Dojezd a Nabíjení: Možnosti jsou ohromné

Nissan ARIYA bojuje proti konvencím neustálou inovací. Je to totiž něco víc než jen pouhý elektromobil. Je to zcela nový způsob řízení.

Postavte něco, co vám vyrazí dech

BATERIE A POHON

Nissan ARIYA overhead view cornering in a scenic environment

Začněte dokonalým přizpůsobením

Díky konstrukci založené na různých kombinacích baterie, motoru a nápravy, získáte Nissan ARIYA na míru každému řidiči. Zjistěte, která varianta je ideální pro vás.

ARIYA 63 kWh: Zázračná síla

Jednoznačně první volba pro rodiny, které denně dojíždí. Nevyžadují pravidelné dlouhé cesty a touží po víkendovém dobrodružství. Styl Coupe-Crossover s pohonem na přední kola o výkonu 160 kW / 217 k a točivým momentem 300 Nm nabízí dojezd až 360 km* a dosáhne maximální rychlosti 160 km/h. 1 2

ARIYA 87 kWh: Síla cestování

Dokáže maximálně zvýšit délku dojezdu na úroveň podobnou dojezdu benzínových motorů, aby vyhověla potřebám řidičů, kteří jezdí delší vzdálenosti. Pohon na přední kola je 178 kW / 242 k s otáčivým momentem 300 Nm dosahuje stejného výkonu jako Ariya 63 kWh se zvýšeným dojezdem 500 km*. 1 2

ARIYA e-4ORCE 87 kWh: Síla moci

To nejlepší z obou světů: výdrž na delší dojezd spolu se všemi praktickými výhodami technologie e-4ORCE dodají luxusnímu řízení zcela nový rozměr. 225 kW / 306 k, točivý moment 600 Nm, maximální rychlost 200 km/h a dojezd až 460 km*. 1 2

ARIYA e-4ORCE 87 kWh PERFORMANCE: Síla dokonalosti

Dokonalá kombinace nejvyššího výkonu a moderní technologie s duálním motorem a pohonem na všechna kola zajistí, že se za tímto vozem budou lidi otáčet. Ohromující síla 290 kW / 394 k, zrychlení 0-100 za 5,1 sekund a dojezd až 400 km*. 1 2

Udržujte energii vysoko a očekávání ještě výš. Prozkoumejte až 500 km na jediné nabití.

DOJEZD & NABÍJENÍ

Nissan ARIYA smartphone displaying charging information

Chytré nabíjení

Naplánujte si nabíjení pomocí chytrého telefonu a vyberte si čas, kdy je elektřina levnější.

DOMÁCÍ NABÍJENÍ (TYP 2)

Doma nejsnadněji svůj vůz nabijete pomocí kabelu typu 2, který získáte spolu se speciální nabíječkou, kterou si můžete nechat odborně nainstalovat.

Nissan Aryia Home charging type 2

Každý vůz Nissan ARIYA přináší výhody – nulovými emisemi to jen začíná.

Výhody elektromobilu:

Nissan ARIYA charging at home in carport

Nižší náklady na údržbu

Jelikož je v elektromobilu oproti běžnému autu méně pohyblivých součástek, můžete se vyhnout pravidelným výměnám drahých dílů.

Další úspory

Možná vaše město, stát či region nabízí nějaké výhody či odměny pro majitele elektromobilu – od daňových úlev, přes bezplatné parkování v rezidenčních oblastech až po odpuštění poplatků za vjezd do města.

Často kladené dotazy

JAKÝ JE MAXIMÁLNÍ DOJEZD MODELU NISSAN ARIYA?

Nissan ARIYA dokáže ujet až 500 km podle verze.

Nissan ARIYA poskytuje kombinovaný dojezd WLTP až 360 km (u verze ARIYA 63 kWh) a až 500 km (v případě ARIYA 87 kWh). Chcete-li vědět více,  klikněte zde.

VYJDE NABÍJENÍ NISSAN ARIYA LEVNĚJI NEŽ PALIVO?

Plné nabíjení vašeho vozu Nissan ARIYA vás doma vyjde jen na pár korun podle klasického domácího tarifu. A když využijete možnosti nízkého tarifu během noci, vyjde vás to ještě levněji. Porovnejte si to s cenou za jednu nádrž benzínu nebo nafty a úspory jsou jasné.

DALŠÍ
Seznamte se s jízdním asistentem & objevte bezpečnostní prvky
Next photo
Nissan

1 Oficiální homologace podle světových standardů (WLTP) v roce 2021 čeká na projednání.

2 Číselné údaje jsou získávány během testování v laboratořích v souladu s evropskou legislativou a slouží pro porovnání jednotlivých typů vozidel. Uvedené informace nevypovídají o konkrétním osobním vozidle a nejsou součástí nabídky. Údaje nemusí odrážet skutečné výsledky při jízdě. Oficiální výsledky může ovlivnit volitelná výbava, údržba, způsob řízení a jiné než technické faktory (např. povětrnostní podmínky). Údaje byly získány v testovacím cyklu podle nového Celosvětového harmonizovaného postupu testování lehkých vozidel (WLTP).

Použité obrázky a popisy slouží pouze pro ilustraci. Na některých fotografiích jsou vozidla, která neodpovídají britským specifikacím a neznázorňují konkrétní model, výbavu nebo nabídku. Vyobrazené funkce nemusejí být dostupné, nemusejí být dostupné ve standardní výbavě nebo mohou být pouze jako volitelné příslušenství.

Dostupné funkce podle verze, ve standardní výbavě nebo jako volitelné příslušenství (za příplatek).