Často kladené otázky

¹ 5 let / 160 000 km (podle toho, co nastane dříve) Záruka výrobce na řadu LCV. Neomezený počet ujetých kilometrů na lak, originální díly a příslušenství Nissan, silniční asistenci a záruky na korozi.Další podrobnosti získáte u svého prodejce Nissan nebo na www.nissan.cz.

² Dostupnost si prosím ověřte u svého prodejce.

³ Údaje o dojezdu jsou převzaty z laboratorních testů v souladu s legislativou EU a jsou určeny pro srovnání různých typů vozidel. Údaje nejsou specifické pro konkrétní vozidlo a nejsou součástí nabídky. Údaje nemusí nutně odrážet skutečné jízdní výsledky. Oficiální výsledky může ovlivnit volitelná výbava, údržba, chování řidiče a netechnické faktory, jako jsou povětrnostní podmínky. Údaje jsou založeny na novém zkušebním cyklu WLTP (Worldwide Harmonised Light Vehicle Test Procedure).

⁴ Systém ProPILOT Assist je k dispozici pro omezený počet vozidel a pouze pro automatické převodovky. ProPILOT Assist je pokročilá asistenční technologie řidiče, která však nemůže zabránit kolizi. Systém ProPILOT Assist lze používat pouze na dálnicích "Eyes on/ Hands On" (silnice oddělené svodidly). Systém Navi-Link podporuje rozpoznávání dopravních značek, které nemusí být schopno rozpoznat a přečíst všechny dopravní značky za všech okolností. Řidič musí dodržovat všechny dopravní značky a řídit se pravidly silničního provozu. Řidič je povinen zůstat ve střehu, řídit bezpečně a mít vozidlo vždy pod kontrolou. Podrobnosti naleznete v návodu k obsluze.

⁵ Funkce dostupná ve verzi EV.

⁶ Funkce Apple CarPlay a Android Auto jsou k dispozici zdarma v závislosti na modelu a/nebo úrovni výbavy. Další informace získáte u svého prodejce Nissan nebo na 800 23 23 23/zakaznickalinka@nissan.cz. Systém vždy používejte v souladu s pravidly silničního zákona. Řidiči by měli systém používat pouze v případě, že je to bezpečné. Uživatelé by si měli být vědomi, že technologie hands-free může odvádět pozornost od jízdy, což může ovlivnit celkové ovládání vozidla. 

⁷ Nemělo by se spoléhat pouze na funkce pro pohodlí řidiče. Některé funkce nemusí fungovat za všech okolností a za všech podmínek. Platí pro ně rychlostní a jiná omezení. Další informace o Nissan technologiích získáte u svého prodejce Nissan nebo na adrese www.nissan.cz.