Hybrid nebo benzin? Oba jsou vzrušující

Juke nově definuje představy o hybridní technologii a přináší výkonné a vzrušující zážitky. Nissan Juke Hybrid kombinuje elektromotor se zážehovým motorem, takže vaše jízda bude povznesená, citlivá, tichá a výkonná. Jízdy jsou efektivnější díky až 19% optimalizaci spotřeby paliva². K dispozici také s benzinovým motorem DIG-T o výkonu 114 k, ve spojení s manuální nebo automatickou převodovkou DCT.

Nissan Juke roulant en ville vue de côté

  

  

  

  

¹ Neplatí pro HEV, pouze pro DCT.

² Srovnání vozů Nissan Juke N-Connecta 1.0 114 k DCT a Nissan Juke N-Connecta Hybrid 143 k
Nissan Juke DCT 1.0 114 k, benzín: kombinovaná spotřeba paliva dle WLTP (l/100 km): 6,0-6,2 l/100 km, kombinované emise CO2: 137-141. Nissan Juke AMT 1.6 HEV 143 k, benzín: kombinovaná spotřeba paliva dle WLTP (l/100 km): 4,7-4,9 l/100 km, kombinované emise CO2: 107-111. Vozidlo bylo homologováno v souladu s předpisy EU za použití realističtějšího zkušebního postupu WLTP. Hodnoty NEDC proto nejsou pro toto vozidlo k dispozici.

³ Jízdní režimy dostupné pouze v určitých stupních výbavy a působí na sílu řízení, reakci plynového pedálu a provoz klimatizace.

Zobrazené obrázky a popisy jsou orientační. V některých případech jsou na fotografiích vozidla, která nemají českou specifikaci, a nepředstavují konkrétní model, výbavu nebo nabídku. Zobrazené funkce nemusí být k dispozici nebo nemusí být k dispozici ve standardní výbavě nebo pouze jako příplatková volitelná výbava.