vybaven technologií ECO mode pro nižší spotřebu paliva⁴.

TECHNICKÉ INFORMACE

Najděte si ten svůj

Stejně jako dokonale ušitá uniforma umožňuje nový Nissan Townstar přizpůsobit si i ty nejjemnější detaily: od designu zadních dveří až po uspořádání sedadel.

1/2 - ROZMĚRY A NÁKLADOVÝ PROSTOR

Maximální délka nákladu: 1,8 m (nebo 3,05 m se sklopenou zadní přepážkou) - a připravujeme i ještě prostornější verzi zcela nového Nissanu Townstar.

NIssan Townstar Van - Illustration dimensions

1/2 - ZADNÍ DVEŘE

S vozem Townstar je každodenní nakládání a vykládání snadné díky standardním zadním dveřím děleným v poměru 60/40.

Nissan Townstar Van - House renovators coming back to their Tonwstar

Záruka výrobce 5 let nebo 160 000 km⁶

Nissan nabízí standardně panevropskou záruku výrobce na celou svou řadu užitkových vozů, pro naprostý klid a jistotu, rok co rok.

Nissan Townstar Van

TECHNOLOGIE

Objevte nový standard

Zcela nový Nissan Townstar nastavuje nový standard pro třídu dodávek díky bezpečnostním systémům, konektivitě a asistenčním funkcím, které jsou běžně dostupné pouze v našich osobních vozech.

1/2 - 360° KAMEROVÝ SYSTÉM

Parkujte s větší jistotou. Inteligentní systém Nissan Around View Monitor je vybaven 4 kamerami, které zobrazují 360° pohled na vaše vozidlo, abyste mohli bez námahy manévrovat i v těch nejtěsnějších prostorech⁷.

Nissan Townstar Van - Close up of Nissan Connect screen showing AVM

1/2 - APPLE CARPLAY® & ANDROID AUTO™

Buďte v kontaktu se svým světem odkudkoli. Kompatibilita s Apple CarPlay® a Android Auto™ ⁹ vám umožní přístup ke zprávám, hudbě a aplikacím ve vašem chytrém telefonu.

Nissan Townstar Van  : Close up visual of the NissanConnect Screen

1/2 - NAVIGACE

Najděte vždy tu nejrychlejší cestu. IInfotainment NissanConnect vás neustále informuje o aktuálním stavu dopravy¹⁰, alternativních trasách a dalších informacích.

Nissan Townstar Van : NissanConnect screen with a part of the dashboard
Nissan Townstar Van : Townstar ICE dashboard

KOMFORT A PRAKTIČNOST

Váš svět na dosah ruky

Interiér zcela nového Nissanu Townstar nabízí vše, co potřebujete, na dosah ruky. Díky chytrému úložnému prostoru, bezproblémové konektivitě a ergonomickému designu se můžete soustředit na jízdu.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Dolaďte detaily podle svého

Od praktičnosti až po ochranu, přizpůsobte si nový Nissan Townstar ještě více pro vaše podnikání.¹¹

1/2 - STŘEŠNÍ NOSIČ

Vyzvedněte ještě delší náklad nebo jednoduše ještě více zvyšte svou kapacitu.

Nissan Townstar Van : Roofrack access

1/2 - ODNÍMATELNÉ TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Užijte si praktičnost tažného zařízení a čistý vzhled svého nového Nissanu Townstar, když není potřeba.

Nissan Townstar Van : Towbar

1/2 - DŘEVĚNÁ OCHRANA NÁKLADOVÉHO PROSTORU

Užijte si vyšší ochranu nákladového prostoru a klid při nakládání a vykládání.

Nissan Townstar Van  : ICE seen from 7/8 Rear high with accessories and rear door open

1/2 - LOKETNÍ OPĚRKA

Zlepšete svůj zážitek z jízdy díky většímu pohodlí a dodatečnému a diskrétnímu úložnému prostoru.

Nissan Townstar Van : SEAT COVER DRIVER SEAT

1/2 - DRŽÁK NABÍJECÍHO KABELU

Kompatibilní s reverzním standardním nabíjecím kabelem. Udržuje kabel čistý, uklizený a mimo podlahu, když se nepoužívá.

Nissan Townstar Van : Charging cable Holder
Nissan Townstar Van : LCV RANGE

DODÁVKY A UŽITKOVÉ VOZY

Dodávky Nissan pro každého

Díky výkonným motorům, robustní konstrukci a chytrým asistenčním technologiím si můžete vybrat dodávku Nissan, která bude vyhovovat právě vašemu podnikání.

Často kladené otázky

arrow-icon

¹ Údaje o dojezdu jsou získány z laboratorních zkoušek v souladu s právními předpisy EU a slouží k porovnání různých typů vozidel. Údaje se nevztahují ke konkrétnímu vozidlu a nejsou součástí nabídky. Údaje nemusí odrážet skutečné jízdní výsledky. Oficiální výsledky může ovlivnit volitelná výbava, údržba, chování řidiče a netechnické faktory, jako jsou povětrnostní podmínky. Údaje byly stanoveny podle nového celosvětově harmonizovaného zkušebního cyklu pro lehká vozidla (WLTP).

² Spotřeba energie (kWh/km): kombinovaná 17,0-17,3; kombinované emise CO2 (g/km): 0. Nulové emise CO2 během jízdy.

³ Funkce budou k dispozici pro zcela nový Townstar EV Van uvedený na český trh v prosinci 2022.

⁴ Emise CO2 a spotřeba elektrické energie v závislosti na jednotlivých zemích.

⁵ Funkce dostupné pouze pro levostranné řízení.

⁶ Záruka výrobce 5 let / 160 000 km (podle toho, co nastane dříve) pro řadu LCV. Neomezený počet ujetých kilometrů na lakování, originální díly a příslušenství Nissan, silniční asistenci a záruky proti korozi.
Další podrobnosti získáte u svého prodejce Nissan nebo na www.nissan.cz.

⁷ Neměli byste se spoléhat pouze na komfortní funkce pro řidiče. Některé funkce nemusí fungovat za všech podmínek a okolností. Platí rychlostní a jiná omezení. Podmínky týkající se technologií Nissan vám poskytne váš prodejce Nissan nebo je najdete na www.nissan.cz.

⁸ Funkce ProPILOT Assist je k dispozici u omezeného počtu vozidel. ProPILOT Assist je pokročilá asistenční technologie pro řidiče, která však nemůže zabránit kolizi. ProPILOT Assist je určen pro použití pouze na dálnicích (s protisměrnými pruhy oddělenými bariérami) a vyžaduje, aby řidič věnoval pozornost dopravní situaci a měl ruce na volantu ("Eyes On/Hands On"). Řidič je povinen udržovat pozornost, řídit bezpečně, dodržovat rychlost a bezpečnou vzdálenost s ohledem na stav vozovky a měl by být vždy schopný vůz ovládat.

⁹ Apple CarPlay a Android Auto jsou k dispozici zdarma v závislosti na modelu a/nebo stupni výbavy. Další informace získáte u svého prodejce Nissan nebo na telefonním čísle 800 23 23 23 či e-mailové adrese zakaznickalinka@nissan.cz. .

 ¹⁰ Mapy & Live Traffic, Služby dálkového ovládání a Chytrá upozornění jsou placené služby, ale u způsobilých vozidel vybavených službami NissanConnect jsou po dobu 3 let poskytovány zdarma. Více informací naleznete na stránce produktové stránce vozidla, kterou naleznete zde, nebo v brožuře vozidla. Další informace získáte u svého prodejce Nissan nebo na telefonním čísle 800 23 23 23 či e-mailové adrese zakaznickalinka@nissan.cz. .

 ¹¹ Zobrazené příslušenství je standardní a/nebo volitelné pouze u vybraných stupňů výbavy. Mohou být účtovány dodatečné náklady.

Příslušenství a jakákoli další výbava namontovaná zákazníkem může mít vliv na udávané údaje o dojezdu vozu. Na originální příslušenství Nissan se vztahuje záruka na nové vozidlo v délce 3 roky/100 000 km (podle toho, co nastane dříve), pokud bylo namontováno prodejcem Nissan nebo servisem Nissan před předáním vozidla nebo během záruční doby nového vozidla. Na originální příslušenství namontované mimo záruční dobu nového vozidla, třetí stranou nebo zákazníkem se vztahuje pouze záruka na originální díly a příslušenství Nissan v délce 12 měsíců / neomezený počet ujetých kilometrů.

Zobrazené obrázky a popisy jsou orientační. V některých případech jsou na fotografiích zachycena vozidla mimo českou specifikaci a nepředstavují konkrétní model, výbavu nebo nabídku. Funkce dostupné v závislosti na verzi, ve standardní výbavě nebo pouze jako volitelná výbava (za příplatek).