Nissan INTERSTAR - brochure cover

Nissan Interstar

PŘEJDĚTE K PROHLÍDCE

TECHNICKÉ INFORMACE

Vyberte si svou velikost

Každé podnikání má své specifické požadavky. Proto se Interstar dodává v široké škále variant rozvoru, užitného zatížení a velikosti karoserie, aby vám dokonale vyhovoval.

1/2 Dodávka a podvozek

K dispozici je několik rozvorů, až čtyři délkové varianty a několik typů karoserie, včetně panelové dodávky, sklápěcí dodávky, skříňové dodávky a dalších.

Nissan Interstar - Illustration Van & Chassi

1/2 Rozměr

Vše se do něj vejde. Délka nákladového prostoru nového Nissanu Interstar se pohybuje od 2,6 m do 4,4 m v závislosti na výběru podvozku.

Nissan Interstar - Illustration Van & Chassi

1/2 Užitné zatížení

Těžký provoz. Nová dodávka Nissan Interstar uveze až 1 623 kg.

Nissan Interstar- Illustration of Rear View Platform Cab Front Wheel Drive

1/2 Objem nákladového prostoru

Nový Nissan Interstar o objemu od 8 m3 do 17 m3 pojme až 5 europalet.

Nissan Interstar- Dimensions of Panel Van Rear Wheel Drive
Nissan INTERSTAR : Interior front dashboard

VŠESTRANNOST A PRAKTIČNOST

Kancelář na cestách

Kromě velkého a všestranného zavazadlového prostoru nabízí nový Nissan Interstar také prostornou, praktickou a propojenou kabinu, která se stane vaší kanceláří na cestách. Můžete tak mít přehled o všech částech svého podnikání, ať už vás cesta zavede kamkoli.

Nissan INTERSTAR Driving shot

POHON

Váš výkonný partner

Výkonnější a efektivnější. Nový Nissan Interstar je k dispozici s výběrem motorů dCi o výkonu 135 nebo 150 koní, které poskytují jistotu v každé jízdní situaci. Oba motory splňují nejnovější emisní normy EURO6D-Full.

TECHNOLOGIE

Váš další pár očí

Na silnici nebo na staveništi je nezbytná dobrá viditelnost. Nový Nissan Interstar jde ještě o krok dál a nabízí asistenční a bezpečnostní technologie, které odhalí, co je kolem vás, upozorní vás na nebezpečí a dokonce vám pomohou se mu vyhnout.

1/2 ZADNÍ KAMERA A DISPLEJ

Zbavte se pochybností při couvání. Zpětná kamera poskytuje jasný přehled o tom, co se děje za vámi, a pohodlně jej zobrazuje ve zpětném zrcátku. [*]

Nissan INTERSTAR 7 INCH TOUCH SCREEN

1/2 ZRCÁTKO PRO SLEDOVÁNÍ MRTVÉHO ÚHLU

Širokoúhlé zrcátko na sluneční cloně spolujezdce více než zdvojnásobuje úhel výhledu na vzdálenější stranu vozidla. Díky tomu je couvání bezpečnější a zmenšuje se mrtvý úhel.

Nissan INTERSTAR : Detail shot of Blind Spot Mirror

1/2 VAROVÁNÍ PŘED OPUŠTĚNÍM JÍZDNÍHO PRUHU

Soustřeďte se. Pokud hrozí, že vozidlo neúmyslně opustí jízdní pruh, systém vás upozorní zvukovým a vizuálním signálem. [*]

Nissan INTERSTAR Lane departure warning illustration

1/2 ELEKTRONICKÝ STABILIZAČNÍ PROGRAM

Užijte si bezpečnější a jistější řízení. Elektronický stabilizační program automaticky stabilizuje vozidlo při brzdění, zrychlování a zatáčení.

INTERSTAR front 3/4 angle shot

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Přidejte ještě něco navíc

Od koženkových potahů sedadel, ochranných rohoží a blatníků až po užitečné doplňky, jako je žebřík, tažné zařízení nebo střešní nosič a pochozí plech - díky originálnímu příslušenství NISSAN je život bezpečnější a jednodušší. [*]

1/2 STŘEŠNÍ NOSIČ

Odvezte delší náklad nebo jednoduše ještě více zvyšte svou nosnost.

Detail shot of Cross Bars Roofrailing

1/2 ODNÍMATELNÉ TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Užijte si praktičnost tažného zařízení a čistý vzhled svého nového Nissanu Interstar, když není potřeba.

Detail shot of Dual Purpose Connecting Rod

1/2 Potahy sedadel

S ochranou sedadel můžete vždy v klidu naskočit a vystoupit. Odolné potahy sedadel chrání vaše sedadla před skvrnami a poškozením.

Detail shot of Seat Cover

1/2 Blatníky

Udržujte exteriér svého vozu Interstar déle čistý díky blatníkům, které omezují rozstřikování vody a bláta na stavbě nebo na silnici.

Detail shot of Mudguards
LCV range Primastar, Townstar and Townstar EV

UŽITKOVÉ VOZY A DODÁVKY

Dodávky Nissan pro každého

Díky flexibilnímu nákladovému prostoru, nízkým provozním nákladům, robustní konstrukci a chytrým asistenčním technologiím si můžete vybrat dodávku Nissan, která bude vyhovovat vašim potřebám.

[1] Neměli byste se spoléhat pouze na komfortní funkce řidiče. Některé funkce nemusí fungovat za všech podmínek a okolností. Platí pro ně rychlostní a jiná omezení. O podmínkách týkajících se technologií Nissan se informujte u svého prodejce Nissan nebo na www.nissan.cz.

[2] Zobrazené příslušenství je standardní a/nebo volitelné pouze pro vybrané stupně výbavy. Mohou být účtovány dodatečné náklady.

Zobrazené obrázky a popisy jsou orientační. V některých případech jsou na fotografiích vozidla s jinou než českou specifikací a nepředstavují konkrétní model, výbavu nebo nabídku. Prvky jsou k dispozici v závislosti na verzi, ve standardní výbavě nebo pouze na přání (za příplatek).