PAŘÍŽ (21. června 2021) - V době, kdy se mnozí obyvatelé měst a venkova snaží vyrazit na známé i neznámé silnice, na dlouho odkládané výlety, Nissan nasazuje svůj prvotřídní řidičský talent, aby pomohl motoristům skutečně odhalit zábavu, kterou otevřená silnice nabízí.

Od nuancí plynulého přidávání plynu a vyváženosti řízení až po technologie, které řidičům pomáhají s jistotou zvládat neznámé silnice. Paul Eames je evropský expert společnosti Nissan na výcvik řidičů z oddělení zákaznicky orientovaného inženýrství v technickém centru Nissan Europe. Ve svém třídílném mistrovském videokurzu nabízí Paul zasvěcený pohled na triky řidičského řemesla.

Tři videa na míru odhalují technické znalosti, které mohou řidiči využít pokaždé, když se vydají na silnici, a to přímo v oblasti, kterou Paul zná nejlépe - na sedadle řidiče.

Paul s lehkostí předvádí, jakou spokojenost může přinést každodenní jízda ve městě, na venkově nebo na dálnici, a maximálně tak využívá dynamiku ostrých jízdních vlastností vozu JUKE a lehký, pohotový tříválcový motor s turbodmychadlem o objemu 1.0 litru.

Paul, který již více než 25 let testuje širokou škálu vozů Nissan v prostředích po celém světě, zasvětil svou kariéru zdokonalování řidičského umění a získal nejvyšší řidičskou kvalifikaci A1 společnosti Nissan a své místo mezi několika málo vybranými profesionálními řidiči vozů Nissan na celém světě.

Paul se spoléhá na svůj bystrý řidičský instinkt a inženýrské know-how a stará se o to, že každý nový model Nissan je optimalizován pro evropské silnice a dokáže se bez problémů vypořádat s výzvami, které představují ostré zatáčky i složitý terén.

"Nissan JUKE je fantastický vůz pro ty, kteří chtějí zlepšit své řidičské dovednosti a užívat si sofistikované technologie navržené tak, aby maximalizovaly požitek z jízdy.

Všestrannost vozu JUKE se dokonale hodí pro motoristy, kteří často cestují z městských ulic na dálnice a venkovské silnice, a disponuje sadou vyspělých technologií, které motoristům nabízejí zábavné a plynulé řízení," dodal Paul Eames.

Mistrovská lekce č. 1 - Plynulá jízda ve městě

V prvním díle svých mistrovských videokurzů se Paul věnuje složitým a nečekaným nuancím plynulého brzdění a akcelerace, které jsou důležité pro harmonickou jízdu v
městské džungli, kde se neustále zastavuje a rozjíždí. Paul dále vysvětluje význam plynulých a jedinečných zásahů do řízení pro jistou navigaci v městských ulicích.

Paul odhaluje, jak technologie spolupracuje s řidičem na maximalizaci plynulosti městské jízdy, a předvádí technologii Inteligentní kontroly pohybu karoserie vozu JUKE, přičemž názorně ukazuje, jak její velmi diskrétní brzdné a motorové vstupy napomáhají plynulé jízdě na hrbolatějších silnicích.