ZAŘAĎTE VÍCE RODINNÉHO DOBRODRUŽSTVÍ

Nissan X-Trail s až 7 sedadly a pohonem e-POWER

SCROLL TO EXPLORE

Nissan X-Trail - e-POWER - driving shot

POHON

e-POWER. Jedinečný elektrifikovaný zážitek bez dobíjení

Nissan e-POWER je jedinečná elektrifikovaná technologie, která se skládá z úsporného benzinového motoru nabíjejícího baterii. Výsledkem je pohotová a tichá jízda bez nutnosti připojení k elektrické síti nebo dobíjení. K dispozici také ve verzi AWD e-4ORCE, která vám poskytne ještě větší výkon a stabilní jízdní vlastnosti. Obě technologie vám umožní zažít jízdu jako v elektromobilu, bez převodovky. Jedinečné technologie Nissanu X-Trail přesahují rámec tradičního hybridu.

DESIGN EXTERIÉRU

Už žádný kompromis mezi designem a dobrodružstvím

Vaši přítomnost ohlašují elegantní LED světlomety a impozantní přední větrací otvory. Nissan X-Trail vypadá stejně pokrokově jako technologie, která za ním stojí. Buďte odvážní. Nechte se unést.

INTERIÉR A ZAVAZADLOVÝ PROSTOR

Elektrifikovaný 5 až 7místný vůz s místem pro všechny a pro všechno

Obsaďte až 7 míst a rozlučte se s dramatickými scénami o to, kdo získá nejlepší místo. Zůstaňte ve spojení s porty USB vpředu i vzadu a uspořádejte si nákladový prostor na míru svému dobrodružství díky inovativním zavazadlovým deskám, které nabízí až 16 konfigurací úložného prostoru.

BEZPEČNOST A JÍZDNÍ ASISTENTI

Špičková technologie, která vám pomůže

Představte si, že máte při každé jízdě inteligentního co-pilota. Takového, který vás upozorní, pomůže vám zaparkovat, udrží vás v jízdním pruhu a mnoho dalšího. Podívejte se blíže na všechny naše technologie Nissan¹.

1/2 AŽ 35 PALCŮ INFOTAINMENTU

Řiďte se pokyny na 12,3" plně digitálním displeji přístrojové desky, 12,3" displeji NissanConnect² a mějte ty nejdůležitější informace vždy na očích na 10,8" Head-Up displeji³.

Nissan X-Trail HUD interior vue

1/2 PROPILOT ASSIST - ZŮSTAŇTE NA TRASE

Systém ProPILOT Assist⁴ je nyní propojen s navigačním systémem a umožňuje přizpůsobit jízdu různým jízdním situacím.

Nissan X-trail Propilot driving shot

1/2 INTELIGENTNÍ 360° KAMEROVÝ SYSTÉM

Snadnější parkování díky 360° zobrazení okolí vozu, detailnímu zobrazení přední a zadní části vozu, obrubníku a upozornění na pohybující se objekty v blízkosti vozu¹.

Nissan X-Trail AVM

KONEKTIVITA

Bezproblémové připojení k okolnímu světu

Větší 12,3'' displej s vysokým rozlišením nového X-Trailu a aplikace NissanConnect Services⁵ vám pomohou připojit se k vašemu oblíbenému seznamu skladeb a aplikacím, nastavit cíl cesty a mnoho dalšího.

1/2 NAVIGAČNÍ INFORMACE

12,3" HD dotykový displej je vaším portálem do systému NissanConnect - snadno najdete cestu pomocí intuitivní navigace, vylepšených map, živých dopravních informací a dalších funkcí⁵.

Nissan X-Trail

1/2 PŘIPOJENÍ K VAŠEMU NISSANU Z DOMOVA

Komunikujte se svým vozem X-Trail na dálku pomocí hlasových příkazů Amazon Alexa nebo pomocí aplikace v chytrém telefonu⁶. Mezi funkce patří např. odeslání cíle cesty a další⁷.

Nissan X-Trail

1/2 VIRTUÁLNÍ OSOBNÍ ASISTENT VE VOZIDLE

Pomocí hlasových příkazů můžete ve svém voze zadávat požadavky díky integrovaným funkcím Nissan Voice Control a Alexa⁶ ⁷ ⁹. Stačí říct "Hello Nissan" a požádat o cílovou destinaci nebo zadat jiný pokyn⁵.

Nissan X-Trail

1/2 SLEDOVÁNÍ ODCIZENÉHO VOZIDLA

Sledujte své auto v případě krádeže. Díky partnerské sledovací službě a sofistikované technologii GPS může tato funkce pomoci určit polohu vašeho vozidla v případě krádeže⁵.

Nissan X-Trail
Nissan X-Trail

KONFIGURÁTOR

Nakonfigurujte si svůj X-TRAIL nyní

Prozkoumejte všechny způsoby, jak si můžete Nissan X-Trail přizpůsobit.

Vyberte si tu pravou výbavu pro vase další dobrodružství

Podívejte se zblízka na technologie nového Nissanu X-Trail a najděte tu správnou výbavu pro vás.

1/2

Nissan X-Trail - PAckshot Tekna -

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Ukažte světu svůj osobní styl

Pouze originální příslušenství Nissan poskytuje stejné vlastnosti, spolehlivost a výkon jako originální díly vašeho vozu X-Trail.

1/2 Oboustranná vložka do zavazadlového prostoru

Na jedné straně je potažena měkkým velurem pro křehký náklad a na druhé straně pevnějším materiálem pro objemné a špinavé předměty v mokrých a/nebo zasněžených podmínkách.

Nissan X-Trail

1/2 Luxusní koberečky

Chrání vaše vozidlo před blátem a nečistotami a zvyšuje prémiovost a pohodlí vozidla.

Nissan X-Trail

1/2 Ochranná lišta nákladové hrany

Je navržena tak, aby chránila vozidlo před poškrábáním v místě vstupu do zavazadlového prostoru při nakládání a vykládání.

Nissan X-Trail

1/2 Lapače nečistot

Zachraňte svůj Nissan před nevítanou bahenní koupelí. Přidejte hodnotu a styl a zároveň pomozte ochránit boky svého vozidla.

Nissan X-Trail

Zvýhodněné financování pro X-Trail

Díky výhodnému financování si můžete nový X-Trail pořídit levněji než byste čekali

S AKONTACÍ 30% POŘIZOVACÍ CENY VOZU

ZVÝHODNĚNÉ FINANCOVÁNÍ NISSAN FINANCE S ÚROKEM 2,99 % p.a.

 
ALL-NEW NISSAN X-TRAIL e-POWER

Obrázky jsou pouze ilustrativní.

S AKONTACÍ 30% POŘIZOVACÍ CENY VOZU

ZVÝHODNĚNÉ FINANCOVÁNÍ NISSAN FINANCE S ÚROKEM 2,99 % p.a.

 
ALL-NEW NISSAN X-TRAIL e-POWER

Obrázky jsou pouze ilustrativní.

S AKONTACÍ 30% POŘIZOVACÍ CENY VOZU

ZVÝHODNĚNÉ FINANCOVÁNÍ NISSAN FINANCE S ÚROKEM 2,99 % p.a.

 
ALL-NEW NISSAN X-TRAIL e-POWER

Obrázky jsou pouze ilustrativní.

ZJISTĚTE CO NA X-TRAIL ŘÍKAJÍ MÉDIA!

ZJISTĚTE CO NA JUKE ŘÍKAJÍ MÉDIA!

ZJISTĚTE CO NA JUKE ŘÍKAJÍ MÉDIA!

¹ Neměli byste se spoléhat pouze na komfortní funkce řidiče. Některé funkce nemusí fungovat za všech podmínek a okolností. Platí pro ně rychlostní a jiná omezení. O podmínkách týkajících se technologií Nissan se informujte u svého prodejce Nissan nebo na www.nissan.cz.

² 12,3" centrální HD dotykový displej je k dispozici pouze ve výbavě N-Connecta a vyšších.

³ Head-Up Displej je praktická funkce, která zobrazuje klíčové informace na čelním skle, takže je můžete mít na očích aniž byste spustili oči z vozovky.

⁴ ProPILOT Assist není k dispozici ve všech vozech. ProPILOT Assist je pokročilá asistenční technologie pro řidiče, která však nemůže zabránit nehodám. ProPILOT Assist může podporovat pouze jízdu na dálnicích (silnice kde jsou protisměrné jízdní pruhy odděleny dělící čárou), kdy má řidič ruce na volantu a oči upřené na silnici (“Eyes on/ Hands On”). Povinností řidiče je zůstat ve střehu, řídit bezpečně a udržovat kontrolu nad vozidlem.

⁵ Pro používání služeb NissanConnect potřebujete uživatelský účet NissanConnect Services a musíte se zaregistrovat a přihlásit do aplikace NissanConnect Services pomocí uživatelského jména a hesla. K používání bezplatné aplikace NissanConnect Services potřebujete chytrý telefon s kompatibilním operačním systémem iOS nebo Android a SIM kartu s možností přenosu dat se stávající nebo samostatnou smlouvou o mobilním telefonu mezi vámi a vaším poskytovatelem mobilních služeb. Všechny služby jsou závislé na pokrytí mobilní sítí.

⁶ Amazon, Alexa a všechna související loga jsou ochranné známky společnosti Amazon.com, Inc. nebo jejích přidružených společností.

⁷ Zákazníci budou k používání této funkce potřebovat účet Amazon™ a Wi-Fi nebo 4G připojení.

⁸ Apple CarPlay a Android Auto jsou k dispozici zdarma v závislosti na modelu a/nebo třídě. Další informace získáte u svého prodejce Nissan nebo na 800 232 323 / zakaznickalinka@nissan.cz.

⁹ Vestavěná Alexa je k dispozici v jazycích FR,DE,ES,ES,IT,EN ve Velké Británii, Francii, Německu,Itálii, Španělsku, Irsku a Rakousku.

Zobrazené obrázky a popisy jsou orientační. V některých případech jsou na fotografiích vozidla, která nemají českou specifikaci, a nepředstavují konkrétní model, výbavu nebo nabídku. Zobrazené funkce nemusí být k dispozici nebo nemusí být k dispozici ve standardní výbavě nebo pouze jako volitelná výbava (za příplatek).

Příslušenství a jakákoli další výbava namontovaná zákazníkem může mít vliv na uváděné údaje o dojezdu vozu. Na originální příslušenství Nissan se vztahuje záruka na nové vozidlo v délce 3 roky/100 000 km (podle toho, co nastane dříve), pokud bylo namontováno prodejcem Nissan nebo servisem Nissan před předáním vozidla nebo během záruční doby nového vozidla. Na originální příslušenství namontované mimo záruční dobu nového vozidla, třetí stranou nebo zákazníkem se vztahuje pouze záruka na originální díly a příslušenství Nissan v délce 12 měsíců / neomezený počet ujetých kilometrů.