Napojte se na svět kolem vás

Když dokážete dělat to, co chcete – a kdy chcete – mohou vás zážitky zavést kamkoliv.

Když vaše auto poslouchá, je to skvělý pocit. Díky inteligentní technologii jízdního asistenta

HLASOVÉ OVLÁDÁNÍ

Nissan ARIYA person speaking to illustrate hey Nissan Voice Control

VIRTUÁLNÍ OSOBNÍ ASISTENT VOZU NISSAN

Váš Nissan ARIYA rozumí příkazům, které mu dáte v přirozeném jazyce a poskytne službu, jakou vyžadujete.

Zabudovaný systém Alexa

Mluvte s vašim vozem ARIYA a využijte ho ke kontrole vaší domácnosti přímo z vozu díky zabudovanému systému Alexa.

Nissan ARIYA dash display showing Amazon Alexa Built-in voice recognition

Vždy aktuální a připravený na další cesty

DÁLKOVÝ UPGRADE SOFTWARU

Nissan ARIYA with illustration of firmware updates being beamed into the car

Každý vůz ARIYA představuje nejmodernější technologii

Díky bezdrátovým aktualizacím firmware bude váš vůz vždy disponovat tou nejaktuálnější verzí softwaru. Takže Nissan ARIYA, který si dnes pořídíte, bude aktuální i zítra.

Přizpůsobte si svou palubní desku. Užívejte si cesty naplno. Ovládejte svůj crossover na dálku.

NEZBYTNÉ ZNALOSTI

Nissan ARIYA with person's finger swiping touch-screen of integrated display interface

Rozhraní integrovaného displeje

Nechte si zobrazit klíčové ukazatele vozu mezi dvěma 12,3palcovými displeji – obrazovka s infotainmentem a digitálními budíky.

Nissan ARIYA touch-screen displaying Intelligent Route Planner

Inteligentní plánovač tras

Vyberte si tu nejlepší trasu a podívejte se na nabíjecí stanice při cestě. 1

Aplikace služeb NissanConnect Services

Seznamte se s vaším novým společníkem na cesty. Využijte aplikaci k dálkovému zamykání/odemykání dveří a spuštění nabíjení. 2

Nissan ARIYA smartphone with NissanConnect app displayed

Objevte různé způsoby připojení

DRŽTE KROK S DOBOU

Často kladené dotazy

JAKÉ TECHNOLOGIE A FUNKCE NISSAN ARIYA NABÍZÍ?

Nissan ARIYA je nabitý technologií. ARIYA vám kryje záda od plně digitální palubní desky s duálními 12,3“ displeji (rozhraní integrovaného displeje) až po bezdrátové nabíjení a parkovací funkci ProPILOT.

Nissan ARIYA nabízí řadu funkcí zabudovaných na palubě i vně.
Mezi funkce připojené k palubní desce patří:
- Digitální palubní deska s 12,3“ duálními displeji (rozhraní integrovaného displeje), které se dají přizpůsobit tak, abyste mohli sledovat vše od klíčových informací až po funkce jízdního asistenta.
- Virtuální osobní asistent, zahrnující hlasové ovládání a integrovaný systém Alexa. Můžete si navolit svůj seznam písní nebo pomocí hlasu Nissan požádat, aby upravil teplotu uvnitř vozu.
- Inteligentní plánovač tras vám pomůže zvolit optimální trasu na základě nejaktuálnějších informací.
Mezi funkce připojené mimo vozidlo patří:
- Aplikace služeb NissanConnect, díky níž můžete na dálku třeba plánovat a regulovat teplotu nebo odemykat či zamykat dveře.
- Z telefonu si také můžete zkontrolovat stav vozu (např. míru nabití).

Zabudovaný systém Alexa umožní, že se můžete z modelu ARIYA propojit i s vaší chytrou domácností.

Nissan ARIYA dále nabízí technologie, které pomůžou ve věcech typu paralelní parkování. Stiskněte tlačítko ProPILOT Park a zbytek zařídí ARIYA. 2 5 6 7

UMOŽŇUJE NISSAN ARIYA PROPOJENÍ S FUNKCEMI APPLE CARPLAY® A ANDROID™ AUTO?

Ano, Apple CarPlay® i Android Auto™ jsou k dispozici. 3

K Apple CarPlay® se navíc s Nissan ARIYA připojíte bezdrátově, takže už kvůli synchronizaci nemusíte připojovat svůj telefon přes kabel.

JAKÁ JE VELIKOST DISPLEJE VOZU ARIYA?

Nissan ARIYA disponuje duálními, 12,3“ HD digitálními displeji (rozhraní integrovaného displeje), takže máte veškeré informace i zábavu po ruce.

DALŠÍ
Virtuální prohlídka vozu
Next photo
/

1 Neměli byste se spoléhat pouze na pomocné funkce pro řidiče. Některé funkce nemusejí fungovat ve všech podmínkách a za všech okolností. Platí rychlostní a jiná omezení. Ohledně podmínek týkajících se technologií Nissan se prosím obracejte na svého prodejce vozů Nissan nebo jej kontaktuje přes www.nissan.cz

2 Abyste mohli využívat služby NissanConnect, je potřeba si vytvořit NissanConnect uživatelský účet, zaregistrovat a přihlásit se pomocí vašeho jména a hesla. Chcete-li využívat bezplatnou aplikaci Nissan Connect, potřebujete chytrý telefon s kompatibilním operačním systémem iOS nebo Android a SIM kartou s datovým připojením podle stávající nebo samostatné smlouvy uzavřené mezi vámi a vaším poskytovatelem mobilních služeb. Všechny služby podléhají pokrytí mobilní sítí.

3 Dostupné funkce podle verze, ve standardní výbavě nebo jako volitelné příslušenství (za příplatek).

4 Pokud chcete používat NissanConnect, připojte mobilní telefon, pouze když je vozidlo bezpečně zaparkované. Používání systému musí být vždy v souladu s pravidly silničního provozu. Řidiči mohou systém používat, pouze pokud je to bezpečné. Uživatelé si musejí být vědomi toho, že technologie hands-free může odvádět jejich pozornost od vozovky, což může vést ke ztrátě kontroly nad vozidlem.

5 Na reakce vozu a jeho používání může mít vliv špatný signál. Aby bylo používání optimální, ujistěte se, že má vůz dobré síťové pokrytí.

6 Funkce ProPILOT je k dispozici u omezeného počtu vozidel. ProPILOT je vyspělou technologií pro podporu řidiče, avšak nedokáže zabránit kolizím. Systém ProPILOT je určen pro použití pouze na dálnicích (s protisměrnými pruhy oddělenými bariérami) a vyžaduje, aby řidič věnoval pozornost dopravní situaci a měl ruce na volantu. Řidič je povinen udržovat pozornost, řídit bezpečně, dodržovat rychlost a bezpečnou vzdálenost s ohledem na stav vozovky a měl by být vždy schopný vůz ovládat.

Použité obrázky a popisy slouží pouze pro ilustraci. Na některých fotografiích jsou vozidla, která neodpovídají britským specifikacím a neznázorňují konkrétní model, výbavu nebo nabídku. Vyobrazené funkce nemusejí být dostupné, nemusejí být dostupné ve standardní výbavě nebo mohou být pouze jako volitelné příslušenství.