Často kladené otázky

¹ 5 let / 160 000 km (podle toho, co nastane dříve) Záruka výrobce pro řadu lehkých užitkových vozů Neomezený počet ujetých kilometrů na lakování, originální díly a příslušenství Nissan, asistenční služby a záruky proti korozi.
Další podrobnosti získáte u svého prodejce Nissan nebo na www.nissan.cz.

² Dostupnost si prosím ověřte u svého prodejce.

³ Údaje o dojezdu jsou získány z laboratorních testů v souladu s legislativou EU a slouží k porovnání různých typů vozidel. Údaje se nevztahují ke konkrétnímu jednotlivému vozidlu a nejsou součástí nabídky. Údaje nemusí odrážet skutečné jízdní výsledky. Oficiální výsledky může ovlivnit volitelná výbava, údržba, chování řidiče a netechnické faktory, jako jsou povětrnostní podmínky. Údaje byly stanoveny podle nového celosvětově harmonizovaného zkušebního cyklu pro lehká vozidla (WLTP).

⁴ Apple CarPlay a Android Auto jsou k dispozici zdarma v závislosti na modelu a/nebo stupni výbavy. Další informace získáte u svého prodejce Nissan nebo na 800 232 323 / zakaznickalinka@nissan.cz. Používání systému by mělo být vždy v souladu s pravidly silničního zákona. Řidiči by měli systém používat pouze v případě, že je to bezpečné. Uživatelé by si měli být vědomi, že technologie hands-free může odvádět pozornost od řízení, což může mít vliv na plnou kontrolu nad vozidlem.

⁷ Neměli byste se spoléhat pouze na komfortní funkce pro řidiče. Některé funkce nemusí fungovat za všech podmínek a okolností. Platí pro ně rychlostní a jiná omezení. O podmínkách týkajících se technologií Nissan se informujte u svého prodejce Nissan nebo na www.nissan.cz.