ZJISTĚTE CO NA JUKE ŘÍKAJÍ MÉDIA!

ZJISTĚTE CO NA JUKE ŘÍKAJÍ MÉDIA!

ZJISTĚTE CO NA JUKE ŘÍKAJÍ MÉDIA!

 

¹ 19'' kola z lehkých slitin jsou volitelnou výbavou

² Neměli byste se spoléhat pouze na komfortní funkce řidiče. Některé funkce nemusí fungovat za všech podmínek a okolností. Platí pro ně rychlostní a jiná omezení. Ohledně podmínek týkajících se technologií Nissan se obraťte na svého prodejce Nissan nebo na www.nissan.cz

.³ Funkce ProPILOT Assist není k dispozici pro všechny výbavy a pohony. ProPILOT Assist je vyspělou technologií pro podporu řidiče, avšak nedokáže zabránit kolizím. Systém ProPILOT Assist je určen pro použití pouze na dálnicích (s protisměrnými pruhy oddělenými bariérami) a vyžaduje, aby řidič věnoval pozornost dopravní situaci a měl ruce na volantu ("Eyes on/ Hands On"). Řidič je povinen udržovat pozornost, řídit bezpečně, dodržovat rychlost a bezpečnou vzdálenost s ohledem na stav vozovky a měl by být vždy schopný vůz ovládat.

⁴ Abyste mohli využívat služby aplikace NissanConnect Services, je potřeba si vytvořit NissanConnect uživatelský účet, zaregistrovat a přihlásit se pomocí vašeho jména a hesla. Chcete-li využívat bezplatnou aplikaci Nissan Connect, potřebujete chytrý telefon s kompatibilním operačním systémem iOS nebo Android a SIM kartou s datovým připojením podle stávající nebo samostatné smlouvy uzavřené mezi vámi a vaším poskytovatelem mobilních služeb. Všechny služby podléhají pokrytí mobilní sítí. Další informace získáte u svého prodejce Nissan nebo na 800 23 23 23 / zakaznickalinka@nissan.cz.

⁶ Připojení mobilního telefonu pro použití služby NissanConnect by mělo být provedeno pouze v případě, že je vozidlo bezpečně zaparkováno. Použití systému by mělo být vždy v souladu s pravidly silničního zákona. Řidiči by měli systém používat pouze v případě, že je to bezpečné. Uživatelé by si měli být vědomi, že technologie hands-free může odvádět pozornost od řízení, což může mít vliv na plnou kontrolu nad vozidlem.

⁷ Bezplatné služby (Nissan on Google Assistant, Driving History & Analysis, Nissan Help & Assistance, Breakdown Assistance, Vehicle Health, Battery Manager - pouze pro elektromobily) jsou k dispozici zdarma po dobu 7 let v závislosti na modelu a/nebo třídě. Další informace získáte u svého prodejce Nissan nebo na 800 23 23 23 / zakaznickalinka@nissan.cz.

⁸ Zobrazené příslušenství je standardní a/nebo volitelné pouze u vybraných výbavových stupňů. Mohou být účtovány dodatečné náklady.Zobrazené obrázky a popisy jsou orientační. V některých případech jsou na fotografiích vozidla, která nemají českou specifikaci, a nepředstavují konkrétní model, výbavu nebo nabídku.

Zobrazené prvky nemusí být k dispozici nebo nemusí být k dispozici ve standardní výbavě nebo pouze jako volitelná výbava (za příplatek).