Nissan ARIYA wide-open, modern interior

Smělý výraz, který jde proti očekávání

Design

Chceme, aby duši každého Nissanu tvořila charakteristická japonská DNA, přetransformovaná jednoduchým, a zároveň silným moderním způsobem – něco, čemu říkáme „nadčasový japonský futurismus“.

Alfonso Albaisa,

viceprezident společnosti v oblasti designu

V interiéru nejsou žádné překážky, a tak jsou možnosti nového designu neomezené.

VNITŘNÍ SALONEK

Nissan ARIYA wide-open, modern interior

Snažili jsme se vytvořit prostorný elektromobil... rovná podlaha, vzdušný prostor. Připadáte si, jako byste seděli v divadelním salonku.

Giovanny Arroba,

vrchní ředitel v oblasti designu

Nissan ARIYA power sliding center console

Často kladené dotazy

KOLIK LIDÍ SE VEJDE DO VOZU NISSAN ARIYA?

Nissan ARIYA disponuje sedadly pro pět osob.

JAK VELKÝ JE ÚLOŽNÝ PROSTOR VE VOZE NISSAN ARIYA? ³

Úložný prostor modelu Nissan ARIYA má až 466 litrů, což je místo pro 4 průměrně velké kufry.

I kdyby vás cestovalo na palubě pět, Nissan ARIYA stále nabízí kapacitu nákladního prostoru (až 466 litrů) pro přepravu vašich věcí. Můžete si tak zabalit 4 průměrně velké kufry nebo jiné vybavení.

DALŠÍ
Prozkoumejte ARIYA v 360°
Next photo
/

1 k dispozici pouze u určitých tříd

2 Osobní audiosystém Bose® k dostání pouze u určitých tříd.

3 Dostupné funkce podle verze, ve standardní výbavě nebo jako volitelné příslušenství (za příplatek).

4 Uvedené údaje jsou poskytnuty na základě údajů interního testování. Uvedené informace jsou orientační a nevztahují se na konkrétní vozidlo. Informace nepředstavují součást nabídky. Údaje se mohou lišit s ohledem na nejrůznější faktory, jako je nepovinná výbava, stav baterie, klimatizace, údržba, chování řidiče a další faktory netechnického charakteru, jako jsou povětrnostní podmínky, vybraná trasa atp. Skutečné výsledky se v běžném světě mohou lišit. Společnost Nissan si vyhrazuje zvláštní právo kalkulátor kdykoliv upravit.

Použité obrázky a popisy slouží pouze pro ilustraci. Na některých fotografiích jsou vozidla, která neodpovídají britským specifikacím a neznázorňují konkrétní model, výbavu nebo nabídku. Vyobrazené funkce nemusejí být dostupné, nemusejí být dostupné ve standardní výbavě nebo mohou být pouze jako volitelné příslušenství.