Elektrický výkon

Nissan ARIYA vás zcela oslní díky pokrokovým technologiím a zcela nové platformě EV.

e-4ORCE

Pohon

5,7 s

0-100 km/h

Sportovní

Režim

Síla, která zlepšuje ovládání a pohodlí

e-4ORCE SYSTÉM POHONU VŠECH KOL

Nissan ARIYA front view on the highway

Představujeme vám e-4ORCE: ovládací systém pohonu na všechna kola s duálními elektromotory, který poskytuje ještě vyšší maximální točivý moment, stabilitu a svižnost prakticky na jakémkoliv povrchu. Nicméně je to právě nový způsob ovládání, který doslova probudí vaši jízdu. e-4ORCE vám poskytne naprostou jistotu ohledně ovládání na všechna kola: možnost přepnout 100% výkon z předních kol na zadní zajistí dokonale hladké řízení, zatímco nezávislá kontrola točivého momentu potlačí přetáčivost nebo nedotáčivost vozidla. Systém navíc řídí pohyb vozu při sešlápnutí brzdy, a zajišťuje tak hladkou a plynulou jízdu.

Elektrizující výhody

PLYNULÁ SÍLA

POHODLÍ PRO VŠECHNY

ŘÍZENÍ ZA KAŽDÉHO POČASÍ

Existuje jízda plná radosti. A pak je tu Nissan ARIYA.

ROZJEĎTE TO

Nissan ARIYA cornering on the highway

e-4ORCE nabízí téměř dokonalé rozložení váhy 50/50

Pokud chcete mít vše dokonale pod kontrolou, potřebujete rovnováhu. Právě proto byl Nissan ARIYA navržen s rovnoměrným rozdělením váhy.

e-Pedal Step

Využijte funkci e-Pedal a přepněte na ovládání pomocí jediného pedálu. Pro zrychlení stačí pedál sešlápnout a pro zpomalení zas uvolnit. Bude vás to bavit a vychutnáte si hladší, intuitivnější a uvolněnější řízení. 1

Nissan ARIYA driving on a mountain road

Vyberte si svůj režim řízení ARIYA. Zvolte si ho podle vaší nálady, stavu vozovky a na základě vašich potřeb.

Režim jízdy pro každou misi

Nissan ARIYA front view focus on wheel cornering

Sport Mode

Tady začíná zábava. Zvolte jízdní režim Sport a reakce vozu bude náhle rychlejší a ostřejší. Podle změny podmínek na vozovce přepněte na režim Eco nebo Snow.

Často kladené dotazy

JAKÉ JSOU SPECIFIKACE VÝKONU NISSANU ARIYA?

JAKÉ JE ZRYCHLENÍ MODELU NISSAN ARIYA Z NULY NA STO?

JAKÝ JE MAXIMÁLNÍ VÝKON MODELU NISSAN ARIYA?

DALŠÍ
Odhalte výhody elektromobilu
Next photo
Nissan

1 Neměli byste se spoléhat pouze na pomocné funkce pro řidiče. Některé funkce nemusejí fungovat ve všech podmínkách a za všech okolností. Platí rychlostní a jiná omezení. Ohledně podmínek týkajících se technologií Nissan se prosím obracejte na svého prodejce vozů Nissan nebo jej kontaktuje přes www.nissan.cz

2 Poskytnuté údaje jsou založeny na datech interního testování. Uvedené informace jsou orientační a nevztahují se na konkrétní vozidlo. Informace nepředstavují součást nabídky. Údaje se mohou lišit s ohledem na nejrůznější faktory, jako je nepovinná výbava, stav baterie, klimatizace, údržba, chování řidiče a další faktory netechnického charakteru, jako jsou povětrnostní podmínky, vybraná trasa atp. Skutečné výsledky se v běžném světě mohou lišit. Společnost Nissan si vyhrazuje zvláštní právo kalkulátor kdykoliv upravit.

Použité obrázky a popisy slouží pouze pro ilustraci. Na některých fotografiích jsou vozidla, která neodpovídají britským specifikacím a neznázorňují konkrétní model, výbavu nebo nabídku. Vyobrazené funkce nemusejí být dostupné, nemusejí být dostupné ve standardní výbavě nebo mohou být pouze jako volitelné příslušenství (za příplatek).