1 Neměli byste se spoléhat pouze na komfortní funkce řidiče. Některé funkce nemusí fungovat za všech podmínek a okolností. Platí pro ně rychlostní a jiná omezení.

2 Připojení mobilního telefonu pro použití funkce Nissan Connect by mělo být provedeno pouze v případě, že je vozidlo bezpečně zaparkováno. Použití systému by mělo být vždy v souladu s pravidly silničního zákona. Řidiči by měli systém používat pouze v případě, že je to bezpečné. Uživatelé by si měli být vědomi, že technologie hands-free může odvádět pozornost od řízení, což může mít vliv na plnou kontrolu nad vozidlem.

3 Uvedené údaje vycházejí z interních testovacích dat. Informace jsou orientační a nevztahují se ke konkrétnímu vozidlu. Informace nejsou součástí nabídky. Údaje se mohou lišit v závislosti na mnoha faktorech, jako je volitelná výbava, stav baterie, klimatizace, údržba, chování řidiče a netechnické faktory, jako jsou povětrnostní podmínky, aktuální trasa atd. Výsledky v reálném provozu se mohou lišit. Společnost Nissan si výslovně vyhrazuje právo kalkulačku kdykoli upravit.

4 Uvedené údaje se týkají baterií o kapacitě 40 kWh (Nissan LEAF) a 62 kWh (Nissan LEAF e+). Doba závisí na podmínkách nabíjení, včetně typu a stavu nabíječky, teploty baterie i teploty okolí v místě použití. Uvedená doba rychlonabíjení vyžaduje použití rychlonabíječky CHAdeMO. Nissan LEAF je navržen tak, aby zvládl většinu každodenních cest, a je vybaven ochrannými prvky pro nabíjení, které chrání baterii při opakovaném rychlonabíjení v krátkém časovém úseku. Doba potřebná pro postupné rychlonabíjení může trvat déle, pokud teplota baterie aktivuje technologii ochrany baterie.

5 Pro využívání služeb NissanConnect potřebujete uživatelský účet NissanConnect a musíte se zaregistrovat a přihlásit do systému NissanConnect pomocí uživatelského jména a hesla. K používání bezplatné aplikace NissanConnect potřebujete chytrý telefon s kompatibilním operačním systémem iOS nebo Android a SIM kartu s možností přenosu dat se stávající nebo samostatnou smlouvou o mobilním telefonu mezi vámi a vaším poskytovatelem mobilních služeb. Všechny služby jsou závislé na pokrytí mobilní sítě.

6 Spotřeba energie (Wh/km): kombinovaná 180-206; kombinované emise CO2 (g/km): 0. Nulové emise CO2 během jízdy.

Funkce dostupné v závislosti na verzi, ve standardní výbavě nebo pouze jako volitelná výbava (za příplatek).