Nissan Leaf Beauti shot couv

Elektrický

100% Elektrický rodinný vůz

PROZKOUMAT

Nissan Leaf driving beautyshot on the bridge

DOJEZD A ÚSPORA

Nabíjejte rychleji, dojeďte dál

Nikdy nebyla lepší doba na to, abyste si užili okamžitou odezvu 100% elektromotoru. S dobou nabíjení kolem 60 minut a dojezdem až 385 km¹ přináší nový LEAF ještě více inovací, které vám umožní prodloužit počet ujetých kilometrů a zvýšit kapacitu baterie.²

TECHNOLOGIE

Zbystřete své smysly

Tento Nissan LEAF je vybaven nejnovějšími technologiemi inteligentního řízení, včetně funkce e-Pedal a ProPILOT². Plně elektrický Nissan LEAF je dokonalým vyjádřením chytré a udržitelné inteligentní mobility Nissan, která vám dodá energii a přinese budoucnost dynamické jízdy.

1/2 ProPilot

Váš chytrý pomocník - pomáhá vám jezdit v bezpečné vzdálenosti, udržuje vás ve středu jízdního pruhu a mnoho dalšího.⁴

Nissan Leaf interior dashboard with man - Propilote

1/2 360° parkovací kamera

Díky virtuálnímu 360° pohledu z ptačí perspektivy na váš vůz LEAF se parkování stane hračkou.⁴

Nissan Leaf Dashboard with AVM Tekna

1/2 Snadná konektivita

Informace i zábava vždy na dosah díky Apple CarPlay™, Android Auto™ ⁵ a Wi-Fi hotspotu⁶, který vám umožní připojit více zařízení zároveň.

Nissan Leaf - Apple car play and android auto
Nissan Leaf beauty Interior - cargo

ROZMĚRY A SPECIFIKACE

Dimenzován pro život

Ačkoli Nissan LEAF zvenku vypadá kompaktně, jeho velký zavazadlový prostor snadno pojme nákupy i zavazadla. Zjistěte podrobnosti o délce, šířce a výšce vozu Nissan LEAF a všechny další podrobnosti.

ELEGANTNÍ DESIGN

Elektrický vzhled

Nissan LEAF s ostrými aerodynamickými liniemi, výraznou plovoucí střechou a charakteristickou mřížkou chladiče V-Motion vypadá stejně pokrokově jako technologie, která za ním stojí. Buďte odvážní. Buďte dobrodružní. Buďte okouzleni.

Nissan Leaf access beauty shot driving in the city

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Dolaďte si jej podle svého

Přizpůsobte si vůz LEAF podle svých představ pomocí naší nabídky příslušenství. [*]

Všechny výbavy modleu LEAF - Objevte elektrický LEAF

Nissan LEAF je k dispozici v řadě úrovní výbavy. Klikněte zde a zjistěte to.

1/2

Nissan Leaf Packshot profile

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

arrow-icon

¹ Údaje o dojezdu jsou získány z laboratorních zkoušek v souladu s právními předpisy EU a slouží k porovnání různých typů vozidel. Údaje se nevztahují ke konkrétnímu vozidlu a nejsou součástí nabídky. Údaje nemusí odrážet skutečné jízdní vlastnosti. Oficiální výsledky může ovlivnit doplňková výbava, údržba, chování řidiče a netechnické faktory, jako jsou povětrnostní podmínky. Údaje byly stanoveny podle nového celosvětově harmonizovaného zkušebního cyklu pro lehká vozidla (WLTP).

² Uvedené údaje se týkají baterií s kapacitou 40 kWh (Nissan LEAF) a 62 kWh (Nissan LEAF e+). Doba závisí na podmínkách nabíjení, včetně typu a stavu nabíječky, teploty baterie i teploty okolí v místě použití. Uvedená doba rychlonabíjení vyžaduje použití rychlonabíječky CHAdeMO. Nissan LEAF je navržen tak, aby zvládl většinu každodenních cest, a je vybaven ochrannými prvky pro nabíjení, které chrání baterii při opakovaném rychlonabíjení v krátkém časovém úseku. Doba potřebná pro postupné rychlonabíjení může trvat déle, pokud teplota baterie aktivuje technologii ochrany baterie.

³ Funkce ProPILOT není k dispozici pro všechny výbavy a pohony. ProPILOT je vyspělou technologií pro podporu řidiče, avšak nedokáže zabránit kolizím. Systém ProPILOT je určen pro použití pouze na dálnicích (s protisměrnými pruhy oddělenými bariérami) a vyžaduje, aby řidič věnoval pozornost dopravní situaci a měl ruce na volantu. Řidič je povinen udržovat pozornost, řídit bezpečně, dodržovat rychlost a bezpečnou vzdálenost s ohledem na stav vozovky a měl by být vždy schopný vůz ovládat.

⁴ Neměli byste se spoléhat pouze na komfortní funkce pro řidiče. Některé funkce nemusí fungovat za všech podmínek a okolností. Platí pro ně rychlostní a jiná omezení. O podmínkách týkajících se technologií Nissan se informujte u svého prodejce Nissan nebo na www.nissan.cz.

⁵ Apple CarPlay a Android Auto jsou k dispozici zdarma v závislosti na modelu a/nebo stupni výbavy. Další informace získáte u svého prodejce Nissan nebo na 800 23 23 23 / zakaznickalinka@nissan.cz.

⁶ Služba WiFi ve vozidle je vždy placená služba dostupná na základě předplatného. Další informace získáte u svého prodejce Nissan nebo na 800 23 23 23 / zakaznickalinka@nissan.cz.

⁷ Zobrazené příslušenství je standardní a/nebo volitelné pouze pro vybrané stupně výbavy. Mohou být účtovány dodatečné náklady.

⁸ Maximální výkon střídavého nabíjení modelu LEAF je 6,6 kW. Uvedená doba nabíjení vychází z nabíjení nabíjecím kabelem typu 2 (režim 3) 32 A.

Obrázky a popisy slouží pouze pro ilustraci. Na některých fotografiích jsou vozidla, která neodpovídají specifikacím určeným pro český trh a neznázorňují konkrétní model, výbavu nebo nabídku. Zobrazené funkce nemusí být k dispozici nebo nemusí být k dispozici ve standardní výbavě nebo pouze jako volitelná výbava (za příplatek).