Nissan JUKE

ZAČNĚTE SVOU REVOLUCI S NISSAN JUKE

Nissan Juke  driving shot in the city

POHONY

Objevte pohonné jednotky Nissan JUKE

Elektrifikovaná technologie, inspirovaná zkušenostmi Nissanu ve Formuli E, vylepšuje původní DNA ikonického Nissanu Juke. Inovativní převodovka plynule přepíná mezi jízdními režimy podle jízdních podmínek. Získáte tak citlivější, tišší a výkonnější jízdu a také lepší účinnost.

Nissan Juke Talent and Juke Hybrid

DESIGN

Odvážný a jedinečný design

Jeho aerodynamický design se vyznačuje ikonickými světlomety, které umocňují jeho odvážný vzhled. Díky plovoucí střeše a charakteristickým 19" kolům z lehkých slitin² toto skutečně jedinečné kultovní coupé upoutá všechny pohledy.

Nissan Juke 3/4 rear static Juke with talent with rear trunk opened

ROZMĚRY A VŠESTRANNOST

Stejně přizpůsobivý jako vy

Objevte rozměry a vlastnosti tohoto chytrého vozu. Nissan Juke má pečlivě navrženou výbavu pro všechny vaše cesty - od předních a zadních portů USB až po velký flexibilní zavazadlový prostor.

ASISTOVANÁ JÍZDA

Chytré technologie k vašim službám

Pokročilé asistenční technologie Nissan vám umožní být ve spojení s vaším bezprostředním okolím a zároveň zvýší vaši bezpečnost, pohodlí a kontrolu.

1/2 - ProPILOT Assist

Vás inteligentní pomocník - pomáhá vám udržovat bezpečnou vzdálenost, udržuje vás ve středu jízdního pruhu a mnoho dalšího.³

Nissan Juke rear running shot on city highway

1/2 - 360° Inteligentní kamerový systém

Díky virtuálnímu 360° pohledu z ptačí perspektivy na váš vůz JUKE se parkování stane hračkou.²

Nissan Juke parking in the city

1/2 - Inteligentní varování před čelní srážkou

Inteligentní varování před čelní srážkou sleduje až dvě vozidla před vámi. Pokud systém zaznamená náhlé zpomalení vpředu, uslyšíte zvukové a vizuální upozornění, abyste zpomalili³.

Nissan Juke intelligent Foward Collision Warning illustration

KONEKTIVITA

Stále ve spojení s vaším světem

Zůstaňte v kontaktu kdekoli s integrovanou navigací NissanConnect a dalšími službami prostřednictvím aplikace NissanConnect Services.

1/2 - Bezproblémová konektivita

Zůstaňte informováni a bavte se s Apple CarPlay™, Android Auto™ ⁴

Nissan Juke NissanConnect screen

1/2 - Služby NissanConnect⁶

Pomocí aplikace NissanConnect Services můžete svůj Juke odkudkoli zamknout nebo odemknout, zjistit, kde jste zaparkovali a na kolik kilometrů dojezdu vám palivo ještě vystačí.

Nissan Juke static 3/4  front view with city background and smart phone

1/2 - Funkce Home to car s Amazon Alexa⁷

Zapomněli jste zamknout dveře? Amazon Alexa může zkontrolovat, zda jsou dveře vašeho Nissanu Juke zamčené, a upozornit vás⁸.

Nissan Juke Amazon Alexa & Google assistant compatability
Nissan Juke color & grades line up - static pack shots in circle formation

KONFIGURÁTOR

Konfigurace vozu Nissan Juke

Prozkoumejte všechny způsoby, jak si můžete Nissan Juke přizpůsobit k obrazu svému.

Všechny výbavy JUKE - Najděte si své dokonalé kompaktní SUV

Klikněte zde a porovnejte různé stupně výbavy a vyberte si tu, která vám bude nejlépe vyhovovat.

Nissan Juke  3/4 static pack shot

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Vynikněte díky příslušenství

S Nissanem Juke můžete vytvořit skutečně jedinečný vzhled. Zkombinujte výběr příslušenství a získáte vozidlo, které dokonale vyhovuje vašim potřebám a je i vizuálně úchvatné⁸ ¹².

1/2 - Kryt zrcátka Černá Carbon

Dodejte svým bočním zrcátkům stylový vzhled pomocí těchto karbonově černých krytů zrcátek navržených tak, aby dokonale doplňovaly váš Juke.

Nissan Juke mirror Cap Carbon Black

1/2 - Střešní nosič kol¹¹

S tímto příslušenstvím, které se montuje na střešní nosiče vozu Juke, můžete bezpečně a spolehlivě přepravovat až 3 jízdní kola. (Maximální hmotnost 20 kg, velikost kola 36"/91 cm)

Nissan Juke Roof Mounted bike carrier

1/2 - Ochranná lišta nákladové hrany

Vysoce kvalitní ochranná lišta nákladové hrany z broušeného hliníku zajišťující odolnost je navržena tak, aby chránila nárazník před poškrábáním v místě vstupu do kufru.

Nissan Juke Illuminated entry guard

Zvýhodněné financování pro Juke

Strapline - Díky výhodnému financování si můžete nový Juke pořídit levněji než byste čekali

S AKONTACÍ 30% POŘIZOVACÍ CENY VOZU

ZVÝHODNĚNÉ FINANCOVÁNÍ NISSAN FINANCE S ÚROKEM 2,99 % p.a.

 
NISSAN JUKE

Obrázky jsou pouze ilustrativní.

S AKONTACÍ 30% POŘIZOVACÍ CENY VOZU

ZVÝHODNĚNÉ FINANCOVÁNÍ NISSAN FINANCE S ÚROKEM 2,99 % p.a.

 
NISSAN JUKE

Obrázky jsou pouze ilustrativní.

S AKONTACÍ 30% POŘIZOVACÍ CENY VOZU

ZVÝHODNĚNÉ FINANCOVÁNÍ NISSAN FINANCE S ÚROKEM 2,99 % p.a.

 
NISSAN JUKE

Obrázky jsou pouze ilustrativní.

ZJISTĚTE CO NA JUKE ŘÍKAJÍ MÉDIA!

ZJISTĚTE CO NA JUKE ŘÍKAJÍ MÉDIA!

ZJISTĚTE CO NA JUKE ŘÍKAJÍ MÉDIA!

 

¹ 19'' kola z lehkých slitin jsou volitelnou výbavou

² Neměli byste se spoléhat pouze na komfortní funkce řidiče. Některé funkce nemusí fungovat za všech podmínek a okolností. Platí pro ně rychlostní a jiná omezení. Ohledně podmínek týkajících se technologií Nissan se obraťte na svého prodejce Nissan nebo na www.nissan.cz

.³ Funkce ProPILOT Assist není k dispozici pro všechny výbavy a pohony. ProPILOT Assist je vyspělou technologií pro podporu řidiče, avšak nedokáže zabránit kolizím. Systém ProPILOT Assist je určen pro použití pouze na dálnicích (s protisměrnými pruhy oddělenými bariérami) a vyžaduje, aby řidič věnoval pozornost dopravní situaci a měl ruce na volantu ("Eyes on/ Hands On"). Řidič je povinen udržovat pozornost, řídit bezpečně, dodržovat rychlost a bezpečnou vzdálenost s ohledem na stav vozovky a měl by být vždy schopný vůz ovládat.

⁴ Abyste mohli využívat služby aplikace NissanConnect Services, je potřeba si vytvořit NissanConnect uživatelský účet, zaregistrovat a přihlásit se pomocí vašeho jména a hesla. Chcete-li využívat bezplatnou aplikaci Nissan Connect, potřebujete chytrý telefon s kompatibilním operačním systémem iOS nebo Android a SIM kartou s datovým připojením podle stávající nebo samostatné smlouvy uzavřené mezi vámi a vaším poskytovatelem mobilních služeb. Všechny služby podléhají pokrytí mobilní sítí. Další informace získáte u svého prodejce Nissan nebo na 800 23 23 23 / zakaznickalinka@nissan.cz.

⁶ Připojení mobilního telefonu pro použití služby NissanConnect by mělo být provedeno pouze v případě, že je vozidlo bezpečně zaparkováno. Použití systému by mělo být vždy v souladu s pravidly silničního zákona. Řidiči by měli systém používat pouze v případě, že je to bezpečné. Uživatelé by si měli být vědomi, že technologie hands-free může odvádět pozornost od řízení, což může mít vliv na plnou kontrolu nad vozidlem.

⁷ Bezplatné služby (Nissan on Google Assistant, Driving History & Analysis, Nissan Help & Assistance, Breakdown Assistance, Vehicle Health, Battery Manager - pouze pro elektromobily) jsou k dispozici zdarma po dobu 7 let v závislosti na modelu a/nebo třídě. Další informace získáte u svého prodejce Nissan nebo na 800 23 23 23 / zakaznickalinka@nissan.cz.

⁸ Zobrazené příslušenství je standardní a/nebo volitelné pouze u vybraných výbavových stupňů. Mohou být účtovány dodatečné náklady.Zobrazené obrázky a popisy jsou orientační. V některých případech jsou na fotografiích vozidla, která nemají českou specifikaci, a nepředstavují konkrétní model, výbavu nebo nabídku.

Zobrazené prvky nemusí být k dispozici nebo nemusí být k dispozici ve standardní výbavě nebo pouze jako volitelná výbava (za příplatek).