¹ Údaje o dojezdu jsou získány z laboratorních zkoušek v souladu s právními předpisy EU a slouží k porovnání různých typů vozidel. Údaje se nevztahují ke konkrétnímu vozidlu a nejsou součástí nabídky. Údaje nemusí odrážet skutečné jízdní vlastnosti. Oficiální výsledky může ovlivnit doplňková výbava, údržba, chování řidiče a netechnické faktory, jako jsou povětrnostní podmínky. Údaje byly stanoveny podle nového celosvětově harmonizovaného zkušebního cyklu pro lehká vozidla (WLTP).

² Uvedené údaje se týkají baterií s kapacitou 40 kWh (Nissan LEAF) a 62 kWh (Nissan LEAF e+). Doba závisí na podmínkách nabíjení, včetně typu a stavu nabíječky, teploty baterie i teploty okolí v místě použití. Uvedená doba rychlonabíjení vyžaduje použití rychlonabíječky CHAdeMO. Nissan LEAF je navržen tak, aby zvládl většinu každodenních cest, a je vybaven ochrannými prvky pro nabíjení, které chrání baterii při opakovaném rychlonabíjení v krátkém časovém úseku. Doba potřebná pro postupné rychlonabíjení může trvat déle, pokud teplota baterie aktivuje technologii ochrany baterie.

³ Funkce ProPILOT není k dispozici pro všechny výbavy a pohony. ProPILOT je vyspělou technologií pro podporu řidiče, avšak nedokáže zabránit kolizím. Systém ProPILOT je určen pro použití pouze na dálnicích (s protisměrnými pruhy oddělenými bariérami) a vyžaduje, aby řidič věnoval pozornost dopravní situaci a měl ruce na volantu. Řidič je povinen udržovat pozornost, řídit bezpečně, dodržovat rychlost a bezpečnou vzdálenost s ohledem na stav vozovky a měl by být vždy schopný vůz ovládat.

⁴ Neměli byste se spoléhat pouze na komfortní funkce pro řidiče. Některé funkce nemusí fungovat za všech podmínek a okolností. Platí pro ně rychlostní a jiná omezení. O podmínkách týkajících se technologií Nissan se informujte u svého prodejce Nissan nebo na www.nissan.cz.

⁵ Apple CarPlay a Android Auto jsou k dispozici zdarma v závislosti na modelu a/nebo stupni výbavy. Další informace získáte u svého prodejce Nissan nebo na 800 23 23 23 / zakaznickalinka@nissan.cz.

⁶ Služba WiFi ve vozidle je vždy placená služba dostupná na základě předplatného. Další informace získáte u svého prodejce Nissan nebo na 800 23 23 23 / zakaznickalinka@nissan.cz.

⁷ Zobrazené příslušenství je standardní a/nebo volitelné pouze pro vybrané stupně výbavy. Mohou být účtovány dodatečné náklady.

⁸ Maximální výkon střídavého nabíjení modelu LEAF je 6,6 kW. Uvedená doba nabíjení vychází z nabíjení nabíjecím kabelem typu 2 (režim 3) 32 A.

Obrázky a popisy slouží pouze pro ilustraci. Na některých fotografiích jsou vozidla, která neodpovídají specifikacím určeným pro český trh a neznázorňují konkrétní model, výbavu nebo nabídku. Zobrazené funkce nemusí být k dispozici nebo nemusí být k dispozici ve standardní výbavě nebo pouze jako volitelná výbava (za příplatek).