Nissan ARIYA wide-open, modern interior

Smělý výraz, který jde proti očekávání

Design

Chceme, aby duši každého Nissanu tvořila charakteristická japonská DNA, přetransformovaná jednoduchým, a zároveň silným moderním způsobem – něco, čemu říkáme „nadčasový japonský futurismus“.

Alfonso Albaisa,

viceprezident společnosti v oblasti designu

V interiéru nejsou žádné překážky, a tak jsou možnosti nového designu neomezené.

VNITŘNÍ SALONEK

Nissan ARIYA wide-open, modern interior

Snažili jsme se vytvořit prostorný elektromobil... rovná podlaha, vzdušný prostor. Připadáte si, jako byste seděli v divadelním salonku.

Giovanny Arroba,

vrchní ředitel v oblasti designu

Nissan ARIYA power sliding center console

Často kladené dotazy

DALŠÍ
Prozkoumejte ARIYA v 360°
Next photo
/

1 k dispozici pouze u určitých tříd

2 Osobní audiosystém Bose® k dostání pouze u určitých tříd.

3 Dostupné funkce podle verze, ve standardní výbavě nebo jako volitelné příslušenství (za příplatek).

4 Uvedené údaje jsou poskytnuty na základě údajů interního testování. Uvedené informace jsou orientační a nevztahují se na konkrétní vozidlo. Informace nepředstavují součást nabídky. Údaje se mohou lišit s ohledem na nejrůznější faktory, jako je nepovinná výbava, stav baterie, klimatizace, údržba, chování řidiče a další faktory netechnického charakteru, jako jsou povětrnostní podmínky, vybraná trasa atp. Skutečné výsledky se v běžném světě mohou lišit. Společnost Nissan si vyhrazuje zvláštní právo kalkulátor kdykoliv upravit.

Použité obrázky a popisy slouží pouze pro ilustraci. Na některých fotografiích jsou vozidla, která neodpovídají britským specifikacím a neznázorňují konkrétní model, výbavu nebo nabídku. Vyobrazené funkce nemusejí být dostupné, nemusejí být dostupné ve standardní výbavě nebo mohou být pouze jako volitelné příslušenství.