Uvedené ceny jsou doporučené hrubé ceníkové ceny, které se mohou změnit v případě změny DPH, registračního poplatku a směnného kurzu české koruny. Zde uvedené údaje mají pouze informativní charakter a nepředstavují smluvní nabídku. Společnost Grand Automotive Central Europe Ltd si vyhrazuje právo na změnu zde uvedených údajů bez předchozího upozornění. Kontaktujte svého prodejce Nissan a ověřte si aktuální termín dodání.

Obrázky a popisy zde uvedené mají pouze informativní charakter. V některých případech nemusí fotografie zobrazovat vozidla nabízená na místním trhu a obrázky nepředstavují konkrétní model, úroveň výbavy nebo nabídku.
Zobrazená výbava může, ale nemusí být k dispozici jako standardní nebo volitelná výbava.

Pro více informací kontaktujte prosím tým Hello Nissan nebo prodejce Nissan!

Kombinované emise CO2: Juke DIG-T 114: 134-143 g/km, Juke hybrid: 114-117 g/km Kombinovaná spotřeba paliva: Juke DIG-T 114: 5,9-6,4 l/100 km, Juke hybrid: 5,0-5,2 l/100 km

Údaje o spotřebě a emisích jsou uvedeny v souladu s platnými evropskými normami. Uvedené údaje jsou údaje WLTP. WLTP je nový test používaný pro měření spotřeby paliva a emisí CO2. Porovnávají se pouze vozidla, která byla testována stejnými technickými postupy. Skutečné jízdní výsledky se mohou lišit v závislosti na faktorech, jako jsou povětrnostní podmínky, styl jízdy, zatížení vozidla nebo příslušenství namontované po registraci. Uvedené konfigurace motorů mohou podléhat omezením dostupnosti v důsledku změn motorů Nissan. Dostupnost a termín dodání si ověřte u svého prodejce Nissan.

¹ Apple CarPlay je registrovaná ochranná známka společnosti Apple Inc. Apple CarPlay je kompatibilní s iAP2, iPhonem 5 nebo novějším (konektor Lightning), iOS 8.3 nebo novějším a je vyžadováno připojení přes USB. Dostupnost Apple CarPlay se na jednotlivých trzích liší. Podrobnosti o Apple Carplay naleznete na adrese https://www.apple.com/hu/ios/feature-availability/#applecarplay-applecarplay Android Auto je registrovaná ochranná známka společnosti Google. Android Auto je kompatibilní s následujícími zařízeními: telefony se systémem Android 5.0 (Lollipop) nebo novějším. Vyžaduje se připojení přes USB. Dostupnost systému Android Auto si můžete ověřit na adrese https://www.android.com/auto/. Společnost Nissan neodpovídá za žádné škody, ztráty nebo zranění způsobené používáním Apple CarPlay a/nebo Android Auto. Z důvodů, které společnost Nissan nemůže ovlivnit, nemusí být Apple CarPlay a Android Auto v určité zemi k dispozici nebo nemusí mít všechny své funkce, a proto společnost Nissan nenese odpovědnost za dostupnost nebo nedostatečnou funkčnost Apple CarPlay a/nebo Android Auto ve vašem vozidle.

² Funkce ProPILOT Assistant není k dispozici pro všechny výbavy a pohony. ProPILOT Assistant je vyspělou technologií pro podporu řidiče, avšak nedokáže zabránit kolizím. Systém ProPILOT Assistant je určen pro použití pouze na dálnicích (s protisměrnými pruhy oddělenými bariérami) a vyžaduje, aby řidič věnoval pozornost dopravní situaci a měl ruce na volantu. Řidič je povinen udržovat pozornost, řídit bezpečně, dodržovat rychlost a bezpečnou vzdálenost s ohledem na stav vozovky a měl by být vždy schopný vůz ovládat.

³ Části koženého čalounění mohou obsahovat umělou kůži.