Dojezd a Nabíjení: Možnosti jsou ohromné

Nissan ARIYA bojuje proti konvencím neustálou inovací. Je to totiž něco víc než jen pouhý elektromobil. Je to zcela nový způsob řízení.

Postavte něco, co vám vyrazí dech

BATERIE A POHON

Nissan ARIYA overhead view cornering in a scenic environment

Začněte dokonalým přizpůsobením

Díky konstrukci založené na různých kombinacích baterie, motoru a nápravy, získáte Nissan ARIYA na míru každému řidiči. Zjistěte, která varianta je ideální pro vás.

ARIYA 63 kWh: Zázračná síla

ARIYA 87 kWh: Síla cestování

ARIYA e-4ORCE 87 kWh: Síla moci

Udržujte energii vysoko a očekávání ještě výš. Prozkoumejte až 500 km na jediné nabití.

DOJEZD & NABÍJENÍ

Nissan ARIYA smartphone displaying charging information

Chytré nabíjení

Naplánujte si nabíjení pomocí chytrého telefonu a vyberte si čas, kdy je elektřina levnější.

DOMÁCÍ NABÍJENÍ (TYP 2)

Doma nejsnadněji svůj vůz nabijete pomocí kabelu typu 2, který získáte spolu se speciální nabíječkou, kterou si můžete nechat odborně nainstalovat.

Nissan Aryia Home charging type 2

Každý vůz Nissan ARIYA přináší výhody – nulovými emisemi to jen začíná.

Výhody elektromobilu:

Nissan ARIYA charging at home in carport

Nižší náklady na údržbu

Jelikož je v elektromobilu oproti běžnému autu méně pohyblivých součástek, můžete se vyhnout pravidelným výměnám drahých dílů.

Další úspory

Možná vaše město, stát či region nabízí nějaké výhody či odměny pro majitele elektromobilu – od daňových úlev, přes bezplatné parkování v rezidenčních oblastech až po odpuštění poplatků za vjezd do města.

Často kladené dotazy

JAKÝ JE MAXIMÁLNÍ DOJEZD MODELU NISSAN ARIYA?

VYJDE NABÍJENÍ NISSAN ARIYA LEVNĚJI NEŽ PALIVO?

DALŠÍ
Seznamte se s jízdním asistentem & objevte bezpečnostní prvky
Next photo
Nissan

¹ Číselné údaje jsou získávány během testování v laboratořích v souladu s evropskou legislativou a slouží pro porovnání jednotlivých typů vozidel. Uvedené informace nevypovídají o konkrétním osobním vozidle a nejsou součástí nabídky. Údaje nemusí odrážet skutečné výsledky při jízdě. Oficiální výsledky může ovlivnit volitelná výbava, údržba, způsob řízení a jiné než technické faktory (např. povětrnostní podmínky). Údaje byly získány v testovacím cyklu podle nového Celosvětového harmonizovaného postupu testování lehkých vozidel (WLTP).

Použité obrázky a popisy slouží pouze pro ilustraci. Na některých fotografiích jsou vozidla, která neodpovídají českým specifikacím a neznázorňují konkrétní model, výbavu nebo nabídku. Vyobrazené funkce nemusejí být dostupné, nemusejí být dostupné ve standardní výbavě nebo mohou být pouze jako volitelné příslušenství. Dostupné funkce podle verze, ve standardní výbavě nebo jako volitelné příslušenství (za příplatek).