100% elektromobil
Zcela nové technologie:
Technologie e-Pedal a ProPILOT

  • Ceníková cena OD*Uvedené údaje se vztahují na verzi se 40kWh baterií. Doba nabíjení závisí na podmínkách nabíjení, včetně typu nabíječky, teploty baterie a teploty okolního prostředí v místě nabíjení. Uvedený čas rychlého nabíjení odpovídá využití rychlonabíječky typu CHAdeMO. Nissan LEAF je navržený tak, aby splnil většinu každodenních požadavků a nároků řidičů a je vybavený bezpečnostními prvky  na ochranu baterie v případě opakovaných cyklů rychlého nabíjení v krátkém čase. Čas potřebný na další nabití může být delší v případě, že je aktivována technologie ochrany baterie z důvodu její vysoké teploty.

**Apple CarPlay je aplikace poskytovaná společností Apple Inc. Apple je také ochrannou známkou společnosti Apple Inc. Požadavky zařízení Apple CarPlay: vyžaduje iAP2, iPhone 5 či novější model (konektor Lightning) a systém iOS 8.3 nebo novější a vyžaduje připojení přes USB. Pro seznam zemí, kde je aplikace dostupná, prosím navštivte tyto stránky:https://www.apple.com/cz/ios/feature-availability/#applecarplay-applecarplay

Android Auto je aplikace poskytovaná společností Google. Android Auto je kompatibilní pouze s telefony se systémem Android verze 5.0 (Lollipop) či vyšší a vyžaduje připojení přes USB. Pro seznam zemí, kde je aplikace dostupná, prosím navštivte tyto stránky: https://www.android.com/auto/. Společnost Nissan neodpovídá za škodu, ztrátu nebo zranění vzniklé v souvislosti s užíváním aplikací Apple CarPlay a Android Auto.
Z důvodů, které společnost Nissan nedokáže ovlivnit, nemusí být aplikace Apple CarPlay a Android Auto dostupné ve vaší zemi, nebo nemusí správně fungovat všechny jejich funkce. Společnost Nissan neodpovídá za nedostupnost nebo neúplnost funkcí aplikace Apple CarPlay a/nebo aplikace Android Auto ve vašem vozidle.