Elektrický výkon

Nissan ARIYA vás zcela oslní díky pokrokovým technologiím a zcela nové platformě EV.

e-4ORCE

Pohon

5,1 s

0-100 km/h

Sportovní

Režim

Síla, která zlepšuje ovládání a pohodlí

e-4ORCE SYSTÉM POHONU VŠECH KOL

Nissan ARIYA front view on the highway

Představujeme vám e-4ORCE: ovládací systém pohonu na všechna kola s duálními elektromotory, který poskytuje ještě vyšší maximální točivý moment, stabilitu a svižnost prakticky na jakémkoliv povrchu. Nicméně je to právě nový způsob ovládání, který doslova probudí vaši jízdu. e-4ORCE vám poskytne naprostou jistotu ohledně ovládání na všechna kola: možnost přepnout 100% výkon z předních kol na zadní zajistí dokonale hladké řízení, zatímco nezávislá kontrola točivého momentu potlačí přetáčivost nebo nedotáčivost vozidla. Systém navíc řídí pohyb vozu při sešlápnutí brzdy, a zajišťuje tak hladkou a plynulou jízdu.

Elektrizující výhody

PLYNULÁ SÍLA

Využijte sílu dvou elektromotorů a vyrazte do nového světa. Plynule. Dokonale. V tichosti. Díky různému točivému momentu jednotlivých kol dokáže Nissan ARIYA v klidu reagovat na různé situace. Navíc je to radost. Stiskněte tlačítko pro zrychlení a vychutnejte si až 600 Nm otáčivého pohonu, kterého okamžitě dosáhnete, zatímco vás doslova pohltí síla e-4ORCE pohonu na všechna kola.

POHODLÍ PRO VŠECHNY

Díky vyspělým systémům ARIYA se vaše jízda elektromobilem promění v bezproblémový let. Všimněte si, jak ARIYA zachová klid a stabilitu od chvíle, kdy se dostanete do hustého provozu, až po první prudké zabrzdění. Také si všimněte, jak je vůz pohodlný. Vítejte v dokonalé budoucnosti. Nyní.

ŘÍZENÍ ZA KAŽDÉHO POČASÍ

Jen pár věcí dokáže pozvednout řidiči sebevědomí tak jako schopnost zvládat náročné situace jako je řízení na mokré, zledovatělé nebo sněhem pokryté vozovce. Díky technologiím e-4ORCE s pokrokovým pohonem, brzdnou technikou a ovládáním jednotlivých kol pojede váš Nissan ARIYA v klidu dál s maximální přilnavostí. Zdokonalená stabilita vozidla vám dodá znovunalezený pocit kontroly. Počasí vás nedostane.

Existuje jízda plná radosti. A pak je tu Nissan ARIYA.

ROZJEĎTE TO

Nissan ARIYA cornering on the highway

e-4ORCE nabízí téměř dokonalé rozložení váhy 50/50

Pokud chcete mít vše dokonale pod kontrolou, potřebujete rovnováhu. Právě proto byl Nissan ARIYA navržen s rovnoměrným rozdělením váhy.

e-Pedal Step

Využijte funkci e-Pedal a přepněte na ovládání pomocí jediného pedálu. Pro zrychlení stačí pedál sešlápnout a pro zpomalení zas uvolnit. Bude vás to bavit a vychutnáte si hladší, intuitivnější a uvolněnější řízení. 1

Nissan ARIYA driving on a mountain road

Vyberte si svůj režim řízení ARIYA. Zvolte si ho podle vaší nálady, stavu vozovky a na základě vašich potřeb.

Režim jízdy pro každou misi

Nissan ARIYA front view focus on wheel cornering

Sport Mode

Tady začíná zábava. Zvolte jízdní režim Sport a reakce vozu bude náhle rychlejší a ostřejší. Podle změny podmínek na vozovce přepněte na režim Eco nebo Snow.

Často kladené dotazy

JAKÉ JSOU SPECIFIKACE VÝKONU NISSANU ARIYA?

Nissan ARIYA má kromě dvou typů velikosti baterie také dvě možnosti výběru motoru – jednoduchý nebo duální elektromotor.

Nissan ARIYA je vybaven baterií o kapacitě buď 63 kWh nebo 87 kWh. Baterie o kapacitě 87 kWh je k dispozici pro variantu s jedním motorem, e-4ORCE Dual a e-4ORCE Performance. Systém duálního motoru e-4ORCE představuje novou technologii pro Nissan SUV. Poskytuje zážitek z dynamické jízdy v kombinaci s pohodlím a kontrolou nad vozem díky okamžitému zrychlení.

JAKÉ JE ZRYCHLENÍ MODELU NISSAN ARIYA Z NULY NA STO?

Výkon se liší podle jednotlivých verzí, nicméně nejrychlejší model Nissan ARIYA se dostane z nuly na 100 km/h za 5,1 vteřin. 2

Zrychlení 0-100 km/h je různé, od 7,6 sekund u modelu s 87kWh baterií a pohonem na přední kola až po 5,1 sekund u modelu s 87kWh baterií a pohonem e-4ORCE dual na všechna kola.

JAKÝ JE MAXIMÁLNÍ VÝKON MODELU NISSAN ARIYA?

Výkon ze odvíjí od jednotlivých modelů, přičemž ten nejsilnější Nissan ARIYA nabízí 394 k (290 kW).

Jednoduchý 63kWh elektromotor vozů Nissan ARIYA spadá do kategorie 217 k (spotřeba energie 160 kW/100 km). Dále existují tři varianty podle verzí. Verze e-4ORCE Performance dual má výkon motoru 394 k (spotřeba energie 290 kW/100km).

DALŠÍ
Odhalte výhody elektromobilu
Next photo
Nissan

1 Neměli byste se spoléhat pouze na pomocné funkce pro řidiče. Některé funkce nemusejí fungovat ve všech podmínkách a za všech okolností. Platí rychlostní a jiná omezení. Ohledně podmínek týkajících se technologií Nissan se prosím obracejte na svého prodejce vozů Nissan nebo jej kontaktuje přes www.nissan.cz

2 Poskytnuté údaje jsou založeny na datech interního testování. Uvedené informace jsou orientační a nevztahují se na konkrétní vozidlo. Informace nepředstavují součást nabídky. Údaje se mohou lišit s ohledem na nejrůznější faktory, jako je nepovinná výbava, stav baterie, klimatizace, údržba, chování řidiče a další faktory netechnického charakteru, jako jsou povětrnostní podmínky, vybraná trasa atp. Skutečné výsledky se v běžném světě mohou lišit. Společnost Nissan si vyhrazuje zvláštní právo kalkulátor kdykoliv upravit.

Použité obrázky a popisy slouží pouze pro ilustraci. Na některých fotografiích jsou vozidla, která neodpovídají britským specifikacím a neznázorňují konkrétní model, výbavu nebo nabídku. Vyobrazené funkce nemusejí být dostupné, nemusejí být dostupné ve standardní výbavě nebo mohou být pouze jako volitelné příslušenství (za příplatek).