¹ Údaje o dojezdu jsou získány z laboratorních zkoušek v souladu s právními předpisy EU a slouží k porovnání různých typů vozidel. Údaje se nevztahují ke konkrétnímu vozidlu a nejsou součástí nabídky. Údaje nemusí odrážet skutečné jízdní výsledky. Oficiální výsledky může ovlivnit volitelná výbava, údržba, chování řidiče a netechnické faktory, jako jsou povětrnostní podmínky. Údaje byly stanoveny podle nového celosvětově harmonizovaného zkušebního cyklu pro lehká vozidla (WLTP).

² Spotřeba energie (kWh/km): kombinovaná 17,0-17,3; kombinované emise CO2 (g/km): 0. Nulové emise CO2 během jízdy.

³ Funkce budou k dispozici pro zcela nový Townstar EV Van uvedený na český trh v prosinci 2022.

⁴ Emise CO2 a spotřeba elektrické energie v závislosti na jednotlivých zemích.

⁵ Funkce dostupné pouze pro levostranné řízení.

⁶ Záruka výrobce 5 let / 160 000 km (podle toho, co nastane dříve) pro řadu LCV. Neomezený počet ujetých kilometrů na lakování, originální díly a příslušenství Nissan, silniční asistenci a záruky proti korozi.
Další podrobnosti získáte u svého prodejce Nissan nebo na www.nissan.cz.

⁷ Neměli byste se spoléhat pouze na komfortní funkce pro řidiče. Některé funkce nemusí fungovat za všech podmínek a okolností. Platí rychlostní a jiná omezení. Podmínky týkající se technologií Nissan vám poskytne váš prodejce Nissan nebo je najdete na www.nissan.cz.

⁸ Funkce ProPILOT Assist je k dispozici u omezeného počtu vozidel. ProPILOT Assist je pokročilá asistenční technologie pro řidiče, která však nemůže zabránit kolizi. ProPILOT Assist je určen pro použití pouze na dálnicích (s protisměrnými pruhy oddělenými bariérami) a vyžaduje, aby řidič věnoval pozornost dopravní situaci a měl ruce na volantu ("Eyes On/Hands On"). Řidič je povinen udržovat pozornost, řídit bezpečně, dodržovat rychlost a bezpečnou vzdálenost s ohledem na stav vozovky a měl by být vždy schopný vůz ovládat.

⁹ Apple CarPlay a Android Auto jsou k dispozici zdarma v závislosti na modelu a/nebo stupni výbavy. Další informace získáte u svého prodejce Nissan nebo na telefonním čísle 800 23 23 23 či e-mailové adrese zakaznickalinka@nissan.cz. .

 ¹⁰ Mapy & Live Traffic, Služby dálkového ovládání a Chytrá upozornění jsou placené služby, ale u způsobilých vozidel vybavených službami NissanConnect jsou po dobu 3 let poskytovány zdarma. Více informací naleznete na stránce produktové stránce vozidla, kterou naleznete zde, nebo v brožuře vozidla. Další informace získáte u svého prodejce Nissan nebo na telefonním čísle 800 23 23 23 či e-mailové adrese zakaznickalinka@nissan.cz. .

 ¹¹ Zobrazené příslušenství je standardní a/nebo volitelné pouze u vybraných stupňů výbavy. Mohou být účtovány dodatečné náklady.

Příslušenství a jakákoli další výbava namontovaná zákazníkem může mít vliv na udávané údaje o dojezdu vozu. Na originální příslušenství Nissan se vztahuje záruka na nové vozidlo v délce 3 roky/100 000 km (podle toho, co nastane dříve), pokud bylo namontováno prodejcem Nissan nebo servisem Nissan před předáním vozidla nebo během záruční doby nového vozidla. Na originální příslušenství namontované mimo záruční dobu nového vozidla, třetí stranou nebo zákazníkem se vztahuje pouze záruka na originální díly a příslušenství Nissan v délce 12 měsíců / neomezený počet ujetých kilometrů.

Zobrazené obrázky a popisy jsou orientační. V některých případech jsou na fotografiích zachycena vozidla mimo českou specifikaci a nepředstavují konkrétní model, výbavu nebo nabídku. Funkce dostupné v závislosti na verzi, ve standardní výbavě nebo pouze jako volitelná výbava (za příplatek).